وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Paraziiit

کاربر سایت
Feb 27, 2012
2
نام
Amir
Rating - 0%
0   0   0
با سلام خدمت تمامي دوستان يكي از دوستانمون يه كنسول PS3 فت 80 داره كه مي خواد بفروشه منم براش اومدم اينجا تاپيك زدم تا خريدارش پيدا شه و فروش بره اين كنسول

نكات مهم :

1. كنسول هك نشده

2. (تاریخ ساختش مربوط به 2008 هست) و بدون ریفر و تمیز تمیز و کم کارکارد هستش

3.کنسول کارتون نداره.
:)

4. فريمويرش هم 4.11 هست

اينم چيزايي بودش كه بايد مي گقتم عكس هاش هم با نام كاربري خودم گرفته كه براتون مي زارم
تحويل در اهواز هم حضوري هستش در تهرانم حضوري هست مي گم واسه خودم بفرسته بعد بهتون مي دمش برا جاهاي ديگه ارسال با پست تيپاكس هزينه هم به عهده خريدار هستش البته شرمنده ها
:d

قيمت پايه 270 تومن

دوستان توجه كنند اين مزايده نيست پس به اولين نفر فروش ميره با اين قيمت (( البته اگه خواستار زياد داشت مزايده ميشه تاپيك ))

دوستان من زياد تاپيك نزدم اينجا ولي خريد فروش تو Pt زياد داشتم .
b-)

تخفيف هم براي خريدار واقعي منظور شده

لينك عكس 1

لينك عكس 2

لينك عكس 3

لينك عكس 4

با تشكر از تمام دوستاني كه تو فروش شركت كردند دشتگاه در PT فروخته شدش بلاخره لطفا يه صلوات هم بفرستيد:d

آخرین ویرایش:

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
Rating - 100%
1   0   0
200 خریدارم چون هک نشده ومشخص نیست وضعیتش

Paraziiit

کاربر سایت
Feb 27, 2012
2
نام
Amir
Rating - 0%
0   0   0
سايت Persian Tools خيلي معروفه شما بايد بشناسيد

---------- نوشته در 12:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

خدایی نهایتا تا 230 ارزش داره ...

شما به بزرگي خودتون ببخشيد صاحبش گفته انقدر منم گفتم چشم ولي جاي تخفيف براي خريدار واقعي هستش

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
Rating - 100%
2   0   0
دوست عزیز شرمنده ولی نداشتن جعبه خودش یک نقص بزرگه که می تونه حتی تا 100 تومان از قیمت دستگاه کم کنه!
شما آپ حساب کن پست ما روb-)

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز شرمنده ولی نداشتن جعبه خودش یک نقص بزرگه که می تونه حتی تا 100 تومان از قیمت دستگاه کم کنه!
شما آپ حساب کن پست ما روb-)

اگه گوشی بود ،آره . نداشتن جعبه و لوازم میتونه تا 50% درصد از قیمت اون کم کنه. چون مشخص نیست که طرف گوشیو از کجا اورده و...
ولی برای کنسول این مسئله زیاد مهم نیست.

چون کنسولو از دست طرف نمی دزدن که بعدش بیان بفروشن و چون حالا جعبه نداره قیمتش نصف بیشه!!

از استارتر میخام با دوستان بزخر و اسپم میدن و نظرات کارشناسانه میدن و قیمتی کمتر از قیمت پایه تعیین میکنن گزارش پست خلاف رد کنن. تا متوجه بشن دیگه مثل سابق نیست که تو سر مال بزنی و آخرش برای ماست مالی کردن بگی : شما آپ حساب کن.

اخطار جدی فاز دوم - اسپم ممنوع !!!

گویا اخطار دفعه پیش را خیلی جدی نگرفتین، چون میخواستم ببینم اگه کسی وارد عمل نشه و کسی سخت نگیره خود کاربرها گوش میدن که متاسفانه اصلا کمکی از طرف کاربرها ندیدم، ایندفعه خیلی خیلی جدی دارم برای بار دوم تذکر میدم بهتون ...
  • ارسال پست اسپم ممنوع
  • ارسال پست هایی از قبیل " این جنس گرونه، فلان جا ارزونه "، " این جنس خیلی قیمتش خوبه" و دخالت در تاپیک فروش دیگران ( چه موافق چه مخالف ) کاملا ممنوع. در صورتی که با قیمت مشکل دارین، فقط و فقط به صاحب تاپیک PM بزنین و بگین این قیمتت مشکل داره و صاحب تاپیک مختار به تغییر دادن قیمت و ندادن اون هست( یعنی اگه تغییر نداد، پیشنهاد شما را قبول نکرده و لازم به داد و هوار نیست )
  • کسی زیر قیمت پایه توی تاپیک قیمتی اعلام کنه ممنوع ( این به این خاطره که آدم قرصت طلب و سودجو در این انجمن زیاده و فقط یک جرقه یک تاپیک را به آتش میکشونه ) در صورتی که پیشنهاد کمتری دارین فقط از طریق PM اون را با صاحب تاپیک در میون بذارین و اون شخص در صورتی که دلش بخواد با شما کنار میاد و معامله میکنه
  • ارسال جملاتی مبنی بر " اسپم آزاد"، " تا دلتون میخواد اسپم" و امثالهم حداقل یک کارت قرمز برای نویسنده این جمله در بر خواهد داشت ...

این بررای اون کسایی هست که فکر میکنن کارشناس ارشد قیمت دادن و بزخرهایی هست میان تو تاپیک ملت و اقدام به تخریب میکنن.

Paraziiit

کاربر سایت
Feb 27, 2012
2
نام
Amir
Rating - 0%
0   0   0
اگه گوشی بود ،آره . نداشتن جعبه و لوازم میتونه تا 50% درصد از قیمت اون کم کنه. چون مشخص نیست که طرف گوشیو از کجا اورده و...

چون کنسولو از دست طرف نمی دزدن که بعدش بیان بفروشن و چون حالا جعبه نداره قیمتش نصف بیشه!!

از استارتر میخام با دوستان بزخر و اسپم میدن و نظرات کارشناسانه میدن و قیمتی کمتر از قیمت پایه تعیین میکنن گزارش پست خلاف رد کنن. تا متوجه بشن دیگه مثل سابق نیست که تو سر مال بزنی و آخرش برای ماست مالی کردن بگی : شما آپ حساب کن.

اخطار جدی فاز دوم - اسپم ممنوع !!!

گویا اخطار دفعه پیش را خیلی جدی نگرفتین، چون میخواستم ببینم اگه کسی وارد عمل نشه و کسی سخت نگیره خود کاربرها گوش میدن که متاسفانه اصلا کمکی از طرف کاربرها ندیدم، ایندفعه خیلی خیلی جدی دارم برای بار دوم تذکر میدم بهتون ...
  • ارسال پست اسپم ممنوع
  • ارسال پست هایی از قبیل " این جنس گرونه، فلان جا ارزونه "، " این جنس خیلی قیمتش خوبه" و دخالت در تاپیک فروش دیگران ( چه موافق چه مخالف ) کاملا ممنوع. در صورتی که با قیمت مشکل دارین، فقط و فقط به صاحب تاپیک PM بزنین و بگین این قیمتت مشکل داره و صاحب تاپیک مختار به تغییر دادن قیمت و ندادن اون هست( یعنی اگه تغییر نداد، پیشنهاد شما را قبول نکرده و لازم به داد و هوار نیست )
  • کسی زیر قیمت پایه توی تاپیک قیمتی اعلام کنه ممنوع ( این به این خاطره که آدم قرصت طلب و سودجو در این انجمن زیاده و فقط یک جرقه یک تاپیک را به آتش میکشونه ) در صورتی که پیشنهاد کمتری دارین فقط از طریق PM اون را با صاحب تاپیک در میون بذارین و اون شخص در صورتی که دلش بخواد با شما کنار میاد و معامله میکنه
  • ارسال جملاتی مبنی بر " اسپم آزاد"، " تا دلتون میخواد اسپم" و امثالهم حداقل یک کارت قرمز برای نویسنده این جمله در بر خواهد داشت ...

این بررای اون کسایی هست که فکر میکنن کارشناس ارشد قیمت دادن و بزخرهایی هست میان تو تاپیک ملت و اقدام به تخریب میکنن.

با سلام و صبح بخير والا من خودم تمام قوانين رو خونده بودم ولي خوب دوست نداشتم كه كار بخواد به اينجا بكشه چون من اصولا تو انور قانون اسپم آزاده ولي ولي دوستان توجه كنند كساني كه از اين به بعد به هر نحوي بخوان تاپيك رو بهم بزنند خودم هم نمره منفي و هم شكايت از كاربر مي كنم شرمنده

دوستان مي تونند نظراتشون رو برام پ . خ كنند مثل چندين دوست ديگه كه زحمت كشيدن و پخيدن

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
Rating - 100%
2   0   0
یه سوال . توی PT همین کنسول رو زده 255 هزار تومان . چرا اینجا میدی 270 ؟

Paraziiit

کاربر سایت
Feb 27, 2012
2
نام
Amir
Rating - 0%
0   0   0
نكته با اهميتي بودش ممنون از اينكه پرسيديد اين كنسول در اصل 285 هزارتومن زده بودش بعد از كلي موندن اگه به شروع تاپيك اونجا توجه كنيد متوجه مي شيد رسوند به اين قيمت ولي كلا من باز يرگردوندم به اون قيمت تا دوستمون ضرر نكنه

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
Rating - 0%
0   0   0
با سلام و صبح بخير والا من خودم تمام قوانين رو خونده بودم ولي خوب دوست نداشتم كه كار بخواد به اينجا بكشه چون من اصولا تو انور قانون اسپم آزاده ولي ولي دوستان توجه كنند كساني كه از اين به بعد به هر نحوي بخوان تاپيك رو بهم بزنند خودم هم نمره منفي و هم شكايت از كاربر مي كنم شرمنده

دوستان مي تونند نظراتشون رو برام پ . خ كنند مثل چندين دوست ديگه كه زحمت كشيدن و پخيدن

سلام

حتما مدیر انجمن یه چیزی میدونسته که رفته Level دوم اخطار رو اجرا کنه.

astatira

کاربر سایت
Sep 8, 2009
48
Rating - 0%
0   0   0

عزیز دل شما بنظر تو ایران نیستی.اینجا که تلویزیون 63 اینچ با اون هیکل رو اگر بدون کارتن ببری نصف قیمت هم بهت پول نمیدن چجوریه جای شما فقط گوشی کارتنش مهمه.آ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

Paraziiit

کاربر سایت
Feb 27, 2012
2
نام
Amir
Rating - 0%
0   0   0
دوستان شرمنده شما كه خريدار نيستي مي توني سعي كني پست نزني و فقط از طريق پيام خصوصي پيگير سوالت باشي خيلي ممنون ميشم و همين طور من خودم كنسولامو بيشترشو بدون جعبه فروختم رفتش تو توپخونه بدون مشكل حتي با كمترين افت قيمت حالا كسي هست بگه )x

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
Rating - 0%
0   0   0
داداش شما مفتش مردمی

نه عزیز ،
من سوپرمن بازی سنترم:d و بزخرای اینجا رو شناسایی و به ملت معرفی میکنم

عزیز دل شما بنظر تو ایران نیستی.اینجا که تلویزیون 63 اینچ با اون هیکل رو اگر بدون کارتن ببری نصف قیمت هم بهت پول نمیدن چجوریه جای شما فقط گوشی کارتنش مهمه.آ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

بنظر شما تو ایران نیستی ،

تو ایران اینطور جا افتاده که اگه گوشی جعبه و وسایل نداشته باشه ، ممکنه خریدار فکر میکنه که خدای نکرده دزدیده باشین
منتها برای تی وی و کنسول همچین فکری نمیکنه

:dاینجا ایرانه

آخرین ویرایش:

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
Rating - 100%
2   0   0
UP-pixar-animated-movie.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر