قرار گرفتن دموی The Last of Us در دیسک GOW: Ascension

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
The-Last-of-Us-012413.jpg

درود

شرکت سرگرمی های سونی اعلام کرد افرادی که بازی GOW: Ascension را خریداری کرده باشند قادر خواهند بود تا دموی بازی The Last of Us را از طریق دیسک بازی اجرا کنند و به این دنیا منحصربه فرد پیش از موعد مقرر قدم بگذارند.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به این دمو و همچنین انتشار آن به صورت جداگانه در آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

هنوز اطلاعاتی مبنی بر جدید و یا قدیمی بودن این دمو در دسترس نیست و شرکت Naughty Dog از طریق سایت رسمی بازی و همچنین بلاگ های رسمی سونی اطلاعات کاملتری را در آینده منتشر خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است که بازی GOW: Ascension در ماه مارچ منتشر خواهد شد و دموی انحصاری آن که پیش از این به نمایش در نیامده است در تاریخی نامعلوم در ماه فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی The Last of Us در 7ـم ماه می 2013 منتشر خواهد شد.

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واییییییییییییییییییییییی خدا از الان دارم لحظه شماری میکنم .:d مرسی برهان با این خبر عالی خبر از این بهتر نمیشه .:x

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
وااای این خبر عالی بود حسابی انرژی گرفتم
مرسی برهان:x
فکر کنم قبل از این که خود بازی رو شروع کنم اول دموی تلو رو چند بار بازی کنم:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
فکر کنم قبل از این که خود بازی رو شروع کنم اول دموی تلو رو چند بار بازی کنم:d

پسر همین الان با خودم فکر میکردم موقعی که بازی رسید دستم اول میرم دمو TLOU رو بازی کنم ! :d دل به دل راه داره :d
ببین ناتی داگ با ما چه کرده :d#:-s

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
هرکی بخواد قبل از تموم کردن Story Mode خود GOW بره سراغ The Last of Us دیگه اسمه من رو نیاره:D بازی خوب هستش اما اول کریتوس و می خوام ببینم چی میشه:D فکر کنم از اون بازی هایی هست که بشینم تمومش کنم و بعد پاشم با توجه به اینکه گفتن کوتاه تر هم هستش نسبت به نسخه های PS2 و PS3! اگه در حد PSP باشه و 1-2 ساعت بیشتر واقعا خوبه من راضیم:D

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
مگه قبلا مسوولان ناوتی داگ نگفته بودند دمویی در کار نیست یا من با یه بازیه دیگه اشتباه گرفتم.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
هرکی بخواد قبل از تموم کردن Story Mode خود GOW بره سراغ The Last of Us دیگه اسمه من رو نیاره:D بازی خوب هستش اما اول کریتوس و می خوام ببینم چی میشه:D فکر کنم از اون بازی هایی هست که بشینم تمومش کنم و بعد پاشم با توجه به اینکه گفتن کوتاه تر هم هستش نسبت به نسخه های PS2 و PS3! اگه در حد PSP باشه و 1-2 ساعت بیشتر واقعا خوبه من راضیم:D
اگه 1-2ساعت بیشتر از pspباشه که رسما توهین به کریتوس هست و نشون میده واقعا بازی تحت تاثیر مولتی پلیریسم قرار گرفته:d خودشون فک کنم گفتن در حد 3 هست
راستی ما دمو رو اول بازی میکنیم تا با تمرکز بریم سراغ گاو:d
فقط فک کنم یه 270 تومنی بشه GOW
biggrin1.gif
غلط کرده:d
شخم کریتوس بر شما باد که اگر قبل از تموم کردن خود بازی برید سراغ دمو
yahoo_22.gif

اصلا دمو رو باید قفل بزارن روش و بعد از تموم کردن بازی روی آخرین درجه ی سختی بازی،بازش کنند
yahoo_10.gif

اصلا میخوای بعد پلات کردن بازی دمو رو باز کنن:d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خشم کریتوس بر شما باد که اگر قبل از تموم کردن خود بازی برید سراغ دمو :|
اصلا دمو رو باید قفل بزارن روش و بعد از تموم کردن بازی روی آخرین درجه ی سختی بازی،بازش کنند :p

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
شخم کریتوس بر شما باد که اگر قبل از تموم کردن خود بازی برید سراغ دمو :|
اصلا دمو رو باید قفل بزارن روش و بعد از تموم کردن بازی روی آخرین درجه ی سختی بازی،بازش کنند :p

اتفاقاً داشتم به همین فکر میکردم:))
الآن یه سری حمله میکنن قبل از GOW میشینن پا دمو:|

شب عیدی هرکی پولش رسید GOW رو بخره لطف کنه برا ما ها از دموی تلو هم بگه:-<

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
God of War یک بازی معروف و محبوب هست. تبلیغ تو این بازی بازده زیادی خواهد داشت. همینطور که این سری هم روی ps2 بود و هم روی ps3 هست. این نشون میده که سونی روی فروش last of us و همچنین GOW A حساب مشترکی باز کرده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
شخم کریتوس بر شما باد که اگر قبل از تموم کردن خود بازی برید سراغ دمو :|
مگه کریتوس زده تو خط کشاورزی؟ :-o :D
دمو نهایتا 20 دقیقه یا 30 دقیقه هست، خب اینکه آدم اول بره سراغ دمو خیلی عجیب نیست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مگه کریتوس زده تو خط کشاورزی؟ :-o :D
دمو نهایتا 20 دقیقه یا 30 دقیقه هست، خب اینکه آدم اول بره سراغ دمو خیلی عجیب نیست :D
ویرایش شد :-" :d ولی شخم هم میتونه بزنه! همچین BoC رو بیاد توی صورتت فرو کنه و از بالا تا پایین بدند بکشه تا شبیه زمین های شخم زده بشی >:)
باز هم همون جمله ی قبل! :d حتی اگر 2 دقیقه هم باشه اول باید GOW رو تموم کرد :d (تازه ارزش تکرار بازی هم میره بالاتر اگر روی درجه ی سختی خاصی بزارن:p )

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کدوم رو اول بازی کنم آیا :-/
شب عیدی سخت ترین انتخاب ممکن رو پیش پامون گذاشتن :d دمو رو بازی کنیم به کریتوس خیانت کردیم بازی نکنیم پس جوئل و الی چی :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر