قوی ترین آنتی ویروس

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
قویترین آنتی ویروس که Kaspersky هست.
کی گفته؟
از لحاظ قدرت شناسایی ویروس و تروجان Bitdefender قوی تره :|.
البته یجورایی هم میشه گفت قویترین آنتی ویروس وجود نداره :D. ولی همیشه 3 تا آنتی ویروس برتر Norton, Kaspersky و Bitdefender بودن ;).
اما کسپر با وجود همه قدرت و امکاناتی که داره ، هیچ وقت همچین مشکلی رو نداشتم باهاش
من یه مشکلی با کسپر داشتم اونم این بود که موقع اسکن کلی Log تهیه میکرد که به طرز فجیحی درایو ویندوز رو اشغال میکرد :|، برا همین کلا Del کردمش :D.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من یه مشکلی با کسپر داشتم اونم این بود که موقع اسکن کلی Log تهیه میکرد که به طرز فجیحی درایو ویندوز رو اشغال میکرد :|، برا همین کلا Del کردمش :biggrin1:.

محل ذخیرشون کجاست ؟!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من یه مشکلی با کسپر داشتم اونم این بود که موقع اسکن کلی Log تهیه میکرد که به طرز فجیحی درایو ویندوز رو اشغال میکرد :|، برا همین کلا Del کردمش :D.
شما میتونستی به تنظیمات برنامه بری و حجم مورد نظر یا روزهایی که میخوای گزارش ها رو نگه داری رو محدود کنی
یا گزارش های ثبت شده رو پاک (Clear) کنی
یا کلا غیر فعالشون کنی

137375871737622_Capture.JPG

-
الان من چی بریزم؟
biggrin1.gif
پیشنهاد من اینه

آخرین ویرایش:

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
شما میتونستی به تنظیمات برنامه بری و حجم مورد نظر یا روزهایی که میخوای گزارش ها رو نگه داری رو محدود کنی
یا گزارش های ثبت شده رو پاک (Clear) کنی
یا کلا غیر فعالشون کنی

137375871737622_Capture.JPG

-

پیشنهاد من اینه

جفتشو بگیرم؟؟؟ هم anti virus هم internet security?

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ببخشید یه انتی ویرس توپ بهم معرفی میکنید.از لحاظ سیستم مشکلی ندارم بالاست قطعاتم.یه چیز خفن بهم بگین

همونطور که دوست عزیزم، جناب 7se7en7 گفتن، Kaspersky Internet Security.
البته توصیه میکنم دوستانی که زیاد سر در نمیارن، Kaspersky نصب نکنن.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
درود.
دوستان به مناسبت فارغ التحصیلی دانشگاه محترم لطف کرد یک عدد آنتی ویروس بیت دیفندر به بنده هدیه داد! من هم هنوز پکش رو باز نکردم.چون خودم از نورتون استفاده میکنم و خیلی هم راضی ام! فقط میخواستم ببینم کسی کار کرده با بیت دیفندر؟ چه جوریاست؟آخه ازش زیاد تعریف شنیدم
نسخه مال من توتال سکوریتی هست.
ممنون

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
درود.
دوستان به مناسبت فارغ التحصیلی دانشگاه محترم لطف کرد یک عدد آنتی ویروس بیت دیفندر به بنده هدیه داد! من هم هنوز پکش رو باز نکردم.چون خودم از نورتون استفاده میکنم و خیلی هم راضی ام! فقط میخواستم ببینم کسی کار کرده با بیت دیفندر؟ چه جوریاست؟آخه ازش زیاد تعریف شنیدم
نسخه مال من توتال سکوریتی هست.
ممنون
پارس آنلاین هم به من یدونه اصلشو داده بود به خاطر اینکه 5 ساله دارم ازش سرویس میگیرم! نصب کردم رو سیستم دیدم خیلی سنگینه پاکش کردم رفت! از کاسپر هم سنگین تره! یه امتحان بزن قبل اینکه پکش رو باز کنی!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من که 3 تا 4 ساله از Avira نسخه مجانیش استفاده میکنم و تا حالا نه مشکل کم شدن سرعت داشتم، نه مشکل حجم زیاد آپدیت و از همه مهم تر تا حالا ویروس نگرفتم!!!
فقط یک مشکل کوچیکی که Avira فقط توی نسخه مجانیش داره اینه که Anti-Spy اش خ ضعیفه! منم به همین دلیل یه Anti-Spy پرتابل تو فلشم دارم که هر هفته یک دفعه باهاش هاردمو اسکن میکنم!
راحت بگم آنتی ویروس به مشتی Avira ندیدم :x
و بدترین آنتی ویروس از نظر من Symantec Endoint هستش! چون رو کامپیوتر فامیلام بود همه میگفتن پدرمونو در آورده! من رفتم Avira واسشون ریختم. الآن همه شون راضین!
نمیگم Avira بهترینه! ولی عملکردش نسبت به اینکه مجانیه خ عالیه! 19.5/20 بهش میدم من!
ESET و KasperSky هم که سرعتمو میاوردن پایین خفن! منم که سیستمم خ قوی نیست نمیتونستم باهاشون کار کنم!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب چیزی که من از صحبت دوستان متوجه شدم نظرشون بیشتر رو Kaspersky Internet Security 2013 حالا من میخوام واسه این سیسمتم 4690k-970-رم 8 - که اولویتم بازی هستش

توصیه میشه ؟کلا تاثیری تو کند شدن بازی ها نداره :d واینکه آبدیتش درد سر نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر