فیلم آموزشی sher کردن *** Kerio در Xbox one وخرید Dlc در Xbox live

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
How to setup (sher) V P N Kerio on Xbox One and Xbox 360

فیلم آموزشی sher کردن V - P- N Kerio در Xbox one وخرید Dlc

21661680362042469254.jpg
108bts7.jpg

به عنوان اولین ایرانی یا شاید اولین آسیایی که قادر هست از اسکرین Xbox one فیلم بگیره این ویدیو از دو بخش تشکیل شده که اولین بخش از قسمت کانکشن نحوه Sher در PC و بخش دوم اسکرین از Xbox one

طبق گفته بعضی سایت های گیمینگ همسایه امکان Sher کردن *** Kerio بر روی Xbox one امکان نداره و توصیه این افراد استفاده از پورت های PPTP و L2TP بود.. ولی ما حرف ایشون رو پس میزنیم و همیشه روی ویندوز Xp این کار رو هم انجام دادیم و خواهیم داد...

56985402841853358493.png

کنسول Xbox one بر عکس PS4 دموکراسی واقعی رو برای گیمر ها تعریف کرده و گیمر رو محدود نکرده و ازادی عمل در Xbox معنی واقعی حکومت و شرکت مایکروسافت رو نشون میده... بنده به شخصه دو کنسول Ps4 و Xbox one را صاحب هستم و به دلیل خاطره های که با Plasystation داشتم زودتر از هر کسی PS4 رو گرفتم ولی بعد از مدتی نیز برای تجربه بیشتر سمت Xbox one رو خریداری کردم... و از همین جا برای خیلی از گیمرهای که قصد دارند راه سابق مارو طی کنن اولین خرید , خرید Xbox one رو پیشنهاد میکنم

خوب بر میگردیم سر اصل مطلب:

شما برای این که بتونید در ویندوز Xbox one رو شبکه کنید نیاز به قرار دادن پورت بر روی کانکشن sher شده بر Xbox one نیاز دارید:

97080688296855305306.jpg

27930755957150436326.jpg

Youtube Full HD:

<strong><span style="color: #ff0000;">[video=youtube;u4cj1vZObLQ]https://www.youtube.com/watch?v=u4cj1vZObLQ&amp;feature=youtu.be[/video]

Aparat:

How to setup *** / Kerio on Xbox One and Xbox 360

Update 30/September 2015**
دانلود از Mediafire 720 با حجم 26 MB:

http://www.mediafire.com/download/n5t83ndp44z12at/By__+JavadMusic.mp4

سوالی بود مطرح کنید حتی روی ویندوز 7 یا 8 یا 8.1
... راه حل بخش جدایی ناپذیر مایکروسافت هست...

29601024742328471904.jpg

آخرین ویرایش:

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام دوستان . نمیشه همونطوری که xbox 360 و ps3 و ps4 شیر میشه رو xbox one هم همونطوری شیر کرد؟ چون با همه اینا یه جور شیر کردم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
در مورد اتصالات هم توضیح بدید:

که مثلا ایکس باکس رو باید به pc وصل کنیم یا نه؟
به نظر من با PC بتونی از یک Net sher شده کانکت کنی بهتره حتی میتونی ping بوسیله ping 4.2.2.4 -t هم بدست بیاری که وسط مولتی شوکه نشی
ولی شما برای connect کردن به صورت direct به modem باید از open net استفاده کنی که روی ip ایران کمتر جواب میده
ولی یه ترفندی بهت میگم انجام بده
primary Dns خودت IPv6 هستش بهترین کار این هست که روی Router disable کنی... این کار به احتمال درصد بالایی جواب داده

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان . نمیشه همونطوری که xbox 360 و ps3 و ps4 شیر میشه رو xbox one هم همونطوری شیر کرد؟ چون با همه اینا یه جور شیر کردم

حرفه ای ترین کار به نظرم Sher کردن از PC هستش...قضیه Xbox one با کنسول های دیگه فرق داره

