فروش move starter pack+1 bioshock 2 BD+PS3 160 gig

kagaya

کاربر سایت
Jul 16, 2006
4
نام
مجید
Rating - 0%
0   0   0
بنده پارسال به اصرار یه دوستام این دستگاهو خریدم.اونم فقط به خاطر اصرار و اینکه خیلی دوس داشتم بازی GT را بازی کنم ولی بعدش به خاطر اینکه کارمند هستم افتاد کنار خونه.البته دوباره بعد از چند ماه چنتا بازیباهاش کردم .
کلاً با این دستگاه آنچارتد 1 و 2 -درایور-heavy rainو GT(نصفه) و کیلزون 3 را بازی کردم و دیگر هیچ .خودتون تخمین بزنین چند ساعت از این دستگاه استفاده شده.
در مورد اطلاعات دستگاه زیاد سر در نمیارم فقط میدونم 3.53 هست ورژنش و موقع خرید هک شده

یه بازی بایو شاک 2 هم خریدم واسه اجرا که اونم زیاد به کار نیومد(فقط برای heavy rain)

و اینکه بالاخره بهترین و تمیزترین و نو ترین آیتم موو استارتر پک هست که فکر نکنم چیزی مثل این گیره کسی بیاد .چون خریدم اومدم خونه یه بازی مگسی دمو رو خودش داد تست کردم و دیگه گذاشتمش کنار چون اصلاً بازی براش نداشتم

خلاصه این دستگاه خیلی خیلی خیلی از نظره فنی .
من اصفهان هستم .اگه کسی از تهران خواست میتونم بفرستمش برای دوستم در تهران و هر کی خواست بره اونجا ببینه

در مورد قیمت هم باید بگم
ps3 750
موو و بازی بایوشاک باهم 150.خداییش هرکی اینو بخره برد کرده چون واقعاً فرقی با نو نداره
ضمناً هزینه ارسال با خریداره

h5113_3.jpg

Attachments

• s5976_5.jpg
    s5976_5.jpg
    192.2 KB · مشاهده: 31
  • h5263_22.jpg
    h5263_22.jpg
    136.3 KB · مشاهده: 27
  • i6669_4.jpg
    i6669_4.jpg
    100.5 KB · مشاهده: 18
آخرین ویرایش:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
Rating - 100%
8   0   0
آقا سلام علیک و رحمت الله

بنده به عنوان خریدار واقعی کنسول خریدارم به قیمت 650 تومان و موو هم 90 خریدارم

قیمت ها هم که گفتم به عنوان خریدار واقعی گفتم که اگه موافق بودین بریم سر معامله و به هیچ وجه قصد توهین ویا پایین اوردن ارزش کالا شما رو ندارم

با تشکر و احترام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر