فروش WII کاملا تمیز و اصل

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
فروخته شد به کاربرsadegh93.از ایشون میخوام بعد از اینکه Wii دستشون رسید اینجا بگن که چقدر تمیز و خوبه
با سلام خدمت دوستان عزیزبنده یه Wii دارم برای فروش که خودم مستقیما 3 ماه پیش از ژاپن گرفتمش.این Wii که من برای فروش گذاشتم آخرین آپدیت کنسول Wii رو داره و توجه کنین که این کنسول همون کنسولی هست که الان سایت نینتندو داره میفروشه.توجه کنین که این Wii اصل اصل هست و سه ماه پیش از ژاپن خریداری شده.من چون فوری یه پولش نیاز دارم با قیمت استثنایی 230 به فروش میرسد.توجه کنین که من خودم دارم این کنسول رو باقیمت عالی میدم و کسی لطفا نیاد و یه قیمت بگه 50 زیر این قیمت!!!(خودتون میتونین تو همین فروم یه چرخ بزنین و ببینن که کمترین قیمت حداقل 50 از این بیشتره)چون من خودم شهرستان هستم کسانی که قصد خرید دارن اول پول رو واریز میکنن بعد من براشون با تی پاکس میفرستم(ضمانت کافی وجود داره ضمن اینکه اعتماد شرط انجام هر معامله ای هست) راستی با PS3 FAT یا با XBOX FAT تعویض میشه یا در صورت نیاز پول هم سر داده میشه.توجه:به همراه 13
35837d1347272619-img_20120910_142429.jpg
35836d1347272619-img_20120910_141816.jpg
35835d1347272619-img_20120910_142349.jpg
تا بازی قاب دار و اصل.....توجه:به خریدار یک رم دو گیگ که مخصوص Wii گرفتمش و میتونین با این رم برنامه های جدید رو هم رو Wii نصب کنین اشانتیون داده میشه.. توجه: این Wii کپی خور هست و تمامی بازیهای کپی رو با ریجن های مختلف از رو دیسک چنل اجرا میکنه(البته بازیها رو از روی هارد و فلش و اینجور چیزا هم اجرا میکنه)!!!موفق باشین(عکس بازیها هم اضافه شد)

آخرین ویرایش:

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
UP!!!UP!!!up!!!uP!!!UP!!!UP!!!

---------- نوشته در 10:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 AM ارسال شده بود ----------

آپ....آپ.....آپ.....آپ.......آپ...​UP!!!UP!!!UP!!!UP!!!UP!!!UP!!!

---------- نوشته در 10:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 AM ارسال شده بود ----------

بالا باش...............UP!!!!!!!!!!UP!!!!!!UP!!!!

---------- نوشته در 10:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 AM ارسال شده بود ----------

توجه کنین که این Wii کپی خور هست و تمام بازیها با ریجن های مختلف رو از رو دیسک چنل اجرا میکنه(البته بازیها رو از روی هارد و فلش اینجور چیزا هم اجرا میکنه)!!!!!!!!!!!!!!!!
​UP!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!!!!UP

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 AM ارسال شده بود ----------

بالا باش-------------UP_______UP_____________UP__________UP

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 AM ارسال شده بود ----------

بالا باش__________________UP!!!UP!!!UP!!!!!UP

---------- نوشته در 12:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

UP__________UP____________UP______________UP_______________UP_____________

---------- نوشته در 12:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

UP____UP____UP_____UP______UP____UP
BE ​UP!!!

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
UP!!!UP!!!!!!UP!!!!!!UP!!!!!

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

UP______________UP_________________UP_________________UP______________UP_________________UP________________UP_________

آخرین ویرایش:

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
هنوز موجوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UP______________UP________________UP________________UP_______________UP________________UP__________UP

---------- نوشته در 08:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 AM ارسال شده بود ----------

اقا این کنسول من خریدم مبارکم باشه :d
کنسول هنوز موجوده
UP______________UP____________UP______________UP__________UP__________

---------- نوشته در 09:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:45 AM ارسال شده بود ----------

بالا باش__________UP___________UP______________UP_____________UP_____________UP_______

---------- نوشته در 09:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 AM ارسال شده بود ----------

UP_____________UP________________UP__________________UP_________________UP_____________

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 AM ارسال شده بود ----------

UP__________________UP_________________UP__________________UP__________________UP_________________UP______________

---------- نوشته در 10:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 AM ارسال شده بود ----------

UP______________UP_______________UP________________UP_________________UP_______________UP________________UP__________________بالا باش

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
من خریدارم....بهتون هم پ.خ دادم.....لطفا زود نگاهش کنین عجله دارم
دوست عزیز جوابتون رو دادم________
UP!!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!!!UP!!!!!UP!!!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!!!UP!!!!!!!!!!UP

---------- نوشته در 11:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 AM ارسال شده بود ----------

ریجن دستگاه JC هست ؟
منو دستگاه ژاپنی هست ؟
دوست عزیز جوابتون رو براتون پ.خ کردم
UP_____________UP_________________UP_________________UP_________UP______________UP___________UP

---------- نوشته در 12:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

UP_______UP______________UP_________________UP_________________UP____________UP____________UP
​بالا باش!!!!!!!!!!!

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
دوستان منوی دستگاه انگلیسیه
UP....UP....UP....UP.....UP.....UP...UP

---------- نوشته در 05:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:52 PM ارسال شده بود ----------

UP!!!UP!!!!!!UP!!!!!!UP!!!!!

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

UP______________UP_________________UP_________________UP______________UP_________________UP________________UP_________
ممنون از دوست خوبم

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
بیا بالا__________-UP______________UP________________UP_________________UP______________UP________________UP_____________UP

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

بالا باش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UP________________UP______________UP_______________UP_____________UP______

BeBaCk

کاربر سایت
Sep 11, 2012
0
نام
مهدی
Rating - 0%
0   0   0
آقا منو بذارین تو نوبت.........خریدار اگه منصرف شد من ازتون برمیدارم:d
نه جدا گفتم به من جلوتر از بقیه خبر بدین(اگه خریدار منصرف شد)

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
آقا منو بذارین تو نوبت.........خریدار اگه منصرف شد من ازتون برمیدارم:d
نه جدا گفتم به من جلوتر از بقیه خبر بدین(اگه خریدار منصرف شد)
حتما_______دوست عزیز ولی لطف کنین چنین مسایلی رو تو پیغام خصوصی بگین.
ممنون

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
UP______________UP_______________UP_____________UP________________UP_____________UP__________UP__________UP

---------- نوشته در 01:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

UP_____________UP_________________UP_________________UP__________________UP____________

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر