فیلم کوتاه Resident Evil: Down With The Sickness با همکاری Capcom و Rocket Jump

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
77771632319656021755.jpg

درود

تیم Rocket Jump با همکاری Capcom یک فیلم کوتاه بسیار زیبا با نام Resident Evil: Down With The Sickness ساخته است. در این فیلم از چندین عنوان فرانچایز رزیدنت اویل الهام گرفته شده است و تمرکز اصلی آن بر روی بازی رزیدنت اویل 6 است! مدت زمان این فیلم کوتاه تقریبا 7 دقیقه است و کارگردانی آن را آقای Desmond Dolly بر عهده داشته است! فیلم برداری بسیار حرفه ی بازیگران با استعداد و افکت های ویژه از مهمترین عواملی هستند که به جذابیت هر چه بیشتر این فیلم کوناه کمک کرده اند.
نکته قابل توجه حضور جیل ولنتاین به عنوان یکی از شخصیت های این فیلم است که در یک صحنه از این فیلم به مهارت او در باز کردن قفل ها (the master of unlocking) نیز اشاره شده است! اما برای اولین بار در رزیدنت اویل جیل ...

بازیگران اصلی که در این فیلم کوتاه ایفای نقش کرده اند :

Benji Dolly

Clinton Jones

Ethan Newberry

Freddie Wong

Leeana Vamp

در لینک زیر میتوانید این فیلم کوتاه را مشاهده کنید!

Resident Evil: Down With the Sickness � Rocket Jump

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خیلی مسخره بود از نظر من :| فیلم کوتاه کُمدی ساختن از رو رزیدنت اویل.

کمدی؟ :)) برو فیلم های کوتاه دیگه ی رزیدنت اویل مثل Patient zero رو ببین تا بعد بهت بگم این مسخرس یا نه! اتفاقا این قشنگترین فیلم کوتاه در مورد رزیدنت اویل بود که من دیدم. شما انتظار داشتی فیلم "28 Weeks Later" رو ببینی؟!!!:d به نظر من عالی بود! حالا شما هر جور میخوای فکر کن. ضمنا فیلم کمدی اون اکشن مووی های رزیدنت اویل مثل رتریبیوشن و افترلایف هست نه این!

قضیه چیه جیل چه مشکلی داره ؟
بگو من طاقتش رو دارم
yahoo_4.gif

اسپویل میشه :))

لینک دانلود HD : http://www.mediafire.com/?ijfx5afn3l555mo

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر