فروشنده فروش PS3 کپی خور

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
Rating - 100%
2   0   0
سلام دوستان
یک عدد PS3 اسلیم کپی خور 320 گیگ ، از مدل های اولیه اسلیم هست که کپی خور نرم افزاری بودن اولین فریم ویرش هم 3.50 بود و تاحالا باز نشده از این جهت خیالتون راحت:D، الانم یکی دو ساله که دیگه بازی نکردم باهاش و همش داخل جعبه بوده این مدت، در کل دستگاه سالم ، در حد نو و بدون خط و خش هست.:D
یک عدد بازی کیلزون 2 اورجینال هم همراه دستگاه هست همراه با دسته و کابل پاور.
هزینه ارسال هم با خریدار محترم هست.

IMAG0885.jpg IMAG0884.jpg IMAG0883.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

sadeghjeff

کاربر سایت
Jul 24, 2010
2
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان
یک عدد PS3 اسلیم کپی خور 320 گیگ ، از مدل های اولیه اسلیم هست که کپی خور نرم افزاری بودن اولین فریم ویرش هم 3.50 بود و تاحالا باز نشده از این جهت خیالتون راحت:D، الانم یکی دو ساله که دیگه بازی نکردم باهاش و همش داخل جعبه بوده این مدت، در کل دستگاه سالم ، در حد نو و بدون خط و خش هست.:D
یک عدد بازی کیلزون 2 اورجینال هم همراه دستگاه هست همراه با دسته و کابل پاور.
هزینه ارسال هم با خریدار محترم هست.
قیمت 800 تومن ، با خریدار واقعی هم راه میام.:D

View attachment 85258 View attachment 85259 View attachment 85260
سلام. فوری 650 خریدارم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
Rating - 100%
5   0   0
پ.خ شد خدمتتون

من برای یکی از دوستان همین قبل عید از بازار خریدم 850 تومن تازه اون 160 گیگ بود کاشکی زودتر پستت رو میدم.PS3 کپی خور چون کمیاب شده دستگاهی که تکمیل باشه وسایلش خیلی گرون میدن لعنتیا.تو دیوارم که همه دستگاهها داغون و ناقص هستن و 700 به بالا میدن.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
Rating - 100%
1   0   0
داداش برای منم قیممت بفرستید یکی از دوستام میخواد بخره
بعد اینکه اعتماد سازی چطوریه؟ من از اینجا ps4 خریدم ایشون امتیاز بازارچه داشتن شما هم لطفا اعتمادسازی لطف کنین و قیمت نهایی هم بفرستید تا ب دوستم اعلام کنم

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
Rating - 100%
2   0   0
سلام
قیمتو pm کنید
پخ شد
داداش برای منم قیممت بفرستید یکی از دوستام میخواد بخره
بعد اینکه اعتماد سازی چطوریه؟ من از اینجا ps4 خریدم ایشون امتیاز بازارچه داشتن شما هم لطفا اعتمادسازی لطف کنین و قیمت نهایی هم بفرستید تا ب دوستم اعلام کنم
پخ شد، اگر امکانش براتون هست میتونید حضوری دستگاه رو ببینید و تست کنید ، اگرم نه تا دو روز محل تست داره در صورت مشکل پولتون برگشت داده میشه
قیمت آخر رو برای من هم پخ کنید.
پخ شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر