فروش PS3 SLIM 250 GB کپی خور خیلی تمیز ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه همونجور که معلومه یک دستگاه ps3 slim 250gb دارم (خداییش تمیزه) با یک بازی ارجینال و هارد پر بازی و چند تا بازی کپی روی DVD .خوب میخوام بفروشمش چون الانا کم ازش استفاده میکنم(دو-سه هفته هست که روشن نشده) و به پولش نیاز دارم .
خوب ببینین دستگاه با تمام وسایلش هست نه کم بلکه زیاد یه کابل HDMI هم هست اگه خواستین میدم باهاش 10 تومن.
قیمت پایه:440 هزار تومان
خواهشا از این کمتر نگین . اگه عکس ها کیفیتش پایینه به بزرگیه خودتون ببخشید .در ضمن من ساکن مازندران هستم.هزینه پست نصف نصف
نکته:باید بگم که دستگاه دانگرید نشده فابریک 3.55 بوده وتاریخ خرید هم مهر ماه سال 90 بوده.ریجن دستگاه PAL هست یادم رفته بود بگم.
فروخته شد.

آخرین ویرایش:

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
UP بیاین بخرین که دارم منصرف میشم از فروششا:d

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
Rating - 0%
0   0   0
قيمتت خوبه براي فروش ولي متفانه نميدونم چرا تو اين فرو يه مدته هيچ كي ps3 نميخره .همه دنباله ايكس باكسن .البته الان درسته ديگه چ.ن بازي هاي خوبي واسش داره مياد .ولي 2013 همه ميرن سمت ps3به خاطر همون دو تا بازي .ايشالا ميفروشي .نظر شخصي من قيمت شما عاليه

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
قيمتت خوبه براي فروش ولي متفانه نميدونم چرا تو اين فرو يه مدته هيچ كي ps3 نميخره .همه دنباله ايكس باكسن .البته الان درسته ديگه چ.ن بازي هاي خوبي واسش داره مياد .ولي 2013 همه ميرن سمت ps3به خاطر همون دو تا بازي .ايشالا ميفروشي .نظر شخصي من قيمت شما عاليه

ممنون رفیق ولی کو گوش شنوا .من هی میگمقیمت خوبه ولی متاسفانه ببخشیدا ادم های بزخر زیادن کاری میکنن که ادم از فروش منصرف بشه.

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
تا حالا 4-5 نفر 400 گفتن که من شرمندشونم و یک نفر 420 و یک نفر به قیمت پایه (هنوز قطعی نشده)و 2 نفر هم تعویض با xbox بوده .اولویت با فروش هست.

آخرین ویرایش:

jefridav

کاربر سایت
Aug 25, 2010
44
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز امکانش هست که اول ارسال کنین.بعد پول واریز بشه؟؟
من تهران هستم

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز امکانش هست که اول ارسال کنین.بعد پول واریز بشه؟؟
من تهران هستم

دوستان من در حال مذاکره با سه نفر هستم همشون با هم یه دفعه دستگاهو به قیمت پایه خواستن.

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
اپپپپپ این چند روز سرم شلوغ بود نبودم .فروش برقراره هنوز هرکی خواست پ.خ بده شنبه ارسال بشه.شنبه روز بیکاریه منه:)

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

اپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
Rating - 0%
0   0   0
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP مثله اینکه با اشخاص مذکور به توافق نخواهم رسید دستگاه موجوده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر