فروش ps3 اسلیم 160 گیگ در حد آک

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

***Aria***

کاربر سایت
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
سلام دوستان
پول لازم هستم و میخوام دستگامو بفروشم مشخصات دستگاه: فروخته شد
ps3 slim 160 G
فریمور:3.55 کپی خور
هارد تا خرخره پر بازی(تازه بازی ریختم ولی از شانسم احتیاج به پول دارم و نشد امتحانشون کنیم)
دوتا دسته اصلی داره که یکی رو کنسول بوده و یکیشون خودم خریدم
یک بازی اوریج هم میدم که برای اجرای بازیهای کپی لازمه.
از اونجایی که من 360 دارم زیاد سراغ ps3 نرفتم؛ این دستگاهو یکماهه خریدم و فقط به خاطر دو تابازی (gow3 & uncharted )وهمین دوتا بازی رو باهاش تموم کردم از نظر تمیز بودن دستگاه خیالتون راحت که با آک مغازه هیچ فرقی نداره .
من شهرستانم (کرمانشاه) وفقط میتونم دستگاهو از طریق پست تحویل بدم و امکان تحویل حضوری نیست مگه اینکه همشهری بخواد.پس طبیعتا" اول پول رو واریز میکنید بعد من براتون پست میکنم هزینه پست با خریداره.
با چند تا از بچه های سایت خرید فروش داشتم هر کی خواست یوزرشون رو میدم تا خیالتون هم از بابت ارسال راحت باشه.
قیمت رو هم 400 میذارم و کمتر هم نمیدم خیلی به این پول نیاز دارم و کاری هم ندارم که مغازدار چند میده هر کی هم فکر میکنه گرونه میتونه خرید نکنه .
خواهشا" اسپم ندید هر کی سوال داشت پیغام خصوصی بذاره.
عکس هم با نام کاربری براتون میذارم.تاپیک رو تا دوهفته بالا نگه میدارم اگه مشتری نباشه به مدیرا میسپارم که جمعش کنن.

آخرین ویرایش:
دوستان من از بس که به ممد اعتماد دارم خودم قبلا براش تاپیک زدم چون پرمیوم نبود ولی چون تاپیک خلاف قوانین بود پاکش کردن مدیران عزیز . راستش من هم جنس به ممد فروختم هم ازش خرید کردم . فقط اومدم بگم قابل اعتماد و باحاله و up :d

حیف که پول می خوای ایکس باکسم داری وگرنه می گفتم با اسلیم 250 من تاق بزنی حیف

بنده 320 می خوام
میشه؟
رجینش چنده؟
اگه کسی رجین 1 داش خبرم کنه

دوستان لطفا" بهم توهین نکنید ؛ من تو پست اول هم گفتم قیمت همونه که گفتم اگه گرونه نخرید.
در ضمن تشریف ببرید مغازه اونجا وقتی برید تو کار خرید متوجه میشید با این اوصافی که من دستگاهو میدم؛چفدر براتون اب میخوره.

دوستان لطفا" بهم توهین نکنید ؛ من تو پست اول هم گفتم قیمت همونه که گفتم اگه گرونه نخرید.
در ضمن تشریف ببرید مغازه اونجا وقتی برید تو کار خرید متوجه میشید با این اوصافی که من دستگاهو میدم؛چفدر براتون اب میخوره.
داداش خودتو ناراحت نکن....
هر چیزی اینجا برا فروش بذاری بگی اسپم ندید از طریق پ خ اعتراض خودشونو دوستان اعلام میکنند....
همینن دیگه...حالا اصلا طرف خریدارم نیستا....فقط میخواد نظر بده...
بعدشم درست میگید...مثلا مغازه دار ازشون میپرسی میگن مثلا ۴۵۰....بعد میگی باشه میخرم....تازه طرف ده تا خرج دیگه رو دستت میذاره...یهو میبینی ۵۰۰ تومنم بیشتر شد....

ممد فروش نرفت بی خیال شو بزار موقع عیدبفروش بزار اینایی که میگن گرونه اون موقع بیان التماس کنن که 2 تومن هم بیشتر میدیم بفروش به ما .
دوستان خوب قیمتیه که تعیین کرده میخواید بخرید میخواید نخرید من خودم کلی تو بازارچه خرید و فروش داشتم و میدونم با اسپمر جماعت چطور باید برخورد کرد فکر کنم لازمه یه کلاس خصوصی مبارزه با اسپمر برای ممد بزارم :d

آپ

داداش خودتو ناراحت نکن....
هر چیزی اینجا برا فروش بذاری بگی اسپم ندید از طریق پ خ اعتراض خودشونو دوستان اعلام میکنند....
همینن دیگه...حالا اصلا طرف خریدارم نیستا....فقط میخواد نظر بده...
بعدشم درست میگید...مثلا مغازه دار ازشون میپرسی میگن مثلا ۴۵۰....بعد میگی باشه میخرم....تازه طرف ده تا خرج دیگه رو دستت میذاره...یهو میبینی ۵۰۰ تومنم بیشتر شد....
ممنونم دوست گلم،من به هیچ وجه ناراحت نمیشم هر کی هر چی میخواد بگه(مرد حرفش یکیه)فقط خوش ندارم اینجا به کسی توهین بشه.
ممد فروش نرفت بی خیال شو بزار موقع عیدبفروش بزار اینایی که میگن گرونه اون موقع بیان التماس کنن که 2 تومن هم بیشتر میدیم بفروش به ما .
دوستان خوب قیمتیه که تعیین کرده میخواید بخرید میخواید نخرید من خودم کلی تو بازارچه خرید و فروش داشتم و میدونم با اسپمر جماعت چطور باید برخورد کرد فکر کنم لازمه یه کلاس خصوصی مبارزه با اسپمر برای ممد بزارم :d

آپ
میدونی مصطفی ،مشکل اینه که من گفتم پول لازمم و بعضی از دوستان فکر کردن میتونن بز خری کنن ولی نمیدونن من اگه به رفقا من جمله خودت رو بندازم واسه پول نه نمیگین.
در مورد کلاس هم موافقم:d
ضمنا" خدمت اون دسته از دوستانی که میگن دستگاه کارکرده هست هم اینو عرض کنم:دستگاهی که 30 ساعت (بلکم کمتر)کارکرده با اونی که یه فرغون خاک توشه فرقی نمیکنه؟
up

یک Xbox Elite 120 Jasper در حد نو دارم اگر قصد تعویض داشتید بنده در خدمتم.

یک Xbox Elite 120 Jasper در حد نو دارم اگر قصد تعویض داشتید بنده در خدمتم.
دوست من اسپم دادی آااا...من که گفتم خودم ایکس باکس دارم ...فقط پول
up

یکی از دوستان خریداره البته تا چند روز دیگه که به قول خودشون پولشون جور بشه.
به هر حال فعلا" up

بجنبید دیگه هر کی طالبه بسم ا...
up

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Back