فیل اسپنسر طرفدار جنگ کنسول‌ها بین PS4 و Xbox One نیست

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#31.jpg
عرضه‌ی کنسول‌های بازی توسط شرکت‌های متعدد باعث ایجاد رقابت سختی در بازار برای سازنده‌های آن شده که البته این رقابت بین طرفداران این کنسول‌ها [به عنوان جنگ کنسولی] بسیار شدیدتر است. برای دو کنسول PS4 و Xbox One هم مشابه نسل‌های گذشته این اوضاع برقرار است. هنگام رونمایی اولیه از Xbox One و اعلام آنلاین بودن همیشگی آن عده‌ی زیادی مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کردند و حال نیز با رونمایی‌های اخیر سونی ورق برگشته و این اتفاق [مخالفت با تصمیم‌گیری‌های شرکت سازنده کنسول] برای سونی نیز افتاده است.

این چند وقت اخیر، دلایل زیادی برای نارضایتی طرفداران از سونی ایجاد شده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به رونمایی از PS4 با مشخصاتی متضاد با انتظار طرفداران و به طور ویژه عدم اجرای دیسک‌های 4K بلوری [در حالی که کنسول Xbox One S در حال حاضر این قابلیت را دارد] اشاره کرد. همچنین اعلام عدم پشتیبانی نسخه‌های PS4 بازی‌های Fallout 4 و Skyrim V Special Edition از مادهای ساخته شده توسط کاربران بنا به دلایل اتخاذ شده توسط سونی دلیل موجه دیگری برای نارضایتی طرفداران از سونی‌ست.

در پی این اتفاقات و نارضایتی‌ها شخصی از فیل اسپنسر، رئیس بخش Xbox مایکروسافت، پرسید که چگونه پیش از این از عدم علاقه‌ی خود نسبت به بحث و جدل بین طرفداران کنسول‌ها سخن گفته در حالی که هم‌اکنون کارمندان مایکروسافت نظرات منفی خود را در قبال سونی مطرح می‌کنند. فیل اسپنسر در پاسخ به سوال اظهار داشت: "همگان مخالفت من با این نظرات منفی را می‌دانند. تمرکز ما باید همچنان بر روی ساخت محتویات برای جامعه مخاطبین Xbox باشد."

فیل اسپنسر بارها اعلام کرده که مخالف جنگ کنسول‌ها و بحث و جدل‌های بی‌مورد هواداران این پلتفرم‌هاست و بار دیگر بر این مورد تاکید کرد. اگرچه برخلاف او برخی از کارمندان مایکروسافت اخیراً نظرات منفی خود را علیه سونی و تصمیم‌گیری‌هایش اعلام کرده و باعث داغ تر شدن تنور جدال طرفداران دو پلتفرم Xbox و Playstation شده‌اند که پیش‌بینی می‌شود با فروش بهتر Xbox One در دو ماه اخیر این روند ادامه داشته باشد.

لینک منبع

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ایشون که طرفدار جنگ کنسولی نیست خودش یکی از کسایی هست که با یکی از مسخره ترین حرفا باعث کل کل میشد!
جمله معروف من میخوام این نسل رو ببرم هنوزم خبرش یادمه.فیل اسپنسر کلا هرچیش سند باشه حرفاش باد هواس خود درگیری داره این بشر!سر E3 هم که کولاک کرد الان یه چیزی برای اسکورپیو میگفت ساعت بعد حرف خودشو رد میکرد!:))

• Like
Reactions: arash1996

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
ایشون که طرفدار جنگ کنسولی نیست خودش یکی از کسایی هست که با یکی از مسخره ترین حرفا باعث کل کل میشد!
جمله معروف من میخوام این نسل رو ببرم هنوزم خبرش یادمه.فیل اسپنسر کلا هرچیش سند باشه حرفاش باد هواس خود درگیری داره این بشر!سر E3 هم که کولاک کرد الان یه چیزی برای اسکورپیو میگفت ساعت بعد حرف خودشو رد میکرد!:))
نبرد کنسول ها دو 100 متر نیست و ماراتن:D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
اسپنسر حرفاش باد هواس اما مدیریتش بی نظیر هست! اگه اسپنسر نبود احتمالا بخش xbox مایکروسافت خیلی وقت پیش فروخته می شد! اون وقت سونی بی رقیب داشت دیسک های 120 دلاری می کرد تو حلق ملت!:|
150 دلاری! شایدم 200 دلاری!!! مگه نسل 6 که PS2 بی رقیب بودو ندیدی؟ بازی 60 دلاریو میداد 100 دلار!!! من خودم بازی 150 دلاری هم دیدم:| لول جوک میگی بگو دوست عزیز ولی تهش یه "جوک شخصی" بزن که جای گیر و گوری بهش نباشه! لول
wtf :|
به نظرم پیام پست خیلی واضح بود! فک می کنم اگه بخوام منظور پست رو بیشتر توضیح بدم به شعور خودم و بقیه ی دوستان توهین میکنم اینطوری چون خیلی تابلو بود!

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اسپنسر حرفاش باد هواس اما مدیریتش بی نظیر هست! اگه اسپنسر نبود احتمالا بخش xbox مایکروسافت خیلی وقت پیش فروخته می شد! اون وقت سونی بی رقیب داشت دیسک های 120 دلاری می کرد تو حلق ملت!:|
خداییش با این حرف کامل موافقم حالا درسته دوست دارم سونی همیشه از نظر میزان فروش اینقدر جلو باشه:D ولی از اونورم دوست ندارم مایکرو بیخیال کنسول سازی بشه که اگه بشه ما بدبخت میشیم:|

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
از توییت های هولهولکی دوستان بعد معرفی Pro کاملا معلومه اصلا طرفدارش نیست! =))
دیگه از هر دست بدی از همون دست پس میگیری :D. چقدر بد حافظه ـید شماها!

--------

از توئیت های جدیدشون مشخصه هیچ علاقه ای به جنگ کنسولی ندارن!:|:D
جنگی وجود نداره. این نسل رو ماکروسافت توی 90 دقیقه اول (همایش چادر! :D) باخت داد خلاص. یعنی کاری کردن که انگار شخصه دن ماتریک اومد جلوی دره خونه و یه دونه PS4 بهم داد :D.
این توئیت ها هم FACT محض و مطلقه همونطور که ویدئوی بالا بود/هست.

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دیگه از هر دست بدی از همون دست پس میگیری :D. چقدر بد حافظه ـید شماها!

--------

جنگی وجود نداره. این نسل رو ماکروسافت توی 90 دقیقه اول (همایش چادر! :D) باخت داد خلاص. یعنی کاری کردن که انگار شخصه دن ماتریک اومد جلوی دره خونه و یه دونه PS4 بهم داد :D.
این توئیت ها هم FACT محض و مطلقه همونطور که ویدئوی بالا بود/هست.
بنده انتقادم به ترولهایی که صورت گرفت نبود
بهرفتار ضد و نقیضشون بود با حرفهایی که میزنن.
که البته این چند وقت اخیر دیگه عادت کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر