فعال سازی یک ماه گلد رایگان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نام خدا!
بارها تو تایپیک های مختلف میدیدم که دوستان میگفتن که ما برای اولین بار به لایو وصل شدیم ولی یک ماه رایگان رو نداریم!
جواب ها هم عبارت بودند از:
مایکروسافت یک ماه رایگان اول رو برداشته!
مایکروسافت برای یک ماه اول یک دلار پول میگیره!
و .....
به هر حال بعد از کلاهیی که سرم رفت گفتم بیام ته و توی هر چی گلد هست در بیارم!
http://forum.bazicenter.com/thread69441/
ابتدا یه اکانت ریجن آمریکا ساختم و شروع به تکمیل مراحل کردم بعد موقع گرفتن یک ماه رایگان اطلاعات آدرس خونه شماره تلفن نام درج شده بر روی کارت و شماره کارت و کد امنیتی کارت و تاریخ انقضا کارت رو میخواست!من هم که هیچ کدوم رو نداشتم!پس گفتم نه نمیشه یک ماهه گرفت!
بعد یکم فکر کردم دیدم آیا تو همه کشورها کردیت کارت هست!اگه کشوری کردیت کارت نداشته باشه چی!
مثلا همین ایران یا افغانستان!برای اون ها چطوری یک ماه لایو رو میده!متاسفانه تو لیست کشور ها اسم ایران یا افغانستان نبود!
بعد دنبال کشوری گشتم که احتمال زیاد کردیت کارت توش رسمیت نداره!
بیشتر کشور ها اروپایی بودن و یا پیشرفته!داشتم نا امید می شدم که کشور هند رو دیدم!نام انگلیسی india!
درسته هند یا india!
معما حل شد موقع ساخت اکانت جدید لوکیشن کنسول رو به هند تغییر بدین و یک ماه رایگان رو دریافت کنید!
هیچ آدرسی هیچ شماره کارتی هیچی نمی خواد!چون این ها تو این کشور رسمیت نداره!
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
این رو خودم نوشتم از هیچ چایی کپی پیست نشده!
حق انتشار هم فری نیاز به ذکر نویسنده هم نیست!
چون زحمت زیاد کشیدم متن رو طولانی کردم تا دوستان بفهمن وقت زیاد برد!
((راستی با هر کنسول چند تا یک ماهه رایگان میشه گرفت؟))

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
من دیشب با یه اکانت سیلور رفتم لایو داشتم قضیه گلد تریال رو روش کار میکردم بعد تبلیغ یه ماه رایگان رو دیدم واردش شدم هیچی ازم نخواست(لوکیشن رو ژاپن بود) تازه قبلا از یه ماه رایگان همین اکانت استفاده کرده بودم
حالا پشیمونم که چرا فعالش کردم چون اکانت اصلیم گلد 4 ماهه داره..... شت

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
مرسی از راهنمایتون من امتحان کردم یک ماه گلد داد بدون هیچ دردسری

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دمت گرم ! خیلی کارت درسته ;)

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال : الان اکانت من که مال آمریکاست و ۱ ماه مفتش رو هم زدم . آیا می تونم ریجن رو عوض کنم (بکنم هند) و بعد دوباره ۱ ماه بگیرم یا نه؟! :-/

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یعنی برم یه اکانت دیگه بسازم واسه هند؟
من که اکانت آمریکا دارم چجوری عوضش کنم؟
نمیشه کریدیت کارت مجازی (الکی پلکی) جور کرد؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دمت گرم ! خیلی کارت درسته ;)

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال : الان اکانت من که مال آمریکاست و ۱ ماه مفتش رو هم زدم . آیا می تونم ریجن رو عوض کنم (بکنم هند) و بعد دوباره ۱ ماه بگیرم یا نه؟! :-/
نه!
با این پروفایل Jondollah دیگه نمیتونی یک ماه رایگان بگیری باید یه پروفایل دیگه بسازی!
قبل از ساختن پروفایل جدید لوکیشن کنسول رو از آمریکا باید به هند تغییر بدین!
بعد که پروفایل جدید بسازین یک ماه گلد دریافت کنید!
((یعنی اچیومنت و نام و فرند پر!!!!))

---------- نوشته در 08:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

یعنی برم یه اکانت دیگه بسازم واسه هند؟
من که اکانت آمریکا دارم چجوری عوضش کنم؟
نمیشه کریدیت کارت مجازی (الکی پلکی) جور کرد؟
آره یه اکانت دیگه بسازین برای هند!
لوکیشن کنسول رو تغییر بدین به هند بعد پروفایل جدید رو بسازین!
نه کردیت الکی پلکی نمیشه خودم تست کردم فقط باید اصلی باشه!اگه دوستی داری که کردیت کارت اصلی داره ازش بگیر!
این شماره مسترکارت من هست:
5300 **** 2058 7955
نام صاحب کارت هم:
Cynthia T.Coly
من تمام مشخصات رو دقیقا وارد کردم فقط یه cv2 رو به عمد اشتباه وارد کردم ارور داد و قبول نکرد!
تا کاملا درست وارد نکنی قبول نمی کنه حتی به شماره تلفن هم حساسه!یعنی مثلا اگه بگی اهل FORT WORTH ایالت TEXAS هستی و شماره یه شهر دیگه یا یه ایالت دیگه رو بدی قبول نمیکنه!حتی اگه شماره اسکایپ هم بدی قبول نمیکنه!
خیلی خیلی احتمالش کمه که بتونی چرند وارد کنی وقبول کنه!من که اومدم همه چیز رو درست وارد کردم هم قبول نکرد!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حیف که باید به یه اکانت دیگه بازی کرد ولی از سرمون هم زیادیه.:D

lordviroos

کاربر سایت
Sep 3, 2012
54
نام
mohammadreza
من الا یه اکانت امریکا دارم که 1 ماه گلد مجانی بهم نداد منم یه 3 ماه براش خریدم الان می تونم علاوه بر این اکانت یه اکانت هند بسازم و از یه ماه گلد مجانی استفاده کنم و هر دو اکانت هم روی xbox باشه؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام دوستان، يك سوال داشتم،روي elite 120 gig مثل اسليم اكانت گلد رايگان هست؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
اقا دمت گرم فقط اسوال اگه پروفایلو هندی کردم:))بعدا بخوام کارت پوینت بخرم باید چجوری واردش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:x

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
نمیشه از قسمت SYSTEM SETTING وادر قسمت LOCAL بشی و اکانتی که برا امریکا هستو بکنی INDIA?

اینجوری دیگه هیچ چیزو از دست نمیدی... هم اکانت اصلیه خودتو داری هم تمام اد لیستها و اچیومنتهایی که گرفتی.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من الا یه اکانت امریکا دارم که 1 ماه گلد مجانی بهم نداد منم یه 3 ماه براش خریدم الان می تونم علاوه بر این اکانت یه اکانت هند بسازم و از یه ماه گلد مجانی استفاده کنم و هر دو اکانت هم روی xbox باشه؟
آره میتونی!

---------- نوشته در 12:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان، يك سوال داشتم،روي elite 120 gig مثل اسليم اكانت گلد رايگان هست؟
آره هست!من خودم الایت دارم که یک ماه رایگان رو گرفتم!

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 PM ارسال شده بود ----------

نمیشه از قسمت SYSTEM SETTING وادر قسمت LOCAL بشی و اکانتی که برا امریکا هستو بکنی INDIA?

اینجوری دیگه هیچ چیزو از دست نمیدی... هم اکانت اصلیه خودتو داری هم تمام اد لیستها و اچیومنتهایی که گرفتی.
نمیدونم ولی فکر نکنم بشه!من که نتونستم بگیرم!

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

اقا دمت گرم فقط اسوال اگه پروفایلو هندی کردم:))بعدا بخوام کارت پوینت بخرم باید چجوری واردش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:x
باید فری ریجن بگیری!این مشکل هست دیگه!

Obituary

کاربر سایت
Dec 7, 2007
40

من امروز همینکار رو کردم و یکماه مجانی رو گرفتم.
البته خیلی گشتم اولش نبود بعد زدم اینترنت اکسپلورر دانلود کنه گفت باید گلد باشی و در قسمت خرید گلد زدم maybe later .اینو که زدم گفت یکماه مجانی می تونی بگیری و گرفتم.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان من چند ماه پیش موفق شدم با کنسول الایت 1ماه گلد رایگان بگیرم الان یه دستگاه ارکید دارم با این اپدیت جدیده هرکاری کردم نشد رایگان بگیرم خدایی کسی خیلی وارده یه راهنمایی با زبان ساده بکنه ممنون;)

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
برای من که نداد چراااااااااااااااااااااااااااااا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر