فروش ibeats HTC with control talk زیر قیمت

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
من چندین بار پست گذاشتم پاک شده امیدوارم این دفعه دیگه پاک نشه
5 تا هدفون ibeats HTC برام مونده که می خوام بفروشمشون
رنگ سر مشکی و سیم قرمز کنترل تاک هم با دستگاه های HTC سینک هست
قیمتش هم 55000 تومن برای کسی که هر 3 تارو بخواد تخفیف هم می دم
برای تهران با پیک و برای شهرستان با پست و تیپاکس می فرستم

Attachments

• 170920122335.jpg
    170920122335.jpg
    80.2 KB · مشاهده: 80
  • 170920122336.jpg
    170920122336.jpg
    53.2 KB · مشاهده: 40
آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
دوستان این دوستمون که جنس به من فروختن قبلی مشکل داشت(خودشون تایید کردن و حالا دارن میزنن زیرش )و یکی دیگه با هزینه پست خودم برام فرستادن که اینم خراب هست و میگم باید پس بگیری میگه مزاحم نشو و میگن مربوط به دستگاه شما هستش (ایفون 5 و سنسیشن ای اکس و لبتاب خودم و .........:-oاینا کجاش استاندارد نیستن ) تحدید به بن کردن هم منو کردن که چرا بهشون پیام میدم
جنس رو به شرط اورجینال دادن به من و حالا 2 تا خراب و توجه به کیفیتش روی سنسیشن که مال همین هدست هست معلوم هست اصل نیست
http://forum.bazicenter.com/thread72604/#post2406447
این صحفه ای هست که قرار بین من و این آقا قضاوت بشه (خودشون به من گفتن مزاحم )گفتن هدست قبلی من دادن به یه ننفر که اون آقا هم اومده عکس گذاشته (من روش نشون داشتم برای اینکه همون رو برام نفرسته اما این که اون آقا گذاشتن اونی نیست که مال من بود) و حالا به دوستم میگم که بیاد تست کنه میگه به دوست تو کاری ندارم در صورتی که دوست من تو اینجا خیلیا میشناسنشون در در صورتی که این آقا رو من بار اول بهش امتیاز بازارچه دادم و همین امسال عضو شده (میگه تا حالا به10 نفر فروختم در صورتی که امتیاز 1 دون هم نداشتن و زمان من صحفه ایشون 20 بار به زور دیده شده بود و من به دلیل رفرش هایی که در صحفه این آقا کردم تعداد بازدید این آقا بالا رفته است )
حال مدیر ها و دوستا لطفا" بیان یه نظر بدن تا مشکل من یه کوچیک حل بشه چون ایشون منو دیگه به عنوان یه آدم نگاه نمیکنن
ممنون
(دوستان فعلا" از این آقا دیگه خرید نکنن که تکلیف ما روشن شه)

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
دوستان این دوستمون که جنس به من فروختن قبلی مشکل داشت(خودشون تایید کردن و حالا دارن میزنن زیرش )و یکی دیگه با هزینه پست خودم برام فرستادن که اینم خراب هست و میگم باید پس بگیری میگه مزاحم نشو و میگن مربوط به دستگاه شما هستش (ایفون 5 و سنسیشن ای اکس و لبتاب خودم و .........:-oاینا کجاش استاندارد نیستن ) تحدید به بن کردن هم منو کردن که چرا بهشون پیام میدم
جنس رو به شرط اورجینال دادن به من و حالا 2 تا خراب و توجه به کیفیتش روی سنسیشن که مال همین هدست هست معلوم هست اصل نیست
http://forum.bazicenter.com/thread72604/#post2406447
این صحفه ای هست که قرار بین من و این آقا قضاوت بشه (خودشون به من گفتن مزاحم )گفتن هدست قبلی من دادن به یه ننفر که اون آقا هم اومده عکس گذاشته (من روش نشون داشتم برای اینکه همون رو برام نفرسته اما این که اون آقا گذاشتن اونی نیست که مال من بود) و حالا به دوستم میگم که بیاد تست کنه میگه به دوست تو کاری ندارم در صورتی که دوست من تو اینجا خیلیا میشناسنشون در در صورتی که این آقا رو من بار اول بهش امتیاز بازارچه دادم و همین امسال عضو شده (میگه تا حالا به10 نفر فروختم در صورتی که امتیاز 1 دون هم نداشتن و زمان من صحفه ایشون 20 بار به زور دیده شده بود و من به دلیل رفرش هایی که در صحفه این آقا کردم تعداد بازدید این آقا بالا رفته است )
حال مدیر ها و دوستا لطفا" بیان یه نظر بدن تا مشکل من یه کوچیک حل بشه چون ایشون منو دیگه به عنوان یه آدم نگاه نمیکنن
ممنون
(دوستان فعلا" از این آقا دیگه خرید نکنن که تکلیف ما روشن شه)

آقای بحرینی آدم باید اینقدر مرد باشه رو حرف خودش وایسه حالا که اینجوری می کنی منم عین خودت برخورد می کنم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
آقای بحرینی آدم باید اینقدر مرد باشه رو حرف خودش وایسه حالا که اینجوری می کنی منم عین خودت برخورد می کنم
آقا آرش من روی حرفم هستم اما شما اصلا" به من گوش نمیدی و جز خودتون به حرف هیچکی گوش نمیدید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
سلام آقا آرش میگم :
زمانی که یه نفر یه چیز رو میفروشه باید جنس رو سالم به دست خریدار برسونه و اگه مشکل داشت باید با هزینه خودش عوض کنه (من گفتم که من حساب کنم که شما ضرر نکنی ولی شما طوری رفتار کردی که انگار وظیفم بوده ) حالا اون بار هم فرستادم حالا که باز جنس خراب به دست من رسوندی دیگه چرا میگی اشکال از دستگاه منه (دوستان دستگاه من ایفون 5 و سنسیشن و لب تاب و .......... بوده )
تایپیک که برای حل مشکل ما هم زدی پاک شده !!!(قربون مدیرا هم برم با اون مدیریتشون)
حالا هم مشکل من رو حل نکرده چرا آپ میدی ؟؟؟؟؟ مشکل ما باید رفع بشه (نیای باز تو پیام خصوصی بگی به من چه و........) منو بیشتر از شما تو این انجمن میشناسن و میدونن که من نه مزاحم کسی میشم نه کلاه بردار هستم (اعتباری هم که شما پیدا کردی برای امتیازی هست که من دادم وگرنه من تایپیک شما رو تو صحفه 3 کشوندم بالا!!!!)
دوستان بیان بگن ما چکار کنیم(دوستان به شما هم ربط داره چون اگه شما هم تو این بازار مشکل براتون پیش اومد ما باید به شما کمک کنیم نه بی تفاوت از کنار این موضوع ها بگذاریم)

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
دوستان عزیز
برای هیچ کدومتون این حرکات خوب نیست!
خواهشا یه جوری بین خودتون حل کنید دیگه.
با لجبازی این مشکل درست نمیشه که نمیشه!!!
قربون هر دوی شما برم هم آقا حسین هم آقا آرش

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
دوستان عزیز
برای هیچ کدومتون این حرکات خوب نیست!
خواهشا یه جوری بین خودتون حل کنید دیگه.
با لجبازی این مشکل درست نمیشه که نمیشه!!!
قربون هر دوی شما برم هم آقا حسین هم آقا آرش
قربون دادش محمد ایشون لوس شده جنس خراب فروخته هم تحدید میکنه هم مسخرش رو بالا اورده باید بدونه که مسخره بازی نیست من به شما گفتم بیا تست کن شما رو هم قبول نداره فقط خودش رو قبول داره با ( دوستان من اشتباه کردم ایشون رو تایید کردم از ایشون دیگه خرید نکنید که اگهه جنس خراب به دستتون رسید دیگه هیچ محل نمیزارن تهدید هم میکنن)

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

نوشته شده توسط abomfunk:
نوشته شده توسط hbmss:
سلام
مدیرا که کاری نمیکنن
حالا فردا قرار بیاد دوستم تست کنه ......
بیا یجور حل کنیم این قضیه رو .....

به خاطر اون پست مسخره ای که ته تاپیک من زدین حالا فعلا بمونین همینجوری لذت ببرین
آخرین پیام خصوصی ما برای اثبات اینکه ایشون اخلاق و هیج گونه مسولیت پذیری ندارن

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
دوستان این پیام رو من به ایشون دادم
چرا جواب گوشیت رو نمیدی؟؟
نگاه کن بیا یجور قضیه رو حل کنیم شما پولی رو که تا حالا صرف کردم رو برام بفرست (60 تومن)برای اثبات خرابیش هم هر کاری بگی میکنم پول پست برگشتش هم با من .............​

جواب ایشون هر دو در پیغام های باز دید کنندمون هست
اینقدر وال منو کثیف نکن
دوستان من راضی هستم که پول پست برگشت و بدم و برای اثبات خرابی هدفون هم هر کاری بکنم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
چی بالا باش یه بار حداقل جواب گوشیت (جواب بده کارت دارم ضرر نمیکنی (من پول رفت و برگشت رو نمیگیرم و فقط پولی که برا هدست دادم و پول پستش که برات بفرستم رو میگیرم ))رو بده بعد بگو بالا باش اول جواب من که جنس خراب به دستم رسوندی رو بده بعد بیا باز بفروش........(گفتم که برا اثباتش هر کاری بگی میکنم )​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر