فلش کارت ها و مباحث پیرامون آن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
در این تاپیک فلش کارت هایی که برای 3DS موجود هست رو توضیح میدیم

flash cart چیست؟

قطعه ای هست شبیه به کارتریج بازی های کنسول 3DS که به وسیله ی آن می توانید بازی های DS را بر روی 3DS اجرا کنید

چند مدل فلش کارت داریم؟

خوب می توان به جرات گفت فلش کارت های بسیاری برای کنسول 3DS ریلیز شدن که می توان از مهم ترین آن ها به R4i Gold ، R4i SDHC ، ACEKARD و DSTWO اشاره کرد

برای خرید فلش کارت به چه چیزی توجه کنم؟

برای خرید فلش کارت ابتدا از پشتیبانی کردن فلش کارت از آخرین ورژن مطمئن شوید چرا که ممکن است نینتندو با یک آپدیت فلش کارت را از رده خارج کرده باشد
سپس به با کیفیت بودن و لگ نداشتن فلش کارت دقت نمایید
برخی از فلش کارت ها نیز دارای تم های مختلف هستند که میتونید با ریختن تم بر روی آن ها محیط را از یک نواختی خارج کنید

آیا از بازی های 3DS پشتیبانی می کند ؟

در جواب باید گفت خیر . فعلا این فلش کارت توانسته اند بازی های DS را اجرا کنند

قیمت این فلش کارت ها چقدر است ؟

این فلش کارت ها بسته به نوع ساخت و کیفیت و لوازم جانبی شان بین 10 تا 20 دلار هست و در ایران بین 25 تا 45 هزار تومان معامله می شود

چگونه می توان فلش کارت را آپدیت کرد ؟

خوب قبل از هر چیز ابتدا باید کرنل فلش کارت را از سایت مربوط به فلش کارت دانلود کنید
سپس آن را در روت مموری کارت بریزید و مموری را درون فلش کارت قرار دهید. حال فلش کارت را وارد کنسول کرده و بر روی فلش کارت رفته و آن را آپدیت کنید

نکته : با آمدن آپدیت به هیچ عنوان قبل از آپدیت فلش کارت کنسول خود را آپدیت نکنید زیرا مجبور خواهید شد برای آپدیت فلش کارت ، فلش کارت را بر روی کنسول با فریمور پایین تر نصب کرده و آپدیت کنید

چگونه بازی را از روی فلش کارت اجرا کنم ؟

خوب خیلی ساده هست
بازی را درون روت اصلی فلش کارت ریخته و مموری را درون فلش کرات قرار داده و به کنسول نصب می کنیم
سپس از قسمت GAMES بازی خود را انتخاب می کنیم

این تاپیک در صورت اطلاعات جدید بروز می شود

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب دوستان یک خبر خوب در رابطه با فلش کارت ها بدم
طی آپدیتی که نینتندو اخیرا داده بود تمامی فلش کارت ها به طور همزمان از کار افتاده بودند و دیگر بدرد نمیخوردند
حالا دو فلش کارت یعنی R4i Gold و R4i-SDHC توانسته اند یک پچ برای فلش کارت های خودشون ارائه کنند تا دوباره بتوان بازی های DS رو روی اون اجرا کرد

این پچ ها رو از لینک های زیر می تونید بگیرید . بر روی فلش کارت مربوط به خودش بریزید

R4i Gold Patch 4.4.0.10

R4i-SDHC Patch 4.4.0.10

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
سلام دوستان ... من میخوام r4 ام رو آپدیت کنم ولی فایل های زیپ آپدیت اعم از کرنل و فریمور آپگرید جفتشون خرابن... خاک بر سرا ظاهرا اصلا سایتشونم پشتیبانی درستی هم نداره....؟!
سایت واموندشونم اینه...
لطفا به دادم برسید...!WWW.R4iSSDHC.COM

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام دوستان ... من میخوام r4 ام رو آپدیت کنم ولی فایل های زیپ آپدیت اعم از کرنل و فریمور آپگرید جفتشون خرابن... خاک بر سرا ظاهرا اصلا سایتشونم پشتیبانی درستی هم نداره....؟!
سایت واموندشونم اینه...
لطفا به دادم برسید...!WWW.R4iSSDHC.COM

یه سر به این سایت بزن شاید کارت راه بیقته
www.r4wood.com/

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad

mcsemcse1

کاربر سایت