فیل اسپنسر: صنعت بازی‌سازی جنگ میان کنسول‌ها نیست.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
phil_spencer.jpg

رئیس بخش XBOX , آقای فیل اسپنسر در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد، صنعت بازی سازی مسابقه‌ای بین کنسول‌ها نیست و بازی‌های انحصاری اسلحه‌ای برای نشانه گرفتن به سمت کنسول رقیب نیست.
همچنین مایکروسافت همواره تلاش می کند پلتفرم های ویندوز و Xbox one را به بهترین مکان برای انجام بازی ها تبدیل کند.
در پایین نیز ایشان اعلام کردند که لذتی که در انجام بازی‌ها وجود دارد ، بسیار بیشتر از رقابت بین 2 کنسول و ایجاد جنگ میان کنسول‌ها می باشد.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خبرهای کوتاه تاپیک داره ، باز فیل موتور اسپماش راه افتاد .
رقابت همون مسابقس ، فیل جان در هر گرایشی هم وجود داره و باعث ترقی در همون زمینه و شورو شعف مردم میشه ، رقابت کن تا عقب نمونیو نخوای با مظلوم نمایی حرفایی که شبا به خانمت تحویل میدیو به خورد ملت بدی .
آره عزیزم باید با هم مهربون باشیم و دست ایکس باکسو pc رو به دست هم بدیم ، با خوبو بدش بسازیمو با اندیشه ی مثبت به آینده ها چشم بدوزیم . 8-> نقش رومئو خوراک فیله :D
دیدی منم بلدم فیل :D

پ ن : توی مصاحبه های فیل فقط در پایان صحبتاش لپشو باید بکشیو بگی الهی ..:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
انحصاری اصلحه نیست .. ولی ابزاریه که هر کنسولی بهش نیاز داره ... و توجه بر انگیز ترین چی برای اکثر کنسول گیمراست که سمت کدوم کنسول برن.

اسپنسر فقط داره توجیه میکنه وضعیت فعلیشون رو ... البته همه تقصیرا هم گردنش نیستا ... بیشترش به خاطر سیاست های مدیریت جدید ms ه ... نقش اسپنسرم بیشتر شده سخنگوی روابط عمومی xbox ... تا لیدر بخش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
صنعت گیم برای لذت بردن هست من الان همزمان هم PS4 دارم هم PC و XBOX ONE و هر از گاهی با یکیشون بازی میکنم و از اونیکی بیشتر لذت میبرم بیشتر استفاده میکنم اما یک عده خیال میکنن جنگ قومیتی و نژادی و... هست که خوب به خودشون مربوطه الان کنسول بین نسلی یا نسلی بعدی بیاد استقبال میکنم چون دنبال لذت بردن از گیم هستم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
ایشون کم اورده افتاده به فلسفه بافتن.
جوری عمل کرده که دیگه فنهای مایکروسافت و ایکس باکسم تو این تاپیکا نمیبینیم.
آقا کنسول بازی انحصاری میخواد، حالا شما دوست داری سونی تو فروش ازت جلوتر باشه، کمتر بفروشی، نساز کسیم مجبورت نکرده، ولی فلسفه الکی هم نباف.

Sent from my Redmi Note 3

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
ایشون این حرفای روشنفکرانه رو در جواب بکی از اعضای سایت Kotaku زدند که گفته طی 2 سال اخیر وضعیت Xbox 1 از نظر فروش و بازی انحصاری حتی قابل مقایسه با PS4 هم نبوده و نیست و مایکروسافت با اسکورپیو باید یک حرکت جدید بزنه و کاری که Valve خواست بکنه و نتونست با Steam Machine رو انجا بده شاید موفق شد وگرنه محکوم به فناست .

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
صنعت گیم برای لذت بردن هست من الان همزمان هم PS4 دارم هم PC و XBOX ONE و هر از گاهی با یکیشون بازی میکنم و از اونیکی بیشتر لذت میبرم بیشتر استفاده میکنم اما یک عده خیال میکنن جنگ قومیتی و نژادی و... هست که خوب به خودشون مربوطه الان کنسول بین نسلی یا نسلی بعدی بیاد استقبال میکنم چون دنبال لذت بردن از گیم هستم
داداش من کوچیکتم:D، ولی خداشاهده انصافا خودِ شما یه زمانی جنگجوی بزرگی بودی! :D گذشته نه چندان دور! :D
شما الآن با این همه کنسول واس خودت یک تیم ملی بَستی و برات مهم نیست چه بازی برای چه کنسولی میاد و یا چه شرکتی قراره چه بلائی سر کدوم کنسول بیاره:D، اما اون اشخاصی که تک کنسول هستن ناخواسته به صورت غریزی حس جنگ طلبی توشون نمود پیدا می کنه! :D
به نظر من این کل کل ها کاملا طبیعیه و نمی شه انکارش کرد! :-??
من خودم پی سی دارم و گاهی اوقات به خاطر اینکه نمی تونم خیلی از عناوین رو تجربه کنم، ناراحتم! :-??:D خب وقتی یک عنوانی برای پلتفرم من نمیاد، یعنی جنگه دیگه! :D
مثلا، شرکت سونی برای فروش بیشتر کنسول خودش، بازی های انحصاری تولید می کنه! سونی برای صلح و دوستی این کار رو نمی کنه کــــه! :D برای جنگیدن و پیروز شدن در بین دیگر پلتفرم ها دست به این کار می زنه! :-??:D
همین جنگ و نبرد، ناخواسته بین کاربرها هم کشیده می شه! :D
پس...این اتفاقات طبیعیه به نظر من! :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
حالا جالبه این جنگ کنسولی رو خود تیم xbox شروع کرد . اصلا شعار پا گذاشتن مایکرو به کنسول گیمینگ و ساخت کنسول حنگیدن با سونی و به زیر کشیدن اون بوده ...
حالا که جنگ رو بعد سه نسل جنگیدن, باختن ...پرچم سفید گرفتن بالا ...صلح و صفا . گل و بلبل.. ماچ ماچ

من بودم اول نسل میخواستم سونی رو بکشم؟؟!!!!!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
چیزی که باعث افزایش محبوبیت و فروش یک کنسول میشه انحصاریه!کنسولی که انحصاری نداشته باشه خریدار مرض نداره بره اون کنسولم بخره مسلما!
ایشونم که طرفدار جنگ کنسولی نیست با انحصاری کردن ROTTR به اختلاف میان طرفدارا دامن زد و خودش باعث و بانی یه قضایایی شد حالا فروتن شده و نصیحت میکنه!خدا شفا بده...

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
حالا جالبه این جنگ کنسولی رو خود تیم xbox شروع کرد . اصلا شعار پا گذاشتن مایکرو به کنسول گیمینگ و ساخت کنسول حنگیدن با سونی و به زیر کشیدن اون بوده ...
حالا که جنگ رو بعد سه نسل جنگیدن, باختن ...پرچم سفید گرفتن بالا ...صلح و صفا . گل و بلبل.. ماچ ماچ

من نمی دونم از کدوم منبع گفتید ولی دقیقا درست گفتید. زمانی که داشت ایکس‌باکس اولی میومد من دقیقا یادمه توی یه مجله مصاحبه بیل گیتس خوندم که میگفت زمانی آتاری پرچمدار این بازار بود بعد به تینتندو داد و بعد سونی و حالا نوبت ماست که این بازار رو به دست بگیریم. کلا کلی خط و نشون کشید که بازار واس‌ماس اینا.
البته این رفتار ماکروسافت عجیب نیست اول که لینوکس اومد تمسخر میکردن و همیشه قمپز درمیکردن که اینوکس رو له میکنن و عددی نیست. رو مبل‌های پنگوئنی مینشستن یا کیک‌های پنگوئنی میخوردن وقتی لینوکس انقدر گنده شد که همه سرورهای دنیا رو گرفت و همه بازارهای خصوصی رو واسه خودش کرد اومدن تو همایش لینوکس اون گوشه یه غرفه زدن که "بیایم با هم حرف بزنیم."
حالا که غافله رو از سونی عقب دیده حرف از دوستی داره میزنه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
باو یکی به این بگه ... نزنه :| کارش شده چند وقت یه بار میگه ما قصدمون رقابت نیس ... ما فلانیم بهمانیم ... آره میدونم ... منم جای تو بودم اینو میگفتم ... خوب معلومه که قصدت رقابت نیس . برای اینکه توانشو نداری . الان مثلا کنسول xbox و pc رو بهترین مکان کردین ؟ :| اگه pc بهترین مکان هم باشه بخاطره استیم ه نه شما ... رو نیس که . :| شما اگه کارتون درست بود لازم نبود چند وقت یه بار تکرار کنین هدفتون چیه .

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
باو یکی به این بگه ... نزنه :| کارش شده چند وقت یه بار میگه ما قصدمون رقابت نیس ... ما فلانیم بهمانیم ... آره میدونم ... منم جای تو بودم اینو میگفتم ... خوب معلومه که قصدت رقابت نیس . برای اینکه توانشو نداری . الان مثلا کنسول xbox و pc رو بهترین مکان کردین ؟ :| اگه pc بهترین مکان هم باشه بخاطره استیم ه نه شما ... رو نیس که . :| شما اگه کارتون درست بود لازم نبود چند وقت یه بار تکرار کنین هدفتون چیه .

حالا شما چرا اینقدر عضبانی هستی؟:-??

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein

حالا کاری ندارم ولی ماکرو نسل قبل خیلی عالی عمل کرد.xbox رو به یکی از سودآورترین برند تبدیل کرد.
سال 2007 نفسه سونیو بند آوورده بود.قشنگ یادمه ماکرو با بازیهای انحصاری ناب میترکوند.سونیم اون اوایل که هیچی نداشت همش میگفت پردازنده سل فلان.پردازنده سل بهمان:D
شما تصور کن سال 2007 بازیهایی مثل مس افکت.هیلو3.بایوشاک.که هر 3 vga بودن براخودشون انحصاری کنسولت باشه.خدایی چیکار میکنی؟:D
اینکه میگی کو کجاست...بده آدم گذشترو فراموش کنه.بحرحال سونی یکه تاز بوده همیشه درین شکی نیست.ولی شرکتی که واقعا سونیو یجاهایی اذیت کرد نه نینتندو بود نه سگا...فقط ماکرو بود.حداقل میشه ماکرو رو تا حدودی سره این کارش ستود.
امیدوارم پای تلو به این تاپیک باز نشه:D
راستی نسل قبل تعداد کاربرای 360 خیلی زیاد بودن ولی الان....یعنی الان ps گرفتن؟چقدر بده ادم طرفداره دورتموند باشه یهو چون تیمه رقیبش چندساله بهتره بره طرفداره بایرن مونیخ بشه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر