فروش EVGA-GeForce 8800GTS 640MB

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
Rating - 0%
0   0   0
سلام،
دوست عزیزمون جناب Godarz_angel قصد فروش یک عدد کارت گرافیک 8800 GTS از نوع 640 مگ رو دارند با برند EVGA که حدود 3 ماه کارکرده و تا آخر شهریور سال آینده هم گارانتی معتبر شرکت تک دیتا رو داره.
پ.ن : بعلت اینکه ایشون قادر به ایجاد تاپیک مربوطه نبودند بنده اقدام کردم.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
Rating - 0%
0   0   0
چرا رو هوا حرف مي زني يعني ليست كامپيوتر از 360 قوي تره:laughing:
ET OR UT3 كه يه مدت بعدش برا 360 هم مياد
HALO3
PGR4
MASS EFFECT
GTA4
GEARS OF WAR 2
FABLE2
TOO HUMAN
NINJA GAIDEN2
VIRTUA FIGHTER
پس اينا هم كشكن من اصلا نمي خوام دعوا راه بيافته اما حرف با واقعيت جور در نمياد

عجب ... :)

اینا بزرگن یا کوچک همه برای 2008 به بعدن و هیچ ارتباطی به Fall 2007 ندارن (روی هر کدوم از اسم های بالا که کلیک کنی مستقیماً می برنت به صفحه شون در GameSpot)
من هم به لیست پائیز 2007 (یا همون Fall 2007) اشاره کردم و لاغیر

لیست PC در پائیز 2007 به قرار زیره:

BlackSite: Area 51 -----------------> November 5, 2007
Brothers in Arms: Hell's Highway -----------------> November 13, 2007 (IGN) TBA (GS)
Call of Duty 4: Modern Warfare -----------------> November 5, 2007
Crysis -----------------> November 16, 2007
Enemy Territory: Quake Wars -----------------> October 2, 2007
F.E.A.R. Perseus Mandate -----------------> November 6, 2007
Gears of War -----------------> November 6, 2007
Orange Box (half life 2: episode 2) -----------------> October 2, 2007 (IGN) October 10, 2007 (GS)
Unreal Tournament III -----------------> November 12, 2007
Juiced 2: Hot Import Nights -----------------> TBA 2007
Need for Speed ProStreet -----------------> October 30, 2007 (IGN) October 31, 2007 (GS)
Hellgate: London -----------------> October 31, 2007
Tabula Rasa -----------------> October 19, 2007 (IGN) October 16, 2007
The Witcher -----------------> October 30, 2007 (IGN) October 2007 (GS)
Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2008 -----------------> October 26, 2007
Company of Heroes: Opposing Fronts -----------------> September 24, 2007
SimCity Societies -----------------> November 12, 2007 (IGN) November 13, 2007 (GS)
Supreme Commander: Forged Alliance -----------------> November 6, 2007 (IGN) November 2007 (GS)
Universe at War: Earth Assault -----------------> October 30, 2007

روی هر کدوم از لینک های بالا هم کلیک کنی مستقیماً میری به صفحه ی بازی در GameSpot

پ.ن: واقعاً توی ذهن من این سوال داره می چرخه که آخه این کنسول سازا به شماها چی میدن که تا این حد، بیخودی طرفداریشونو می کنین ؟؟؟

پ.ن.2: واقعاً از دیدن این همه Fan Boy که بیخودی فقط دارن دنبال بحث پوچ و دعوا می گردن خسته شدم ...

پ.ن.3: end of story

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
عجب ... :)

اینا بزرگن یا کوچک همه برای 2008 به بعدن و هیچ ارتباطی به Fall 2007 ندارن (روی هر کدوم از اسم های بالا که کلیک کنی مستقیماً می برنت به صفحه شون در GameSpot)
من هم به لیست پائیز 2007 (یا همون Fall 2007) اشاره کردم و لاغیر

لیست PC در پائیز 2007 به قرار زیره:

BlackSite: Area 51 -----------------> November 5, 2007
Brothers in Arms: Hell's Highway -----------------> November 13, 2007 (IGN) TBA (GS)
Call of Duty 4: Modern Warfare -----------------> November 5, 2007
Crysis -----------------> November 16, 2007
Enemy Territory: Quake Wars -----------------> October 2, 2007
F.E.A.R. Perseus Mandate -----------------> November 6, 2007
Gears of War -----------------> November 6, 2007
Orange Box (half life 2: episode 2) -----------------> October 2, 2007 (IGN) October 10, 2007 (GS)
Unreal Tournament III -----------------> November 12, 2007
Juiced 2: Hot Import Nights -----------------> TBA 2007
Need for Speed ProStreet -----------------> October 30, 2007 (IGN) October 31, 2007 (GS)
Hellgate: London -----------------> October 31, 2007
Tabula Rasa -----------------> October 19, 2007 (IGN) October 16, 2007
The Witcher -----------------> October 30, 2007 (IGN) October 2007 (GS)
Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2008 -----------------> October 26, 2007
Company of Heroes: Opposing Fronts -----------------> September 24, 2007
SimCity Societies -----------------> November 12, 2007 (IGN) November 13, 2007 (GS)
Supreme Commander: Forged Alliance -----------------> November 6, 2007 (IGN) November 2007 (GS)
Universe at War: Earth Assault -----------------> October 30, 2007

روی هر کدوم از لینک های بالا هم کلیک کنی مستقیماً میری به صفحه ی بازی در GameSpot

پ.ن: واقعاً توی ذهن من این سوال داره می چرخه که آخه این کنسول سازا به شماها چی میدن که تا این حد، بیخودی طرفداریشونو می کنین ؟؟؟

پ.ن.2: واقعاً از دیدن این همه Fan Boy که بیخودی فقط دارن دنبال بحث پوچ و دعوا می گردن خسته شدم ...

پ.ن.3: end of story

گفتم نمي خوام دعوا بشه اما حرفت 2 زار نمي ارزه بالاخره كه اين بازي ها ميان نمي يان اون موقع كامپيوتر چي مي گه:laughing:
اينم ليست 360 كه بفهمي كدوم قوي تره
pgr4
crash of titan
half life2
sega rally
loney tonus
fifa 08
tony hawk 8
beatiful katamari
smash court tennis 3
ace combat 6
clive barkers
canon
american army
nfs:pro street
guita hearo 3
naruto
vitua fighter 5
viva pinata
time shift
cull of duty 4
blade storm
rock band
black site
assassing creed
smack down
kane&lanch
army of two
mass effect
final fantasy
mega five
bee movie
the golden compass
devil may cry 4(j)
bully
winnig eleven 2008

تازه من فقط خوباشو نوشتم و بازي هاي اشغالي مثل Juiced 2: Hot Import Nights برعكس تو ننوشتيم با اين حال تقريبا ليست من 2 برابر توئه اين يعني كم اوردي .....:-" :laughing:
brother in arm هم تاريخش عقب افتاده
جدا مي خوام بدونم كسي بيشتر از اينا بازي براي پاييز مي خواد:confused:
پ.ن:منم حالم بهم مي خوره از اين همه فن بوي مگه pc سازها چي به شما مي دن:laughing:
پ.ن:هنوز بچه اي براي كل كل با من:laughing:

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Rating - 0%
0   0   0
بنظر من کسانی که درکی از تفاوتهای PC و کنسول ندارن بهتر همون کنسول گیمر باشن و اجازه بدید کارتش رو بخاطر بازی بزرگ هالوووی سوم بفروشه و 360 بخره.

The world is heading toward casuality, so let the casuals make MS richer than before and let us PC gamers stick to our own platform. Casuality Effects​

loney tonus
beatiful katamari
american army
guita hearo 3
canon
vitua fighter 5
cull of duty 4
assassing creed
kane&lanch

Congratulations! you just won the title of "The world's most awfully misspelled" post of the year, bravo bravo ... everybody give it up for nojx360
:groupwave:​

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
بنظر من کسانی که درکی از تفاوتهای PC و کنسول ندارن بهتر همون کنسول گیمر باشن و اجازه بدید کارتش رو بخاطر بازی بزرگ هالوووی سوم بفروشه و 360 بخره.

The world is heading toward casuality, so let the casuals make MS richer than before and let us PC gamers stick to our own platform. Casuality Effects ...

:laughing: دلت طاقت نياورد اگه راست مي گي به بالايي هم كارت بده تا عدالت رعايت بشه
در ضمن خيلي كل كامپيوتر شناسي داري بيا رو در رو تا ........:laughing:(عمرا)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
Rating - 0%
0   0   0
اینجا قرار نیست هرچی بازی چرت و پرت میاد رو بنویسی ! یسری از این اسامی رو اصلا میدونی چیه ؟! اگر هم بیاد میخری یعنی دیگه ؟! شما هنوز اسم بازی هایی رو که نام بردی بلد نیستی بنویسی و بیشترش غلط نوشته شده اونوقت میای ادعا میکنی و میگی با من کل کل نکن؟!! جای تعجب داره ... .
توی این لیستی که نوشتی اکثر درست و حسابیاش مال pc هم میاد ! اونایی هم که نمیاد زیاد فرقی نداره چون pc هم بازیهایی داره که روی 360 نمیاد. بازی های خیلی خوب هم مثل PGR4 هست که روی PC نمیاد ولی توی پاییر 2007 بازی های PC هیچ دسته کمی از اونا ندارن . لیستی که احمد نوشته تقریبا همش بازی های تاپ هست ولی این لیست تو یسریش خودتم نمی دونی چی هست اصلا !

منم حالم بهم مي خوره از اين همه فن بوي مگه pc سازها چي به شما مي دن
شما اول سعی کن بفهمی طرف مقابلت کی هست و از نظر سنی و علمی در کجا قرار داره. در هر شرایطی هم باید احترام طرف مقابلتو باید نگه داری.
شما هم که اصلا Fan نیستی ... .
final fantasy
:dots::nospam:

در ضمن دفعه بعد اینطوری تو سایت صحبت کنی مطمئن باش برخورد جدی با شما خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Rating - 0%
0   0   0
:laughing: دلت طاقت نياورد اگه راست مي گي به بالايي هم كارت بده تا عدالت رعايت بشه
در ضمن خيلي كل كامپيوتر شناسي داري بيا رو در رو تا ........:laughing:(عمرا)

ببین بگذار یک مسئله ای رو برات روشن کنم. اگر نمیتونی فعالیت بدون حاشیه داشته باشی و اگر بلد نیستی مثل یک انسان متمدن صحبت کنی، همین الان تکلیف مارو مشخص کن. چون تو یکی داری کاسه صبر منو لبریز میکنی، پس یا در مدتی که اینجا عضویت داری مثل بقیه کاربرها با رعایت متانت پست میدی یا اینکه دسترسیت رو به سایت میبندم و دیگه اجازه نمیدم تو این سایت فعالیت کنی.

احمد هم در پستش سعی نکرد به کسی بی احترامی کنه. و فقط نظرش رو گفت اگر مشکل داری میتونی وارد سایت ما نشی. به طبع اگر ما قرار باشه بین کاربران ویژه و معمولی خودمون یکی رو انتخاب کنیم مسلماً کاربر ویژمون رو انتخاب میکنیم چون علاوه بر اینکه شناخته شده هستند، این دسته کاربران از خیلی از ابعاد وجودشون برای ما ارزشمند هست.

درضمن شما در ابعادی نیستی که من بخوام برای اثبات چیزی باهاش وارد بحث بشم. بعدم من از بعد PC Gaming صحبت کردم و بحث دیگه ای در زمینهء دیگه ای باکسی ندارم.

در هرصورت این تاپیک جای کل کل در مورد این چیزا نیست، اینجا یک کسی میخواد یک قطعه ای بفروشه اگر خریدار نیستی مجبورم نیستی بای 30 تا پست بیخودی بدی...

Godarz_angel

کاربر سایت
Sep 20, 2007
29
Rating - 0%
0   0   0
بابا این کارها چیه یه روز نیومدم چکش کنم دیدم این همه دعوا را افتاده از نظر بنده هر کسی هر جور مایله فکر کنه و به کسه دیگه ای مربوط نیست بعضی ها کنسول را به PC ترجیح میدن بعضی ها بر عکس دلیل من هم برای فروش اینکه باید من هر سال برای اجرای بازی ها مجبورم کارت گرافیک بخرم ولی با X360 تا 2 سال دیگه راحتتم و هر چی بازی براشبیاد هم میدونم براش روان اجرا میشه هم نصب نمی خواد به کسی اصلا مربوط نیست که من دارم واسه هالو 3 میخرم یا نه این نظر منه من خودم شخصا تمام نظرات افراد برام مهمه و اصلا به من ربطی پیدا نمیکنه که چرا یه نفر از X360 خوشش میاد یا یه نفر از PC راضیه.
من فقط می خواستم یه کارت گرافیک با مشخصات بالا بفروشم هر کی خریداره بگه.:confused:
اگه میدونستم این همه دعوا راه می افته اصلا چنین تاپیکی نمی زدم
ببخشید که این حرفها را زدم ولی بعضی موقع ها لازم میشه
با تشکر از همه بچه ها گل بازیسنتر

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Rating - 0%
0   0   0
کسی نگفت شما کارتت رو نگه دار و 360 اصلا نخر!

پیشنهاد کردن که شما صبر کن این پاییز بگذره و بازیهای بزرگ Pc‌ رو با کارت گرافیکت بازی کن، بعدش بفروش و 360 یا هرچیز دیگه‌ای که دلت خواست بخر
برای اینکه پس‌فردا پشیمون نشی

به هرحال هرجور میلته

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
کسی نگفت شما کارتت رو نگه دار و 360 اصلا نخر!

پیشنهاد کردن که شما صبر کن این پاییز بگذره و بازیهای بزرگ Pc‌ رو با کارت گرافیکت بازی کن، بعدش بفروش و 360 یا هرچیز دیگه‌ای که دلت خواست بخر
برای اینکه پس‌فردا پشیمون نشی

به هرحال هرجور میلته

خوب فكر كنم اين منطقي تر از همه باشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
اقاي سياوش خان منم مشكلي ندارم اما خوب وقتي پا ميذارن روي دم ادم خوب ادم وحشي ميشه ديگه نميشه من اول كاري با متانت حرف زدم اما اون كاربر كلي به من توهين كرد منم عين خودش جواب دادم تازه خيلي بهتر با اين تفاوتم كه من شروع نكردم
اگه هم بحث سن و سال باشه خودمم سنم كم نيست دليلم نميشه چون حالا چند سالم گريم سنم كمتره هر كسي بياد بخواد به من توهين كنه
فكر كنم همين جا بحث تموم بشه بهتره چون اصلا حال و حوصله ي بحث ندارم شما به جاي حرف حساب فقط بلديد كارت و از اين جور چيزا بديد كه براي من جواب منطقي نميشه پس بحث تموم شه بهتره
ok ?
در ضمن هنوزم شماها دارين توهين مي كنيد اما خوب بازم ارزش نداره مي گم بي خيال بذار هرچي مي خوان بگن اما اگه مردين بياين دو كلمه حرف حساب با هم بزنيم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
Rating - 100%
4   0   0
لطفا هر کسی که خریداره پست بده...از بعد از پست من اسپم کنین برخورد میشه.ایشون میخوان جنسشون رو به هر دلیلی بفروشن...نیاز به دلسوزی یا دلداری دادن و ... نیست و به کسی کوچکترین ربطی نداره...
فقط در 4 چوب تاپیک پست بدین.
ممنون

Godarz_angel

کاربر سایت
Sep 20, 2007
29
Rating - 0%
0   0   0
یکی از بچه ها از من پرسید که قسطی میدید یا نه حالا مخوام به همه جواب بدم که تحت یه شرایط خاصی که طرف مقابل قبول کنه می فروشم.
ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Rating - 100%
14   0   0
درود

ممکنه 1 عکس از کارتت بزاری ؟ (خودت عکسو بگیر نه عکسایی که تو وب هست ) :cool:

من که شهرستان هستم چطور میتونم کارتو ازت بگیرم ؟ البته اگه به توافق رسیدیم ! :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر