قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

عمرا............... کم کم بشه همون حدود 310 تومن -ولی 315 نه.البته مهر این قیمتها نمیشه- ابان یا اذر
بعید میدونم تا آذر الیت بمونه! اسلیم که کپی خورش همین روزاست که بیاد تو دسترس عموم و از این به بعد شدیدا اسلیم وارد میشه و جا الیت رو میگیره....
فکر کنم الیت دیگه تولید هم نمیشه!
اسلیم کپی شده؟ پالش تو بازار هست الان.(کرک نشده)
یه ارکید دارم میارزه بفروشم اسلیم بخرم؟(اونایی که دارم چطوره؟)
(ببخشید اینجا میپرسم.)
اسلیم 3 4 هفته پیش بود اگه اشتباه نکنم همون اوایل نزدیک 600تومن پال بود که مغازه رو به رو فتحی بود.... (اون موقع همایون خان جدا نشده بودند :دی!)
الان من هرچی دیدم یو سی بوده!

بعید میدونم تا آذر الیت بمونه! اسلیم که کپی خورش همین روزاست که بیاد تو دسترس عموم و از این به بعد شدیدا اسلیم وارد میشه و جا الیت رو میگیره....
فکر کنم الیت دیگه تولید هم نمیشه!
جناب ما فروشنده ایم یا شما:دی بازار و انبار ها از الیت پر شده،و الان قیمت خرید روی تعداد سمت 240 دلاره!و سود تو الیته!فعلا دارن الیت وارد میکنن.تا جنس همتموم نشه اصلا سمت slim نخواهد رفت!مگه وارد کننده دیوونست که از فروش خودش کم کنه!فکر نمیکنم تا اذر ماه اصلا اسلیم بصورت انبوه وارد بشه....کپی خور هم فعلا نشده و تا عرضه فریم ویرش همین بساطه....

آخرین ویرایش:
سلام. نمیدونم چرا کنسول داره میره بالا ولی فکر کنم واسه این باشه که هم اسلیم کامل کپی نشده هم تولید این xbox360 ها تموم شده.

الایت ۳۵۰
ارکید ۲۴۵
فاینال فانتزی ۴۱۵

space shop

XBOX 360 arcade کپی خور شده با تمام لوازم اصلی قیمت 243 هزار تومان
XBOX 360 Elite کپی خور شده با تمام لوازم اصلی قیمت 346 هزار تومان

ببخشید من متوجه نمیشم:(:-/
چرا قیمتا داره میره بالا؟؟؟؟!!؟؟!
امروز از یه فروشکاه معتبر اهواز قیمت گرفتم
الیت 360!!!!:-o
ارکید 260
اسلیم هم داشت 470
مگه عمو بیل $50 قیمت رو نیاورده پایین اونم 2 ماهه پیش؟؟
مگه اسلیم در حال کپی خور شدن نیست؟ این نباید قیمتا رو بیاره پایین؟

ای کاش اینقدر راحت راجع به قیمت تموم شده برای وارد کننده نظر نمیدادید ...
همین الان یه 6.800 و یه 8 میلیون از جنسام گیر کرده ... مسائل فرعی رو هم در نظر بگیرید ، البته حق دارید چون خبر ندارید . (متآسف بخاطر انحراف)

الیت 350
آرکید 245
اسلیم یوسی 480

لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 فاینال فانتزی پک 425هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 فورزا پک430 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 235 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 345 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قیمت های فروشگاه حقیقت :
ایکس باکس 360 الیت = 340
ایکس باکس 360 ارکید = 240

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or