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
اقا مرسی از راهنماییت
راستی منم ادد کنید ممنون میشم البته این یک سالو بازی نمیکنم چون کنکور دارم
Xbox live: Xx_DooD_xX
Psn:Chaffy-puppet
ممنون دوستان
راستی دوستان واقعا با حرف های اقا javad موافقم در پست های قبلی ، اینکه xbox one خیلی ازادی عمل بیشتر و جذابتر از ps4 هستش مخصوصا دستش

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سلام
می شه بگید که ایا PC رو با LAN وصل کردین به مودم بعد با wifi اکس باکس یا بر عکس؟!

wifi در کار نبود... از Modem به PC به صورت پورت USB Cable که روی مودم های قدیمی که wifi ندارن جواب میده و بعد از اون خروجی به صورت Lan از PC به port Lan کنسول و ویندوز هم Xp SP2 بود.. مهم نوع ویندوز نیست
این وسط نه از Laptob استفاده شد و نه از Wifi
________
راه دومی هم هست که:
از LAN به لپ تاب بدی و بعد به صورت WIFI به کنسول.. ولی باید بتونی V--p-vn رو هم Share بزنی به صورت wifi

از Method دیگه هم میتونی استفاده کنی مثل smart glass windows
یا ...

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
این Topic قدیم ثبت شده ولی هنوز مشکلات خرید روی Xboxc one هنوز در ایران هست... بخش Video روی aparat هم از طرف مدیریت هوشمند aparat متاسفانه پاک شده
برای همین روی Host Medifire این ویدیو رو با حجم 26 MB اپلود کردیم... پست نخست Update شد

https://www.mediafire.com/?n5t83ndp44z12at
من کلا از Net share شده استفاده میکنم برای دیدن افت و خیز های ping

2u4kfhu.jpg

M-Ghafoori

کاربر سایت
Mar 3, 2014
5
با سلام خدمت دوستان. ضمن تشكر از زحمات شما من يك خواهشي دارم. من الان مدتهاست كه دارم سعي ميكنم كانكشن كاهش پينگمو به ايكس باكس وان شير كنم ولي نميشه هرچي سعي كردم نشد. آموزش چند سايتو هم خوندم بازم فايده نداشت. من حتى چيز پي ان رو هم تونستم شير كنم واي اين كاهش پينگ نشد. هميشه با يكي از اين دو ارور رو به رو ميشم : cant get an ip address و cant connect to the internet. من ويندوزم ويندوز ٨.١ هستش. اگه ميشه يكي بهم پيام بده يا ايميلي چيزي بده كه باهاش هماهنگ كنم بلكه بتونه راهنماييم كنه درست شه. خيلي مهمه اصلا بدون كاهش پينگ نميشه مثل ادما بازي كرد. هر اطلاعات اضافي كه ميخواين هم من در خدمتم

Pro Shooter X6

کاربر سایت
May 25, 2019
6
با سلام خدمت دوستان. ضمن تشكر از زحمات شما من يك خواهشي دارم. من الان مدتهاست كه دارم سعي ميكنم كانكشن كاهش پينگمو به ايكس باكس وان شير كنم ولي نميشه هرچي سعي كردم نشد. آموزش چند سايتو هم خوندم بازم فايده نداشت. من حتى چيز پي ان رو هم تونستم شير كنم واي اين كاهش پينگ نشد. هميشه با يكي از اين دو ارور رو به رو ميشم : cant get an ip address و cant connect to the internet. من ويندوزم ويندوز ٨.١ هستش. اگه ميشه يكي بهم پيام بده يا ايميلي چيزي بده كه باهاش هماهنگ كنم بلكه بتونه راهنماييم كنه درست شه. خيلي مهمه اصلا بدون كاهش پينگ نميشه مثل ادما بازي كرد. هر اطلاعات اضافي كه ميخواين هم من در خدمتم
ببین دوست عزیز باید ویندوزتو اول بکنی 10 بعدش اصلا از کاهش پینگ استفاده نکن چون هیچ تاثیری رویه نت نمیزارن همون وی پی ان رو شیر کن اگ میخوای ایپکس یا دیویژن دو رو بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر