فوری: تریلر GTA VI به صورت رسمی منتشر شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آپدیت ۳:
با لیک شدن برنامه های راک استار تغییر کرده و از همین لحظه می‌توان تریلر این عنوان را تماشا کرد
لینک پخش تریلر بازی در یوتیوب:

آپدیت ۲:

اولین تریلر بازی در تاریخ سه شنبه، چهارده‌ام آذر ساعت ۱۷:۳۰ منتشر خواهد شد.
1000017671.jpg
با تشکر از @AchyTunic

آپدیت خبر:
راک استار به صورت رسمی بیانه ای مبنی بر انتشار تریلر نسخه جدید GTA VI را منتشر کرد. با این اوصاف اولین تریلر بازی در ماه آینده به مناسبت سالگرد ۲۵ سری منتشر خواهد شد.
1000014804.jpg

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام این هفته شاهد معرفی ششمین نسخه از بازی محبوب GTA خواهیم بود. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

به گزارش جیسون شرایر تحلیلگر معتبر سایت بلومبرگ، شرکت راک‌استار قصد دارد تا آخر این هفته بازی GTA VI را معرفی کند. همچنین تریلر بازی هم یک ماه بعد و در ماه دسامبر به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سری GTA منتشر خواهد شد.

1000014746.jpg

پنجمین نسخه از بازی GTA در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و با واکنش مثبت منتقدان و طرفداران این سری همراه بود. از آن زمان تا کنون GTA V موفق شده‌است رکورد های مختلفی را در زمینه فروش جا به جا کند و برای هفته‌های متوالی در صدر فروش کشور های مختلف قرار گیرد. با این حال در چند سال اخیر طرفداران این سری بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه بعدی آن بودند.

در این مدت شایعات مختلفی مبنی بر معرفی بازی به گوش می‌رسید و حتی شاهد لیک شدن اطلاعات و عکس‌هایی از نسخه در حال توسعه بازی بودیم، که با واکنش تند راک‌استار همراه بود.

اما حالا به نظر می‌رسد زمان مناسب فرارسیده و در نهایت در طی چند روز آینده بازی GTA VI به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منبع

Attachments

• GTA.jpg
    GTA.jpg
    37.3 KB · مشاهده: 90
  • 1000014738.jpg
    1000014738.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 204
آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
امیدوارم با TGA فاصله داشته باشد چون معرفی های اون مراسم رو به حاشیه می برد که از انصاف به دور هست!بنده بازی های Open world رو نهایتا یک دور بازی می کنم و بعد شروع به کامل کردن فعالیت های بازی می کنم.ولی GTA V اینقدر برایم جذاب بود که یک دور کامل روی X360 رفتم و بعدش هم یک دور کامل آپدیت نسل قبل رو بازی کردم،جالب هست آپدیت آنچنان کامل و با امکانات تازه بود که انگار یک بازی جدید هست.امیدوارم یک تریلر طولانی و مفصل رو شاهد باشیم چون ۱۰ سال از عرضه نسخه قبلی گذشته و واقعا انتظار کشیدن برای شماره جدید سخت هست.

• Like
Reactions: Refill

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
روزی که gta v رو برای 360 رفتم خریدم و اومدم خونه بازی رو اجرا کردم هیچ وقت یادم نمیره
منم روزی که gta iv اومد و رو ۳۶۰ تجربش کردم رو هرگز فراموش نخواهم کرد

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,572
نام
محمد
خوش که میگذره آره چون فضای سالن خیلی متفاوت نسبت به اون چیزی که استریم میشه و خب اکثر چهره های مطرح در زمینه ساخت و توسعه بازی ها هم اونجا حضور پیدا میکنند و در پایان شوکیس میشه چند دقیقه ای باهاشون صحبت کرد.
سال ۲۰۲۰ به خاطر کرونا دو ساعت زودتر برگزار شد.

....
برای این که از بحث دور نشیم جا داره یادی از @Gojira بکنم که دیگه بین ما نیست و قبل از عرضه GTV V کلی برای اون بازی هایپ بود و اون زمان یک مقاله هم با هم ترجمه کردیم:
100 ویژگی برتر در Grand Theft Auto V
امیدوارم روحش شاد باشه.
مگه Gojira فوت شده؟ چطور؟ :(
پ ن : اگه اشتباه نکنم تو تاپیک فوتبال خیلی حضور داشت

AminMoradiXXL

کاربر سایت
Jun 16, 2023
45
من فقط دارم به یه چیز فک میکنم.
آخه قراره تریلر چجوری باشه که ۱۰ ساااااال انتظار و هایپ fail نشه؟؟
اون لحظات generation defining و genre definition قراره چی باشن؟
همه تو اون استودیو میدونن این چیزارو و با این حال تصمیم گرفتن تریلر رو بدن

واقعا تو پوست خودم نمیگنجم و از هایپ اشکم دراومده

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من فقط دارم به یه چیز فک میکنم.
آخه قراره تریلر چجوری باشه که ۱۰ ساااااال انتظار و هایپ fail نشه؟؟
اون لحظات generation defining و genre definition قراره چی باشن؟
همه تو اون استودیو میدونن این چیزارو و با این حال تصمیم گرفتن تریلر رو بدن

واقعا تو پوست خودم نمیگنجم و از هایپ اشکم دراومده
دقیقا به این موضوع که فکر می کنی یه لحظه مُخت کم میاره و به جوابی نمی رسی. یه تریلر قراره چه جوری باشه که تعریف GTA جدید رو بتونه انجام بده. با یه تریلر می شه چیکار کرد که بتونه این بار سنگین معرفی رو به دوش بکشه؟! چون قطعا تریلر این نسخه نباید مثل تریلر معرفی GTA V باشه و اینطوری هم نیستش.
و اینجاست که مخ آدم سوت می کشه و با خودش می گه قطعا این تریلر خاص و عجیب غریب خواهد بود و مثل همه ی تریلر های دیگه نیست که صرفا یه مخلوطی از کارهایی که می شه تو این گیم انجام داد باشه و بنظرم این دفعه راکستار سنت شکنی خواهد کرد و تریلری رو می ده که صرفا روی بعد داستان بازی مانور می ده و کم کم با تریلر های مختلف ابعاد دیگه ی بازی رو نشون می ده. چون غیر این باشه جالب در نمیاد بنظرم.

AminMoradiXXL

کاربر سایت
Jun 16, 2023
45
دقیقا به این موضوع که فکر می کنی یه لحظه مُخت کم میاره و به جوابی نمی رسی. یه تریلر قراره چه جوری باشه که تعریف GTA جدید رو بتونه انجام بده. با یه تریلر می شه چیکار کرد که بتونه این بار سنگین معرفی رو به دوش بکشه؟! چون قطعا تریلر این نسخه نباید مثل تریلر معرفی GTA V باشه و اینطوری هم نیستش.
و اینجاست که مخ آدم سوت می کشه و با خودش می گه قطعا این تریلر خاص و عجیب غریب خواهد بود و مثل همه ی تریلر های دیگه نیست که صرفا یه مخلوطی از کارهایی که می شه تو این گیم انجام داد باشه و بنظرم این دفعه راکستار سنت شکنی خواهد کرد و تریلری رو می ده که صرفا روی بعد داستان بازی مانور می ده و کم کم با تریلر های مختلف ابعاد دیگه ی بازی رو نشون می ده. چون غیر این باشه جالب در نمیاد بنظرم.
ببین اون تریلر اول رد دد که اومد میگفت when the time comes, run and don't look back خیلی هم کوتاه بود فک کنم ۷۰ ثانیه
اون یه دنیایی از غرب وحشی رو نشون داد که من اصلا در خیالم نمیگنجید که همچین چیزی ساخته باشن
اون ولنتاین و مغازه هاش و طبیعتش و ...
یعنی اصلا مشخص شد این بازی مال الان نیست و هیچکسی هم ادعایی الانم نمیتونه بکنه که چیزی بهتر از رد دد ساخته

اگه به سبک تریلر اول رد دد باشه میاد یه چن تا صحنه از دنیای بازی میذاره که پشمای صنعت بازی بریزه بعدشم خیلی مبهم و کوتاه یه چیزایی از شخصیت های اصلی میبینیم
احتمالش خیلی خیلی زیاده که اون بخش دهه ۸۰ آمریکا و مافیاش تو بازی باشن و تو تریلر

راک استار لعنتی تو چی هستی که ما واسه تریلرتم سکته میکنیم بازی که هیچی

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
در رویا‌ترین حالت هم ۲۰۲۴ نمیاد.
احتمال پاییز 2024 کم نیست، شخصا فکر نمی کنم
بعد از این تریلر اول احتمالا هر 3 ماه اطلاعات/تریلر جدید بدن اواسط 2024 هم تاریخ بدن و پیش خرید باز بشه
با توجه به اینکه توی خبرها بود که قرارداد برای اجاره کلی بیلبورد طی همین بازه بستن این بار از تاریخ ریلیز مطمئن باشن مگر اتفاق غیرعادی رخ بده (هک/لیک دوباره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر