فروش ps3 slim 160 و هارد یک ترابایت پر بازی

• Thread starter Thread starter as4587
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

as4587

کاربر سایت
نام
mr.abbas
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
یه دستگاه ps3 slim 160 دارم حدود 3 ماه پیش خریداری شده تمام وسایلش موجوده بسته بندیش کنک میشه آک:d این دستگاه به همراه یک بازی اورجینال که برای اجرا بازیهای کپی استفاده میشه قیمت پایه 350 تومان

کپی خور هست (3.55)

یک هارد اکسترنال سیگیت سری گوفلکس پر بازی تا اواسط 213 گارانتی داره (3.5 اینجی هست) یو اس بی 2 هم هست بدون مشکل با دستگاه کار میکنه قیمت پایه بهمراه تمام بازیها 120 تومان

لیست بازیها و عکسها به پیوست می باشد

Attachments

• ps3(2).txt
    ps3(2).txt
    1.6 KB · مشاهده: 58
  • 25112011(002).jpg
    25112011(002).jpg
    192.5 KB · مشاهده: 50
  • 25112011.jpg
    25112011.jpg
    170.1 KB · مشاهده: 55
هر وقت اینجا برچست فروخته شد خورد ما هم از تلاش دست میکشیم ، به قول بچه ها همچنان نهضت ادامه دارد :d

سلام دوستان یکی از دوستان که تو همین تاپیک هم اعلام کرده دو تاش رو 440 می خواد گفته پول واریز می کنم اگه واریز کرد که مال اون اگه نه که در خدمت بقیه عزیزان هستم

mr.abbas من پولم نقده و مثل این بچه ها ادا در نمیارم می خوام می خوام یهو بزنم زیرش...

من با بچه های سایت معامله داشتم ، وقتی گفتم می خرم 100% خریدم مگه اینکه مشکلی پیش اومده باشه و انصراف از جانب بنده نبوده.

همین دیروز از یکی از بچه ها jocker یه ps3 گرفتم مال شمارو واسه کسی می خوام، هرچی بیشتر لفتش بدی بیشتر مشتری از دست میدی ،چون فروم پر فروشندست.

به قیمتی که بهت دادم فکر کن و جواب بده و بدون هر کسی مشتری واقعی نیست.

سلام دوستان اون دوستی که قرار بود پول واریز کنه بیعانه واریز کرد تا پس فردا بقیه رو واریز کنه

پس به احتمال 99 درصد فروخته شد

سلام دوست عزیز من واقعا دنبالش بودم و واقعا بالاترین قیمت خریدارم بهم زنگ بزن 09194575022

و اما من اومدم که بخرم مشتری واقعی قیمت دانشجویی بده قیمت رو راه بیا ما هم جای برادر کوچیکت دوباره بزنگ

سلام دوستان تا امشب مشخص میشه از همه معذرت خواهی می کنم

---------- نوشته در 08:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 AM ارسال شده بود ----------

و اما من اومدم که بخرم مشتری واقعی قیمت دانشجویی بده قیمت رو راه بیا ما هم جای برادر کوچیکت دوباره بزنگ

دوست عزیز ببخشیدا شما اگه خریدار واقعی بودید تا حالا دستگاه پیشتون بود

آخرین ویرایش:
Back