فیلم WarCraft:استخدام یک برنده جایزه اسکار برای فیلم WarCraft

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

Bill Westenhofer که به تازگی جایزه اسکار جلوه های ویژه فیلم Life Of Pi را در 2013 را گرفته بود،برای جلوه های ویژه این فیلم نیز ثبت نام کرده است.

Nick Carpenter از بلیزارد از طریق Twitter معرفی کرده است که اولین ملاقاتش را با Westenhofer داشته و فیلم در دست افراد خوبی است.
Westenhofer سرپرست جلوه های ویژه استودیو Rhythm و Hues می باشد و به خاطر کار هاس بسیار متنوعش معروف است،مانند The Golden Compass که جوایزی را در 2008 برد.The Chronicles Of Narnia:The Lion،The Witch and The Wardrobe،Men In Black II و Stuart Little از دیگر کارهای او هستند.

منبع

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یه حسی بهم میگه فیلم Warcraft میترکونه .. اما اصلا نمی تونم تصور کنم میخوان به چه شخصیتی بپردازان و فیلمش رو بسازن

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
داستان Of Blood and Honor (از خون و افتخار) یکی از بهترین داستان های Warcraft که شاهد زندگی نامه Tirion Fordring و حماسه ارک ها با انسان ها بودیم.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فور یور اینفورمیشن :d
کارگردانش هم قراره دانکن جونز باشه کارگردان moon و source code و پسر دیوید بووی ـه معروف
یه نکته جالب اینکه یووه بول که تو معروفیت دست کمی از همین دیوید بووی نداره و کارگردان شاهکارهایی مثه In the Name of the King و Bloodrayne واسه کارگردانی پروژه با مسئولین بلیزارد تماس گرفته :eek:
جواب مسئولین بلیزارد :biggrin1:
We will not sell the movie rights
especially not to you

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به نظر میرسه برای دومین بار یه شرکت بازی سازی بطور جدی نگران و مواظب پروژه ی فیلم بازیشه !
خوشحالم از این قضیه :bighug:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
به نظر میرسه برای دومین بار یه شرکت بازی سازی بطور جدی نگران و مواظب پروژه ی فیلم بازیشه !
خوشحالم از این قضیه :bighug:
اولین بار سایلنت هیل بود یا پروژه ایه که قراره بعدا بیاد :-/ :d
چون من به اسسین کرید هم خیلی امیدوارم مخصوصا با قطعی شدن حضور مایکل فاسبیندر:bighug:
پ ن : به اسپلینتر سل هم امیدوارم با قطعی شدن حضور تامس هاردی :bighug:
پ ن 2 : البته می دونم هیچ کدوم از این ستاره ها یه فیلمنامه نویس و یه کارگردان خوب نمیشن :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اولین بار سایلنت هیل بود یا پروژه ایه که قراره بعدا بیاد :-/ :d
چون من به اسسین کرید هم خیلی امیدوارم مخصوصا با قطعی شدن حضور مایکل فاسبیندر:bighug:
پ ن : به اسپلینتر سل هم امیدوارم با قطعی شدن حضور تامس هاردی :bighug:
پ ن 2 : البته می دونم هیچ کدوم از این ستاره ها یه فیلمنامه نویس و یه کارگردان خوب نمیشن :d
نوچ :D VALVE:x است و HL ، اون ها دیگه خیلی رو پروژه فیلمشون حساسن :D یعنی عمراً اگه چیزی 0.0001 % هم باب میلشون نباشه نمیدن ، اون فیلمی نیست صرفاً جهت خالی کردن جیف ملت :D

بازیگر خوب هم هیچ غلطی برای فیلم نمیکنه ، نمونه اش همه ی این فیلم هایی که تا الآن ساخته شدن!
بازیگر خوب میاد پول مفت میگیره ، همون پول رو یک دهمش رو بدن بالای فیلم نامه (اون هایی که فیلم نامه واجبن نه اون اکشن هاش :D) یا تو اکشن ها بدن برای کارگردان و جلوه های ویژه خروجیش 100000 بار بهتر میشه
بازیگر خوب هم یه کار دیگه میکنه اون هم باعث عدم ارتباط بین بیننده و نقش میشه ، وقتی مثلاً من مکس پین رو میبینم ذره ای شباهت بین مارک والبرگ و مکس نمیبینم
yahoo_1.gif
اصلاً نمیتونم با طرف ارتباط برقرار کنم (هر چند اونجا کاراکترش هم افتضاح بود8-| )
مسئله دقیقاً همون پ.ن 2 خودته :D

پ.ن:البته این هایی که تو فیلمِ بازی ها بازی کردن رو من هیچکدوم بازیگر خوب نمیدونم :-" :D منظور همون به ظاهر خوبه :D

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
پ.ن:البته این هایی که تو فیلم بای ها بازی کردن رو من هیچکدوم بازیگر خوب نمیدونم :-" :D منظور همون به ظاهر خوبه :D

تا الان فقط جیک جلینهال بوده و پرنس پرشا و اون پروژه رویائیه جری بروکهایمر که بدجور به گل نشست !
در بقیه موارد بودجه های آنچنانی خرج فیلم بازی ها نشده
تام و مایک هم تا الان پروژه آشغالی نداشتن البته در مورد تام بجز this means war که فکر کنم در اون مورد پول لازم بوده :d
در مورد مارک و مکس هم آی ام ویت یو برادر
حیف مکس پین واقعا 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر