فیلم و عکس گرفتن در XBOX 360

silver wolf

کاربر سایت
Jan 3, 2007
4
سلام...
سعی کردم بدون ایجاد موضوع جدید جواب سوالمو پیدا کنم...متاسفانه چیزی پیدا نکردم...اما سوالم...
میخوام بدونم آیا راهی هستش از محیط بازی XBOX360 عکس و فیلم گرفت؟ مثل نرم افزار FRAPS و... برای PC که این کارو میکنن...آیا 360 نیاز به نرم افزار خاص یا روش خاصی داره؟ اصلا میشه؟ :confused::confused::confused:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وقتی psp میتونه 360 نمیتونه؟؟؟؟!!!!!!!!!!
من نمیدونم چرا شما 360 رو همه چی حریف میدونید!
-متاسفانه نمیشه عکس گرفت!اگر هم بشه توانایی انتقالش رو ندارید!پس همون بهتر که نشه!

PSP رو که کلا همه چی هکش کردن:D کلا خیلی قضیش فرق داره!اون با PC تبادل اطلاعات میتونه بکنه!ولی 360 نه!یکطرفست فقط!

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
باید دستگاهتون JTAG شده باشه و یا اینکه یه دستگاه XBox360 Dev داشته باشید، بعدش میتونید هم فیلم و هم عکس بگیرید. مثل همینهایی که توی یوتوب و یا مجله ها میبینید.
با XBox360 های معمولی نمیتونید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته یه راه بسیار ساده هم داره که قبلا من خودم خیلی این کار رو انجام دادم.

میتونید 360 رو به TV card کامپیوتر وصل کنید و وقتی تو محیط ویندوز تو صفحه نرم افزار بازی میکنید ضبط کنید.

یه بار هم به وصیله این MP4 پلیر های چینی که قابلیت ضبط داره ازش فیلم گرفتم.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
میگم تلویزیونی هست که از تصویرش فیلم برداره یا عکس بگیره؟:confused: اگه باشه که میتوان با اون هم فیلم گرفت.

silver wolf

کاربر سایت
Jan 3, 2007
4
باید دستگاهتون JTAG شده باشه و یا اینکه یه دستگاه XBox360 Dev داشته باشید، بعدش میتونید هم فیلم و هم عکس بگیرید. مثل همینهایی که توی یوتوب و یا مجله ها میبینید.
با XBox360 های معمولی نمیتونید.
این راه فکر کنم تنها راه ممکن باشه...
خب از طریق تلویزیون هایی که record میکنن به نظرم ایده آله اما خرید تلویزیون به صرفه نیست!
فیلم برداری از طریق tv کپچر هم کیفیت اصلی رو نداره ...از طرق دیگه هم کیفیت اصلی نیست:confused:

Peyvand81

عضو جدید
Dec 5, 2019
2
این راه فکر کنم تنها راه ممکن باشه...
خب از طریق تلویزیون هایی که record میکنن به نظرم ایده آله اما خرید تلویزیون به صرفه نیست!
فیلم برداری از طریق tv کپچر هم کیفیت اصلی رو نداره ...از طرق دیگه هم کیفیت اصلی نیست:confused:
چجوری از ایکس باکس ۳۶۰ جیتگ فیلم بگیریم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر