فیلم جدید Hitman با نام Agent 47 معرفی شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
طبق گزارشی از Paul Walker,Deadline که با فیلم The Fast and the Furious شناخته می شود,در نقش Agent 47 بازی خواهد کرد.
paulwalker200803.jpg

کارگردان این فیلم Aleksander Bach و نویسنده Skip Woods خواهد بود که نوسنده عناوینی مثل X-men Origins: Wolverine و
فیلم قبلی hitman می باشد.
فیلم برداری این فیلم در برلین و سنگاپور در تابستان امسال اغاز خواهد شد.فیلم قبلی هیتمن 100 میلیون دلار در
سراسر جهان فروش کرد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان! شما میگید دیزل یا جیسن
مشکل اینجاست که اینا سرد و بی روح نیستند که تو نقش هیتمن باشن!
جیسن که انقدر هیکلیه که بهش نمیاد هیتمن باشه :D ( هرچند 47 خودشم هیکلیه ولی نه مث این ) دیزلم که نه دیگه:D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوستان! شما میگید دیزل یا جیسن
مشکل اینجاست که اینا سرد و بی روح نیستند که تو نقش هیتمن باشن!
جیسن که انقدر هیکلیه که بهش نمیاد هیتمن باشه :D ( هرچند 47 خودشم هیکلیه ولی نه مث این ) دیزلم که نه دیگه:D
جسون کجاش هیکلیه ؟!!!!! قاطی کردی ها !
هیکلی که هست ولی خیلی درشت نیست
biggrin1.gif
درود بر تو فرزند :D منظورم همون درشت بودنش بود که نیست :D
+صداش رو فراموش کرده بودم :| :D

آخرین ویرایش:

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
باید بروس ویلیس رو میزاشتن جای این یارو واسه نقش هیتمن.
بروس ویلیس قراره نقش کین رو تو فیلم Kane & Lynch بازی کنه. هیتمنم بدن بش دیگه عالیه ولی حیف که اینطور نیست.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جسون کجاش هیکلیه ؟!!!!! قاطی کردی ها !
هیکلی که هست ولی خیلی درشت نیست:D
th
بعد هم برای 47 بازی کردن صدا خیلی مهمه حتی مهمتر از ریخت و شکل و قبافه
صدای جیسون هم که ...:|
دوسِتان
مهمترین چیز برای این تیپ کارها سناریوئه که سناریو این کار رو هم همون حمال قبلی مینیوسه :) اون هم نه اینکه یه متن عالی بنویسه ها نـــع فقط گند نزنه!!!همین:D
البته یه اکشن خوب پدر مادر دار بزنن تنگ کار سناریو اصلاً واجب نیست ولی این همه کار ساختن یکیشون اکشن درست حسابی نداشت:|

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هیتر های فیلم هیمن بشتابید >:d< چه بخواین چه نخواین فیلم قبلی هیتمن و اولین سایلنت هیل تنها فیلم - بازی هایی بودن که اکثریت راضی بودن ازش. پیشنهاد نقش جیسون از طرف بچه های BC هم در نوع خودش جالب بود :|

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
انتخای Paul Walker انتخاب بسیار خوبیه. چرا که واکر به رشته ی جیوجیتسوی برزیلی مسلط هست و از پس حرکات قفلی خیلی خوب برمیاد. (مثل هیتمن)
ولی اون طرف ما Jason Statham رو داریم. این شخصیت به رشته ی کیک بوکس مسلط هست و فکر نمی کنم این سبک در این فیلم کاربرد و جایی داشته باشه.
اگه جیسو استتهام باشه که بهترین فیلم در میاد!
اما جیسون برای این نقش مناسب نیست!
تکلیف مارو مشخص کن :|:D

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
به نظر من هم jason Statham بهترین برای این نقش
وجدانی خیلی میاد بهش

viewer.php
[/URL][/IMG]
البته شاید این اقا هم بعد از گریم و کچلی و .... 47 خوبی از اب در بیاد
نکته که هست به نظر شخصی من فیلم قبلی که با عنوان هیتمن ساختن فیلم خوبی بود ولی به هیچ وجه نتونستم قبول کنم که هیتمن باشه

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
همه به هرچي بازيگر كچله داريد فكر ميكنيد چرا!؟:-/:-b
همين Timothy Olyphant رو تو فيلم The Girl Next Door اگه ديده باشيد ميبينيد همه چي بهش مياد بجز هيتمن شدن!ولي ديديد كه شد!نسبتا خوبم شد!
پس يكم بي خيال بازيگر هاي از پيش كچل بشيد!و سعي كنيد ساير بازيگر هارو با كله ي كچل تصور كنيد!;)

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
من بودم اینارو پیشنهاد میکردم :

Jason statham .ralph finnes 0 daniel craig David Bateson

مخصوصا David bateson انگار بشر خود 47

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

فک کنم صدای 47 هم اون صحبت کرده چی بهتر از خودش واسه نقش اتفاقا قیافه ی بی روحی هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر