فروش ps3 اسلیم 160 گیگ در حد آک

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
سلام دوستان
پول لازم هستم و میخوام دستگامو بفروشم مشخصات دستگاه: فروخته شد
ps3 slim 160 G
فریمور:3.55 کپی خور
هارد تا خرخره پر بازی(تازه بازی ریختم ولی از شانسم احتیاج به پول دارم و نشد امتحانشون کنیم)
دوتا دسته اصلی داره که یکی رو کنسول بوده و یکیشون خودم خریدم
یک بازی اوریج هم میدم که برای اجرای بازیهای کپی لازمه.
از اونجایی که من 360 دارم زیاد سراغ ps3 نرفتم؛ این دستگاهو یکماهه خریدم و فقط به خاطر دو تابازی (gow3 & uncharted )وهمین دوتا بازی رو باهاش تموم کردم از نظر تمیز بودن دستگاه خیالتون راحت که با آک مغازه هیچ فرقی نداره .
من شهرستانم (کرمانشاه) وفقط میتونم دستگاهو از طریق پست تحویل بدم و امکان تحویل حضوری نیست مگه اینکه همشهری بخواد.پس طبیعتا" اول پول رو واریز میکنید بعد من براتون پست میکنم هزینه پست با خریداره.
با چند تا از بچه های سایت خرید فروش داشتم هر کی خواست یوزرشون رو میدم تا خیالتون هم از بابت ارسال راحت باشه.
قیمت رو هم 400 میذارم و کمتر هم نمیدم خیلی به این پول نیاز دارم و کاری هم ندارم که مغازدار چند میده هر کی هم فکر میکنه گرونه میتونه خرید نکنه .
خواهشا" اسپم ندید هر کی سوال داشت پیغام خصوصی بذاره.
عکس هم با نام کاربری براتون میذارم.تاپیک رو تا دوهفته بالا نگه میدارم اگه مشتری نباشه به مدیرا میسپارم که جمعش کنن.

آخرین ویرایش:

solaria

کاربر سایت
Sep 28, 2011
12
نام
ميلاد
Rating - 0%
0   0   0
دسته اضافه رو ميفروشي؟ دوال شوك هست؟ قيمت؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
ممد فکر کنم اینقدر آپ زدی دیگه روت نمیشه بیای آپ کنی :d خجالت نکش خیلی بودن 4 - 5 صفحه آپ زدن تا جنسشون فروش رفته .
راستی حرف از آپ شد اینم آپ :d

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
Rating - 100%
6   0   0
دوستان من این آقارو نمی شناسم و قصد بازارگرمی هم ندارم ، ولی از توصیفاتی که کردن فکر نمی کنم خریدار در این معامله ضرر کنه ، کمی با دید باز به قضیه نگاه کنید واقعاً قیمت منطقیه.

مطمعنا قیمت پایه کمی بالا پایین داره و هر فروشنده ای با مشتری واقعی راه میاد...

up.........................

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
ممنونم از شما(خوشحالم که با دید منطقی به قضیه نگاه کردید)
من واقعا" نمیدونم چرا بعضیا قدر همچین موقعیتی رو نمیدونن؟به خدا اگه پول لازم نبودم به هیچ عنوان دستگاهی رو که نو نو هست نمی فروختم. خدا وکیل اگه دست مغازه دار بود جای نو میدادن دست مشتری .
حالا خودتون یه حساب سر انگشتی بکنید :
1-ps3 تقریبا" نو
2-یک دسته اضافه که اصلا" باهاش کار نکردم چون فرصت نبود که بازی دونفره بزنم(ایکس باکس داشته باشی میدونی چی میگم)
3-بازی اورجینال که اشغال ترینش 20 تومن کمتر نیست.
4-هزینه کپی خور کردن دستگاه
5-هزینه ریختن بازی روی هارد
6-یه کابل hdmi v3 هم اضافه میدم به خریدار واقعی.
حالا فرض مثال بخواید از مغازه بخرید حساب کنید چقدر براتون اب میخوره؟اونوقت متوجه میشید که قیمت زیادی نگفتم چون خودم 150 تومن دارم بابتش ضرر میدم.

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
بعضی از دوستان پ.خ میدن و دوباره بحث قیمتو پیش میارن.بهتره اینو اینجا هم مطرح کنم که همه بدونن:
قیمت همون 400 تومنه که تو پست اول گفتم ولی به عنوان راه اومدن با خریدار واقعی میتونم یه کابل hdmi v3 بهترین کیفیت بدم که خودم 25 تومن خریدمش اگه کسی هم کابلو نخواد من هزینه پست رو به عهده میگیرم.
دیگه کمتر از این اگه بخواین واقعا" بی انصافیه.
یالا معطلش نکنید
آپ

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
Rating - 100%
6   0   0
محمد جان کنسولو خودم خریدارم ، اگه اینجا خریدار واقعی پیدا میشد تاپیک هیچوقت به صفحه دوم کشیده نمیشد...

پ.خ دادم ، بقیش اونجا.

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
محمد جان کنسولو خودم خریدارم ، اگه اینجا خریدار واقعی پیدا میشد تاپیک هیچوقت به صفحه دوم کشیده نمیشد...

پ.خ دادم ، بقیش اونجا.
مبارکت باشه.
جواب و شماره حساب دادم خدمتت.
دوستان فعلا" کنسول رو فروخته شده فرض کنید اگه معامله با دوستمون انجام بشه به مدیران عزیز میسپارم که تاپیک رو ببندن.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
خب دستگاهو فروختیم به امیر اقای گل amir1365
مبارکشون باشه؛امیدوارم که باهاش لحظات خوشی رو سپری کنن.
مدیران عزیز هم لطف کنن تاپیکو قفل کنن.
عزیزم خودت تاپیک رو قفل کن....
از قسمت مدیریت بالا و سمت چپ صفحه....بالای پست اول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر