قتل نوزاد 14 روزه بدست پدر گیمرش !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
23870669429732726687.jpg

قتل نوزاد 14 روزه بدست پدر گیمرش

Brian Frazier بیست ساله به جرم قتل درجه یک نوزاد 14 روزه اش این هفته زندانی شد. براساس گزارش پلیس وی تمام طول شب مشغول به انجام بازی های کامپیوتری بوده است که در حوالی ساعت 5 صبح، صدای گریه کودکشان با نام Khan بلند میشود.

طبق اعترافات Frazier ، وی وقتی که به خاطر سرو صدا بازیش را قطع می کند و به سراغ کودک می آید نوزاد را از گردن بلند کرده و ضرباتی به صورتش وارد می کند و براساس گزارشات، کودک چند ساعت پس از این که وی به رخت خواب می رود به دلیل شدت جراحات، جانش را از دست می دهد.

Frazier و نامزد 20 ساله اش Stefany Ash وقتی ساعت 2 بعد از ظهر از خواب بلند می شوند بنابر گزارشات سعی می کنند به طریقی مرگ کودک را پنهان کنند به طوری که حتی برنامه ای می ریزند تا به پلیس بگویند که کودک دزدیده شده است. Ash نهایتا یک ساعت بعد با پلیس تماس گرفته و به دنبال آن پلیس هم از این زن و شوهر بازجویی هایی به عمل می آورد. Frazier اکنون متهم به انجام قتل درجه یک بوده و Ash به خاطر اقداماتش پس از واقعه، محکوم است.

بنابر صحبت های Brian Alston، پدر خوانده Ash این دو با یکدیگر همیشه درگیری های لفظی داشتند و به فحاشی می پرداختند و در محیطی آلوده و کثیف زندگی می کرده اند. او خانه ی آنها را این گونه تشریح می کند که همیشه پر بوده از زباله، شیشه های نوشابه خالی، پوشک مانده بچه و ... اما در مقابل Sandra Alston مادر Ash از دخترش دفاع کرده و می گوید وی به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته بوده و قادر به نظافت خانه نبوده است.

سازمان خدمات اجتماعی کارولینای جنوبی قبل از قتل کودک هم از خانه این زن و شوهر بازدید کرده بود و از اینکه Khan و یا برادر 15 ماهه اش Kane در این محیط کثیف زندگی می کنند آنها را بازخواست کرده بود.

Kane در حال حاضر تحت نظر خدمات حمایت از کودکان می باشد.

منبع

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
همون بهتر بچه ــهه مرد خلاص شد از دست اینا:|
یه جوری بچه رو راحت کشته که انگار بادکنک ترکونده:d

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این یارو بچه داشته؟8-|
عجب!
این که خودش هنوز باید شیر بخوره

تو خارج، مردم قبل از ازدواج بچه دار می شن، 15-14 سالگی :D

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12
خوب بچه میخواسته جیغ و داد نکشه بووووآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ اگه نمیکشید الا این وضش نبود..:D
منم هروقت دارم بازی میکنم هرکی صدام کنه دوست دارم یا خودمو خفه کنم یا اونو.....
:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
نوزاد را از گردن بلند کرده و ضرباتی به صورتش وارد می کند

اینقدر دوست دارم با بچه همسایمون اینکارو کنم من ! :d:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یه زمانی کاربرهای معمولی هم حق زدن این اخبار رو نداشتن و به خاطر نداشتن ارزش خبری قفل می شد تاپیکشون ! حالا خبرنگار سایت همچین خبری می زنه ؟ تازه رو سایت هم رفته !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,952
نام
محمد امین
گیمر واقعی کسی هست که یا از فرط بازی کردن گور به گور بشه یا طبق آموزش های GTA دست به کشت و کشتار بزنه یا بچه یا زن خودش رو بکشه..در غیر این صورت طرف نوبی بیش نیست..

metal

کاربر سایت
Mar 24, 2007
28
نتيجه ميگيريم كه بازي هاي كامپيوتري خيلي مخه انسان خراب ميكنن

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
خب الان که چی ....
اخر نسلی اینم شد خبر ..........
کم به گیمر جماعت گیر می دن شما هم جو بدین ................:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
گیمر واقعی کسی هست که یا از فرط بازی کردن گور به گور بشه یا طبق آموزش های GTA دست به کشت و کشتار بزنه یا بچه یا زن خودش رو بکشه..در غیر این صورت طرف نوبی بیش نیست..
شُما تو کدوم دسته ای ؟

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
چه زوج داغونی هستند:d کاشکی الان من میتونستم این مردرو از گردن بلند کنم و..:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من نفهمیدم مگه Kane نمرده؟ پس تحت کدوم حمایت قرار گرفته؟ :|؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من نفهمیدم مگه Kane نمرده؟ پس تحت کدوم حمایت قرار گرفته؟ :|؟

فحش میدی ؟

Kane در حال حاضر تحت نظر خدمات حمایت از کودکان می باشد.

آقایون من زنده ـم سالم و سلامت به خدا :D

در این حالت دوست دارم بیشتر نوب باشم ....

به قول معروف

شما بازی رو می کنی ... نه برعکس !

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
حیوان با حیوان بودنش از بچه خودش حفاظت میکنه و از خودش کیزنه این لاشخورا این طور.واقعا نمیدونم چرا تو این دنیا هرکی لیاقت چیزی رو نداره چند برابر به دستش میاره.اینا لیاقت داشتن بچه رو ندارن.)x
این طرف گیمر نبوده چون گیمر میشینه بازی میکنه و کلی حال میکنه ولی شرف داره وجدان داره.انسانه.که این طرف هیچ کدومش نیست.)x
گیمر یه انسانه اما این طرف انسان نیست پس لطفا نباید بهش گفت گیمر.حتی حیوون هم نباید گفت به دلیل بالا.پس فطرت که بچه ها گفتن اسم مناسبیه برای جفتشون.)x

mec 126

کاربر سایت
Nov 27, 2010
131
نام
مجتبی
شب VGA این خبر اعصابمونو خراب کرد ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر