قرار گرفتن دموی The Last of Us در دیسک GOW: Ascension

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
The-Last-of-Us-012413.jpg

درود

شرکت سرگرمی های سونی اعلام کرد افرادی که بازی GOW: Ascension را خریداری کرده باشند قادر خواهند بود تا دموی بازی The Last of Us را از طریق دیسک بازی اجرا کنند و به این دنیا منحصربه فرد پیش از موعد مقرر قدم بگذارند.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به این دمو و همچنین انتشار آن به صورت جداگانه در آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

هنوز اطلاعاتی مبنی بر جدید و یا قدیمی بودن این دمو در دسترس نیست و شرکت Naughty Dog از طریق سایت رسمی بازی و همچنین بلاگ های رسمی سونی اطلاعات کاملتری را در آینده منتشر خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است که بازی GOW: Ascension در ماه مارچ منتشر خواهد شد و دموی انحصاری آن که پیش از این به نمایش در نیامده است در تاریخی نامعلوم در ماه فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی The Last of Us در 7ـم ماه می 2013 منتشر خواهد شد.

منبع

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اصلا دمو رو باید قفل بزارن روش و بعد از تموم کردن بازی روی آخرین درجه ی سختی بازی،بازش کنند

امیر سادیسم داری ؟؟ :d

یعنی یکدفعه دیگه ببینم دین و ایمون به کریتوس رو به TLOU فروختید کل PSN رو هک میکنم ها :|:d GOW یه مقام والا اعظم داره تو انحصاری ها که فعلا سخته چیزی بهش برسه :d بعدم یه شخصیت داره بنام کریتوس و همین کافی تا بقیه سر تعظیم فرود بیارن :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
خوب ...... !!
ممنون از خبر عالی بود !!!
البته عالی نبود شگفت آور !!!!
من اینطوری برنامه ریزی کردم اول کریتوس رو تموم میکنم بعد تا لول 13 میرم مولتیپلیرش رو !!!!!
بعدش !!!!
دو بار پشت سر هم دمو بازی رو میرم دونه دونه چیز هارو پیدا میکنم !!!
بعدش !!!!
تا لول 23 میرم کریتوس رو !!!
دوباره !!
1 بار دمو رو بازی میکنم !!!
کسی موافقه لایک کنه {عقده ی لایک کمکی دارم :d}

با تشکر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
امیر سادیسم داری ؟؟ :d
>:)

the demo is NOT on the disk and will not be available day one of GOW: Ascension release. It will be ready for download through the disk later on.
:-" :-" :-"
فکر خیانت به کریتوس کبیر رو از سرتون بیرون کنید :-" :d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
این خبرو شب خوندم دیگه خوابم نمیبره:(
انتخاب سختیه!من اول میرم 15مین دمو رو بازی میکنم!:d!اصلا راه نداره!:d

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
اقا نبینم تا کسی من رو بازی نکرده بره سراغ این انحصاری جدیده:| در غیر این صورت با سستوس های اینجانب تکه پاره خواهید شد!>:) اون موقع که این بازی انگیزه هم نبود فنهای سونی تو نسل قبل باهام زندگی کردن ولی الان ما رو به یه دموی بازی هایپ شده میفروشن!:(
:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بهترین خبر ممکن بود، یعنی تصور کنترل جوئل هم لذت بخشه . امیدوارم همون دمو E3 باشه تا از یک راه جدید خودمون بازی کنیم:D!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كاش واسه دمو هم تروفي ميذاشتن:d
من كه تا صدبار دموشو بازي نكنم دست به كريتوس نميزنم :d
كريتوس رو فروختم به جول:d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بهترین خبر ممکن بود، یعنی تصور کنترل جوئل هم لذت بخشه . امیدوارم همون دمو E3 باشه تا از یک راه جدید خودمون بازی کنیم:D!

به احتمال خیلی زیاد همونه، یعنی با اون قسمت آسفالت کردن ما رو :d اولش با Go go و This way شروع میشه و در آخر به Don't do anything stupid و I'll try ختم میشه :d

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دمو بازی کردن واقعا آدم رو درموننده میکنه!!!
مثل دمو گاد!!!میمونیم تو کف تا ریلیز جهانی!!!
خدا صبر بده!
آمــــــــــــــــــــــــــــین

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
به به به به عجب خبر توپی بود فقط از این میترسم که فروشندگان بازی در کشور عزیزمون بازی گاد او وار رو و دمو last of us رو دوتا بازی حساب نکنند و حسابی از خجالت جیب های ما در نیایند.=)):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر