فریمور 3.56 هم هک شد!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
thumb.php

هکر معروف Mathieu Hervais در جدید ترین پیغامی که در تویتر خود گذاشته است اعلام کرده است که آخرین فریمور کنسول PS3 توسط وی هک شده است.
وی اذغان دارد که exploit ورژن 3.56 را بدست آورده به BootLoader و این نسخه کاملاً مسلط است.

اقداماتی که سونی در چند وقت اخیر علیه هکر ها به دنبال هک شدن کنسول PS3 انجام داده است باعث ترس این هکر برای انتشار نحوه هک این فریمور شده است تا جائی که وی گفته است هرگز این مهم را منتشر نخواهد کرد.
http://twitter.com/Mathieulh/status/44199017273507840
http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-hacker-mathieulh-finds-playstation-3-firmware-3-56-exploit/

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,687
نام
حسین
گفتم دیرو زود داره اما سوخت سوز نداره اما این شهرت خیلی چیز بدی هستش این ها برای مشهور شدن همه کار میکنن .

شما این صحبت رو جدی گفتی در هر صورت کلی خندیدم . =))مگه پلیس سر کوچه تون هستش که ببینیش .

عزیز من اینترپل پلیسی نیست که بخواد همه جا دخالت کنه بعدشم این که کپی و .... خرید فروش میشه به دلیل این که ایران هیچ قانونی برای این ها نداره و حتی حق کپی رایت در ایران معنی نداره اما وقتی صحبت میشه سر کلاه بر داری و قاچاق و..... اینترپل که هیچی پلیس خودمون میگیره شما رو تحویل میده که دادگاهی بشی .

فکر میکنی چجوری میشه ایران با اینترپل ارتباط نداشته باشه بعد افراد خارجی در ایران دستگیر میشن و تحویل داده میشه به پلیس اون کشوری که جرم رو درش مرتکب شده لطفا از این صحبت ها نکن فقط موجب خنده میشی .
چی می گی تو بابا:d

خارج حتی هک کنسول یه نوع خلاف حسابه اگه اینجوره کلا بازی سنتر تعطیل بر بچ دسته جمعی بریم زندان:d

اگه اینطوره همه فروشندهای کنسول رو تو ایران اینترپول می گرفت چون اون ها هم هک می کنن پول می گیرن که دست کمی از کسانی که دستگاه رو هک کردن نداره :d

دوستان دیگه این جور حرف ها رو تو ایران نزنین می خندن بتون:d

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
تو ایران برو گوگل هک کن اونم 12 ماه کمن اصلا نیاد بالا دیگه بالا تر از این کی به کی است .....تازه تو اخبار پخش میشه یک دستاورد جدید از ایرانیان :)) ایران حتی فیلمهایی که تو تلوزیون میزاره پرده ای بعضی هاشون :p حالا بیای یه کشوری که ایران تحریم کرده بیای دستگاهشو هک کنی ....جک نسازید خواهشن ...برید بند ارتکاب رایانه ای بخونید توش قید شده هک کردن سایت ایرانی یا چیزی که ضرر به ایران بزنه :d

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
چی می گی تو بابا:d

خارج حتی هک کنسول یه نوع خلاف حسابه اگه اینجوره کلا بازی سنتر تعطیل بر بچ دسته جمعی بریم زندان:d

اگه اینطوره همه فروشندهای کنسول رو تو ایران اینترپول می گرفت چون اون ها هم هک می کنن پول می گیرن که دست کمی از کسانی که دستگاه رو هک کردن نداره :d

دوستان دیگه این جور حرف ها رو تو ایران نزنین می خندن بتون:d
خوب مګه تا حالا هکری تحت تعقیب اینتر پل بوده؟؟؟
من نمی ګم صد در صد دستګیر می شوند ولی تا اون جایی که من می دونم ایران با اینتر پل همکاری داره.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
ایران به هیچ وجه با اینتر پل همکاری نداره ! دلیلشم واضحه ایران از طرف کل کشور های جهان اول ترد شده و به نوعی تحریم هستش مثالشم واضحه هر کسی تو ایران حتی قاچاقچی اگه فرار کنه بره کشوری مثل امریکا ایران هیچ کاریش نمیتونه بکنه ! بعد من نمیدونم الان اینجا تاپیک هک یا قدرت نیرو های نظامی ؟؟؟!

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
نوابغ کسی شما رو واسه 60 دلار کپی کردن نمیگیره.با بقالی و دکون سر کوچتون هم کار ندارند.آماااا اگه دیدن شما اونقدر مختون کار میکنه که تونستید یه کار خفن انجام بدید و همه جا هم جار زدید که بله این کار منه و رسما منتشرش کردین اگه تو ایران نگرفتنتون،حالا اگه جرات دارید بفرمایید پاتون رو بزارید اونور مرز....رسما میرید توی بلک لیست همه پلیس های جهان.حتی ایران...البته اگر ایران به قرارداد خودش با پلیس بین المللی پایبند باشه.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
ایران به هیچ وجه با اینتر پل همکاری نداره ! دلیلشم واضحه ایران از طرف کل کشور های جهان اول ترد شده و به نوعی تحریم هستش مثالشم واضحه هر کسی تو ایران حتی قاچاقچی اگه فرار کنه بره کشوری مثل امریکا ایران هیچ کاریش نمیتونه بکنه ! بعد من نمیدونم الان اینجا تاپیک هک یا قدرت نیرو های نظامی ؟؟؟!
بابا چرا الکی حرف میزنید.یه سرچ کردن که کاری نداره.اینترپل با ایران همکاری داره(بنا بر ویکیپدیا) ولی اینکه چرا کاری با هک نمیکنه رو نمیدونم.:-s

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ببخشید بابت OFFTOPIC اما وقتی یه بحثی پیش می آید و زیاد به موصوع تاپیک ضربه نمی زنه به نظرمن به سایت هم لطمه ای وارد نمی شه.بازم تصمیم با مدیران هست.
این رو مطمئنی؟؟؟من فکر می کنم ما شکایت رو می کنیم اون ها شاید قبول کنند شاید قبول نکنند.
بابا من به نظرم توی چند تا فیلم دیدم این همکاری رو!!الان اسم فیلم ها رو دقیق یادم نیست ولی به نظرم بود.

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
خوب همکاری داره ولی نه دراین سطح فکر نکنم برای کسی در این کشور دردسری ایجاد کنه ..

وگرنه هر روز هر دقیقه همه این نرم افزارا و بازیها در ایران کپی میشن اونا حق و حقوق ندارن فقط سونی

میتونه بگه ما هستیم نه بابا از این خبرا نیست با ذوق وشوق فرواوان حتی خودشونو هم دعوت کن میتونی جلوی

روشون اگه رو داری:">:d هک 3.56 بزن قیافه بگیر بزن تو سرش :punish: فقط فحش نده ازش انتقاد کن چیزی نمی تونه

بگه بازیهای کپیتو نشون بده همینکه داریم مگه قبل ازاین اتفاقی افتاده که حالا هوری اتفاق بیافته

اینا فرض مثال در توهمات بنده بود و با مثال براتون گفتم که هیچ خطری نداره شما اگه

عزم سفر خارج رو دارید به راحتی برید تر و تون که نمی کنن :sniper:

باور کنید قضیه هک تو ایران و بازداشت شدن توسط اینتر پول کمی دور از ذهنه این همه هک

دارن انجام میدن بعد بیان این :crying1:

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
فعلا که فریمور 3.60 اومده

فعلا که فریمور 3.60 اومده:d

فروشنده Metal Gear Solid 4 در حد آک فقط 27تومن
PM بدید

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
ببین دوست عزیز ایران فقط با کشور هایی که رابطه خوب داره همکاری های نظامی داره مثالشم کشور های خاور میانه است که شما رو به راحتی میتونند دستگیر کنند ولی توی کشور هایی مثل امریکا همچین رابطه ای وجود نداره و پلیس بین المللی وجود نداره مثالشم همین چند تا کوهنورد امریکایی که توی مرز های عراق 2 سال پیش دستگیر شدند به جرم جاسوسی ولی ایران هنوز هم اون ها رو تحویل نداده !!! امریکا و بقیه به قولی دشمن این مملکت هستند اون وقت ایران بیاد باهاشونو توی دستگیری افراد کمک کنه ؟؟؟ یه سری افراد دیگه هم هستند که الان داخل ایران به راحتی دارند زندگی میکنند ولی جرات ندارند پاشون رو از این خاک بیرون بزارند چون تحت تعقیب همین اینتر پل هستند

این هک رو هم اگه توسط یه ایرانی منتشر بشه زمانی که بخواد بره خارج از کشور کارش ساخته است ولی در داخل از این خبر ها نیست !

• Like
Reactions: vivanred

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ببین دوست عزیز ایران فقط با کشور هایی که رابطه خوب داره همکاری های نظامی داره مثالشم کشور های خاور میانه است که شما رو به راحتی میتونند دستگیر کنند ولی توی کشور هایی مثل امریکا همچین رابطه ای وجود نداره و پلیس بین المللی وجود نداره مثالشم همین چند تا کوهنورد امریکایی که توی مرز های عراق 2 سال پیش دستگیر شدند به جرم جاسوسی ولی ایران هنوز هم اون ها رو تحویل نداده !!! امریکا و بقیه به قولی دشمن این مملکت هستند اون وقت ایران بیاد باهاشونو توی دستگیری افراد کمک کنه ؟؟؟ یه سری افراد دیگه هم هستند که الان داخل ایران به راحتی دارند زندگی میکنند ولی جرات ندارند پاشون رو از این خاک بیرون بزارند چون تحت تعقیب همین اینتر پل هستند

این هک رو هم اگه توسط یه ایرانی منتشر بشه زمانی که بخواد بره خارج از کشور کارش ساخته است ولی در داخل از این خبر ها نیست !
ok
من تا حدودی قانع شدم.البته پست قبلیم رو پاک کردم چون خودم فکر کردم شاید زیاد منطقی به نظر نیاد.اما بازم تا همچین اتفاقی نیفته نمی تونم نظر قطعی بدم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خُب حالا هک شد که شد! :d
فعلا که آپدیت 3.60 رسید! :d
خب وقتی منتشر نکرده، معلوم نیست که سونی هم باگ رو گرفته باشه. شاید سریع هک بشه ...

توی IOS وقتی 4.0.2 اومد سریع هک شد ولی هیچکس هک رو بیرون نداد با استفاده از همون باگ 4.1 رو راحت هک کردن :-".

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر