خبر رسمی فیل اسپنسر می گوید که دوست دارد ببیند سونی و نینتندو بازی های خود را برای ایکس باکس هم عرضه میکنند

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,606
نام
alireza
ps.jpg

فیل اسپنسر، رئیس اکس‌باکس، می‌گوید که دوست دارد ببیند سونی و نینتندو بازی‌هایشان را برای ایکس‌باکس هم عرضه میکنند. اما می گوید که انتظارش (عرضه انحصاریهای نینتندو و سونی روی Xbox) را ندارد.

اسپنسر در مصاحبه‌ای با Game File، گفت که تصمیم برای آوردن چهار بازی ایکس‌باکس به کنسول‌های دیگر به‌منظور وادار کردن رقبای خود برای عرضه بازیهایشان بر روی اکس باکس نبوده است. با وجود این، اسپنسر گفت که البته از بازی‌های کنسول‌های دیگر روی ایکس‌باکس استقبال می‌کند و خاطرنشان کرد که این امر به‌ویژه برای بازی‌های چندنفره مفید است، جایی که ایجاد یک جامعه آنلاین بزرگ برای طول عمر بازی مهم است.

اسپنسر توضیح داد: عرضه بازیهای اکس باکس برای سایر کنسولها نوعی سیستم مبادله نیست. ما این کار را برای بهبود کسب و کار Xbox انجام می دهیم. من می گویم، وقتی به بازی مانند Helldivers 2 نگاه می کنم، که این یک بازی عالی است، آفرین به تیمی که تصمیم گرفت که بازی را برای رایانه شخصی و پلی استیشن عرضه کند. دقیقاً مطمئن نیستم که با عرضه نشدن این بازی برای Xbox به چه کسی در صنعت کمک می کند. من می گویم عرضه بازی‌های بیشتر بر روی پلتفرمهای بیشتر باعث میشود که افراد بیشتری دسترسی به بازیها داشته باشند، که این بخش خوبی از تجارت بازی است.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
حالا کاری به صحبت های لوزری مثل اسپنسر ندارم ، اما به نظر من هم سونی باید بازی هایی مثل Helldivers رو روی همه پلتفروم ها بده.دستینی و ماراتن و هل دایورز و این دست بازی ها که صرفا آنلاین هستن و پول چاپ میکنن هر کجا ازش پول در میاد باید لانچ شه.
اینجوری بازی های تک نفره بلاک باستری که دوسشون داریم هم با قدرت به حیاطشون ادامه میدن

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دقیقاً مطمئن نیستم که با عرضه نشدن این بازی برای Xbox به چه کسی در صنعت کمک می کند. من می گویم عرضه بازی‌های بیشتر بر روی پلتفرمهای بیشتر باعث میشود که افراد بیشتری دسترسی به بازیها داشته باشند.
عمو فیل جان عرضه نشدن استارفیلد برا ps5 چه کمکی به این صنعت میکرد که لغوش کردی؟
خداوندگار تناقض هستن:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اسپنسر: ما بتزدا رو میخریم و همه بازی هاش رو برای کنسول های رقیب کنسل میکنیم، اما دلیل نمیشه سونی و نینتندو بازی هاشون رو برای کنسول شکست خورده و تو دیوار ما عرضه نکنن. چون انحصار بده و وقتی همه بازی کنن ما برنده ایم!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
حالا کاری به صحبت های لوزری مثل اسپنسر ندارم ، اما به نظر من هم سونی باید بازی هایی مثل Helldivers رو روی همه پلتفروم ها بده.دستینی و ماراتن و هل دایورز و این دست بازی ها که صرفا آنلاین هستن و پول چاپ میکنن هر کجا ازش پول در میاد باید لانچ شه.
اینجوری بازی های تک نفره بلاک باستری که دوسشون داریم هم با قدرت به حیاطشون ادامه میدن
درستش هم همینه. ماهیت بازی‌های سرویس محور اینه که وابستگی به هیچ پلتفرمی نداشته باشن و تنها پلتفرمشون کارت اعتباری بازیکن ها باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر