فروش ps3 20gig

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
Rating - 100%
3   0   0
سلام اقایون قیمت بدید ببینیم اصلا ارزش فروختن را داره
ps3 20 ntsc-j
rainbow six vegas
cable component
دلیل فروش: از وقتی خریدم فقط خاک روشا پاک کردم و خرید x360 پس یه جوری قیمت بدید بتونم یه xbox بخرم:biggrin1:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
Rating - 0%
0   0   0
سلام اقایون قیمت بدید ببینیم اصلا ارزش فروختن را داره
ps3 20 ntsc-j
rainbow six vegas
cable component
دلیل فروش: از وقتی خریدم فقط خاک روشا پاک کردم و خرید x360 پس یه جوری قیمت بدید بتونم یه xbox بخرم:biggrin1:

دوست عزیز من 360 دارم .. میخوای با هم عوض کنیم ؟! سالم هست و اگر خواستی بگو تا من امکاناتشو بهت بگم .. راستی Perimum هم هست;)

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همگی اقا جونه من دیگه قیمت ندید:((:(( از همون اول میدونستم کنسوله خوبی دارم

دوست عزیز من 360 دارم .. میخوای با هم عوض کنیم ؟! سالم هست و اگر خواستی بگو تا من امکاناتشو بهت بگم .. راستی Perimum هم هست;)

میخوای یا نه !؟ سریع جواب بده ... ;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
Rating - 100%
1   0   0
نه اقایون گفتم دیگه قیمت ندید
با این قیمت نفروشیم بهتره:biggrin1:

PS3 شما دیگه خط تولید نداره و مشتری هم دیگه نداره زیاد سعی نکن با قیمت خیلی بالا بفروشی چون مشتری نداره :-":-"
یا نگهش دار برا خودت ( البته طاقت دادن پول بازی هاش رو هم داشته باش ) یا اگه واقعا میخو.ای ایکس باکس بخری با مال اون آقا طاق بزن .

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
GOOD LUCK
شما گويا خيلي دل خرمي داريد كه هرچي من ميگم مي خنديد! لطف كنيد ادب و نزاكتتون رو براي همه نميايان نكنيد و احترام خودتون رو حفظ كنيد...فكر نكنم قيمت بي راهي گفته باشم كه شما بخوايد بخنديد، قيمت ps3 60gig 500 هزار تومنه و 40gig 400 تومن و 20gig هم كه ديگه توليد نميشه و قيمتش هم فكر نكم از اين دوتا گرونتر باشه!! تازه اون هم دسته دو پس 320 تومن براي يه ps3 20gig دسته2 قيمت مناسبي مي تونه باشه.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
شما گويا خيلي دل خرمي داريد كه هرچي من ميگم مي خنديد! لطف كنيد ادب و نزاكتتون رو براي همه نميايان نكنيد و احترام خودتون رو حفظ كنيد...فكر نكنم قيمت بي راهي گفته باشم كه شما بخوايد بخنديد، قيمت ps3 60gig 500 هزار تومنه و 40gig 400 تومن و 20gig هم كه ديگه توليد نميشه و قيمتش هم فكر نكم از اين دوتا گرونتر باشه!! تازه اون هم دسته دو پس 320 تومن براي يه ps3 20gig دسته2 قيمت مناسبي مي تونه باشه.
ببخشيد اشتباه كردم
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر