فیلم های شما در The Movies

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط mgs:
باشه دوباره اين دو تا فيلم رو با زير نويس اپلود ميكنم

البيه اين دفعه با زير نويس
البته الان در حال كار روي يه فيلم طولاني حدود 10 دقيقه ميباشم كه خيلي زيباست فعلا سوزس سكرت باشه تا بعدا كه به احتمال زياد ميشه براش خيلي ادامه ساخت
قول ميدم با ساخت اين فيلم بتركونم
يه طوري بگو لو نره مي خواي متال گير رو بسازي مگه نه من كه ديگه تو رو مي شناسم عشق متال گير خفه ات كرده

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
اعتراف می کنم این بازی از سیمز هم سخت تره!!!:exclaim:
امید منم یک فیلم ساختم.
اسم : Just Die Baby!
سبک : Action
دانلود
---------------------------------
کسی نمی دونه فایل ini که بعضی وقتها به اسم فیلم میاد چیه!؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
مرسی عباس جان !
76.gif

اون فایل هم فکر کنم مال زیرنویس ها باشه !
فیلمتو میبینم
38.gif

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

واقعا كار همگي شما قابل ستايش بود من همه فيلم هاي داخل تاپيك را گرفتم و ديدم ... اولين كار هاي شما بسيار درخشان بود ... من خودم زياد با بازي ور رفتم ولي از يكسري جنگولك بازي هاي اضافي بازي خوشم نيومد يا بهتر بگم وقت و حوصله انجام كارهاي اضافي به غير از ساخت فيلم را نداشتم ... در هر صورت اميدوارم بتونم فيلم هاي زيبايي از شما ببينم ...

چندتا نكته هست كه گفتم براي بهتر شدن كارهاتون بگم ... اولي و مهمترين عاملي كه به چشم ميخوره سرسري گرفتن و عجله زياد براي ساختن فيلم و استفاده از موضوعات بسيار پيش پا افتادس و اين با كمي وقت گذاشتن و كمي فكر خلاق قابل حل هست ... موضوع بعدي برميگرده به فايلي كه شما براي اجرا قرار ميديد و اين فايل ويرايش است در صورتي كه براي نمايش فيلم براي همه (حتي اون هايي كه بازي را ندارن) بايد فيلمتان را به فايل اجرايي تبديل كنيد كه البته حجم زيادي ميگيره و براي كارهاي الان استفاده از همين فايل كافيه ولي وقتي توانستيد يك فيلم بسيار خوب و زيبا تهيه كنيد و حتي روي فيلمتان دوبله بگذاريد من به شما قول ميدهم فيلم شما را در صفحه اول سايت در قسمت دانلود فايل قرار دهم ...

براي تمرين توصيه ميكنم اين دوتا فيلم را حتما دانلود كنيد و به ظرافت هاي انها توجه داشته باشيد در ضمن فيلم ها كاملا دوبله و صحنه ها به زيبايي با هم اميخته شده اند ميتوانيد از اين ها الگو برداري مثبت كنيد :

KING KONG 1940 ... يك فيلم با صحنه هايي زيبا و در كل عالي :

http://movies.lionhead.com/movie/13851

Am Ende der Distanz ... يك فيلم دراماتيك با صحنه هايي كه به خوبي احساس فرد را نشان ميده و البته درست و بجا .. موسيقي جذاب كه همخواني خوبي با موضوع دارد و دوبله الماني و زيرنويس انگليسي :

http://movies.lionhead.com/movie/13860

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

واقعا كار همگي شما قابل ستايش بود من همه فيلم هاي داخل تاپيك را گرفتم و ديدم ... اولين كار هاي شما بسيار درخشان بود ... من خودم زياد با بازي ور رفتم ولي از يكسري جنگولك بازي هاي اضافي بازي خوشم نيومد يا بهتر بگم وقت و حوصله انجام كارهاي اضافي به غير از ساخت فيلم را نداشتم ... در هر صورت اميدوارم بتونم فيلم هاي زيبايي از شما ببينم ...

چندتا نكته هست كه گفتم براي بهتر شدن كارهاتون بگم ... اولي و مهمترين عاملي كه به چشم ميخوره سرسري گرفتن و عجله زياد براي ساختن فيلم و استفاده از موضوعات بسيار پيش پا افتادس و اين با كمي وقت گذاشتن و كمي فكر خلاق قابل حل هست ... موضوع بعدي برميگرده به فايلي كه شما براي اجرا قرار ميديد و اين فايل ويرايش است در صورتي كه براي نمايش فيلم براي همه (حتي اون هايي كه بازي را ندارن) بايد فيلمتان را به فايل اجرايي تبديل كنيد كه البته حجم زيادي ميگيره و براي كارهاي الان استفاده از همين فايل كافيه ولي وقتي توانستيد يك فيلم بسيار خوب و زيبا تهيه كنيد و حتي روي فيلمتان دوبله بگذاريد من به شما قول ميدهم فيلم شما را در صفحه اول سايت در قسمت دانلود فايل قرار دهم ...

براي تمرين توصيه ميكنم اين دوتا فيلم را حتما دانلود كنيد و به ظرافت هاي انها توجه داشته باشيد در ضمن فيلم ها كاملا دوبله و صحنه ها به زيبايي با هم اميخته شده اند ميتوانيد از اين ها الگو برداري مثبت كنيد :

KING KONG 1940 ... يك فيلم با صحنه هايي زيبا و در كل عالي :

http://movies.lionhead.com/movie/13851

Am Ende der Distanz ... يك فيلم دراماتيك با صحنه هايي كه به خوبي احساس فرد را نشان ميده و البته درست و بجا .. موسيقي جذاب كه همخواني خوبي با موضوع دارد و دوبله الماني و زيرنويس انگليسي :

http://movies.lionhead.com/movie/13860
مرسی حامد جان
ولی دوبله کردن خیلی سخته !
شما هم فیلم بذار !
اگه بازم از این فیلمای خود سایت بازی داری بذار !

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
اگه بازم از این فیلمای خود سایت بازی داری بذار !

اين دو تا اولين و دومين فيلم منتخب سايت هستند كه من دانلود كردم و ديدم بقه فيلم ها را ميتونيد از خود سايت دانلود كنيد. ولي حتما اين دوتا را ببينيد البته دومي يه كم +12 سال هست باز گير نديد فيلتر ميشيم
smile.gif
...

http://movies.lionhead.com/movie

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من اون 2 تا فیلمو با اینکه حجمشون خیلی بالا بود رو گرفتم
اما واقعا می ارزه !
فوق العاده است !!
حتما شما هم بگیرین !
مرسی حامد جون !

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
ببینید بچه ها من یه سوال دارم ... آخه تو این بازی متن فیلمو یکی دیگه مینویسه و بد یا خوب بودن اون به خودش بر میگرده پس ما حد اکثر 30 تا 20 در صد در روند فیلم میتونیم تاثیر داشته باشیم ... همین یکی از عوامل ضعف فیلمه
تازه فیلم ها ی ساخته شده همشون حداکثر 2 دقیقه ان ...
چرا نمیشه طولانی تر ساخت ؟؟؟

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
اين دو تا اولين و دومين فيلم منتخب سايت هستند كه من دانلود كردم و ديدم بقه فيلم ها را ميتونيد از خود سايت دانلود كنيد. ولي حتما اين دوتا را ببينيد البته دومي يه كم +12 سال هست باز گير نديد فيلتر ميشيم
smile.gif
...

http://movies.lionhead.com/movie

من چند وقت پیش رفتم تو سایتش اون موقع بهترین فیلم خیلی هم جالب نبود ولی الان کیفیت فیلمها بهتر شده ( شاید اون موقع خیلی زود بوده) با کیفیت اون موقع غیر قابل مقایسه است . واقعا فیلمای جالبی بودن.شاید بعدا بهتر هم بشه

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
سلام اینم از اولین فیلمی که ساختم ....
داستانش در سبک ترسناک (horror) هست و میشه گفت برای اولین کارم بد نیست ... میتونین از لینک زیر دانلود کنید
حجم : 7.35 kb
DOWNLOAD

یه فیلمه بلند هم دارم تو ذهنم پایه ریزیش میکنم ... شاید بترکونه !!!
درضمن یه چیزی شما خیلی سعی نکنید روی action متمرکز بشید چون یه کم بازی تو این سبک اشکالاتی داره...
راستی یه سوال دارم ... چه تو ری میشه بین هر scene یه effect خاص گزاشت؟

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
سلام فیلمم رو ساختم زمانش 7.35 ثانیه هست و بزودی بعد گزاشتن زیر نویس براتون میزارم.
فقط من میخوام بدونم چجوری بین هر scene میشه effect گزاشت؟؟
تو رو خدا جواب بدین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر