فروش pes 2008

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
Rating - 100%
10   0   0
من بازی pes 2008 ps3 رو دارم خودم 120 خریدم با یه گاید دریبل زنی و غیره به بالا ترین قیمت فروخته میشه!!!! کامل هم سالم دفترچه و ....

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
Rating - 0%
0   0   0
واسه این میخواد اینجا بفروشه که سر یه بدبخت دیگه رو مثل من کلاه بذاره. این آقای محترم(!) به من گفت Pspتو میخرم فعلا که دو هفته س منو سر کار گذاشته. هر چی هم بهش زنگ میزنم جواب نمیده. به این آقا اطمینان نکنین از من گفتن بود دیگه خودتون میدونید.

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
واسه این میخواد اینجا بفروشه که سر یه بدبخت دیگه رو مثل من کلاه بذاره. این آقای محترم(!) به من گفت Pspتو میخرم فعلا که دو هفته س منو سر کار گذاشته. هر چی هم بهش زنگ میزنم جواب نمیده. به این آقا اطمینان نکنین از من گفتن بود دیگه خودتون میدونید.
دوست عزيز در مورد آقا محمد اشتباه مي كنيد , ايشون اهل پيچوندن نيست .
در ضمن موبالش هم قطع هست ;);)
GOOD LUCK

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
Rating - 100%
10   0   0
luis figo لطفا اون بحث رو اینجا نکشونید این پیغام خصوصی این اقا هست و نشون دهنده ی کمالات ایشون
چطوری کسکش مادر جنده دیشب مامانتو کردم خیلی حال داد فقط بهش بگو پشماشو بزنه آخه خوب نیست جنده اینقدر کثیف باشه...
اینم یه عکس از بازی گرفتم البته یه مشتری داره قول سه شنبه بهم داده کسی هست 50 تومن با هزینه ی پست
2mm7hud.jpg

........................................
11uga3m.jpg

مدیران رسیدگی کنن لطفا

آخرین ویرایش:

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
Rating - 0%
0   0   0
iwes محترم با این دروغایی که از خودت درمیاری داری اینجا رو به لجن میکشونی. اگه قرار به افشا کردن باشه من خیلی چیزا دارم که بگم. نذار چاک دهنمو باز کنم. به خدا به ضررته از من به تو نصیحت.
راست میگه تو رو خدا مدیرا زودتر رسیدگی کنن. یه همچین چیزای زشتی که تو سایت گذاشته میشه مردم میان میخونن یاد میگیرن. واقعا خجالت آوره برای کسی که قبلا هم اخطار گرفته.
بابت این دروغایی که به من نسبت دادن باید عذرخواهی کنن. همین جا و جلوی همه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر