فروش ATI RADEON 4850 HD + پاور مخصوص

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
Rating - 100%
4   0   0
سلام. من این پاور و گرافیک رو دو هفته نمیشه خریدم و فقط بار بعد خریدنشون باهاشون کار کردم. بخاطر همین خیلی خیلی نو و تمیز و سالم هستن. برند گرافیک کلوب هست. هیچ کدومشون هم مشکلی ندارن . یه پاور real 530 w grean هم دارم که کابل 6 پین واسه این کارتها رو هم داره. کلشو290 تومن میدم. پاور 50 تومن. گرافیک 240 تومن.
این قطعات هیچ کدومشون با نو فرقی ندارن و منم چون قراره یه نوت بوک بخرم به پولش نیاز دارم.
هرکی میخواد pm بده. قیمت 290 ثابته و هزار تومن پایینتر هم تخفیف داده نمیشه. و باید طی دو سه روز آینده بفروشم.به همین خاطر باید سریعا بفروشم.
:love:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
Rating - 100%
4   0   0
باشه شما مجبور نیستید بخرید. من به همین قیمت میدم و کاملا هم نو نو هست و هیچ فرقی با نو نداره. در ضمن پاور رو هم به قیمت خوبی میدم.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
سلام .

خوبی؟؟

پسر خوب ببین ! آخرش هم میرسی به اونی که من گفتم ;) آقا چه لزومی داری کارتو بفروشی!!

آقا نگهش دار!!

به خدا ضرر میکنی ها!! شک نکن بیشتر از اونی که گفتم نمیتونی بفروشی!! از من میشنوی نفروش!

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزيز اگه سالم هست و نو خريدي من 100 درصد خريدارم البته اول شهريور كه پول بياد دستم 250 هم ژاور هم كارت گرافيك را مي خرم چون مي خوام يه سيستم جديد بخرم و شما هم گفتي تازه خريدي .راستي كارت گارانتي و كاغذ خريد داره ديگه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر