فروش 3 عدد بازی اوریجینال PS3

mohsenrd

کاربر سایت
May 8, 2012
7
نام
محسن
Rating - 90.9%
10   1   0
سلام به همگی
بازیهای زیر به فروش می رسن:

1. UFC UNDISPUTED 3 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ریجن 1 --------- فروخته شد
  2. UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE GREATEST HITS (کشف نشده گنجینه درِک نسخه گریتست هیتز) ------------------------ ریجن 1 --------- فروخته شد
  3. RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION (اویل 5 - نسخه طلایی) ---------------------------------------------------------------------- ریجن 1 --------- فروخته شد

توضیحات:

1- بعد از فروش به هیچ عنوان پس گرفته نمی شه!

2-
این بازیها Used (استفاده شده) هستن اما BD ها بدون خط ، خش یا لکه، همراه با کاور اورجینال و دفترچه اوریجینال هستن. میشه گفت از آکبند دست کمی ندارن.

3-
اگه دستگاهتون Crack نشده باشه، بدون نیاز به ریجن بازی، میتونید بازی کنین.

4-
قیمتها بر اساس سال بازی، Game Rating یا همون امتیاز بازی و قیمت بازیه استفاده شده در ریجن بازی کاملا" به روزهستش.

5-
اگه تو install و یا load کردن بازی دستگاهتون فریز شد، ایراد از BD ها نیست؛ یا هِدِ دستگاهتون کثیفه که با blu-ray lens cleaner مشکلتون حل میشه و یا internet connection ایراد داره که باید چک کنین.

6-
هزینه ارسال پستی و یا ارسال با پیک جداگانه و توسط خود خریدار پرداخت میشه.

7- بازیها واسه تعویض نیستن و فقط فروشین. لطفا" به هیچ وجه پیغام تعویض ندین.

8-1- دوست عزیزی که واست سئواله که چرا قیمتها اینه! لطفا از فرستادن پیام تحت عنوانهای:
خیلی گرونه! از قیمتها خبر نداری! کسی نمیخره! سر گردنس! نوبرشو آوردی! اینا چی دارن که قیمتشون اینقدر بالاست! من این بازی رو دارمش بیا فلان قدر بهت بفروشم! نگرانتم که نتونی بفروشی میمونه دستت باد میکنه! من این بازی رو فلان قدرخریدم چرا قیمتش اینه! و ... جدا" خوداری کن! چونکه هم جواب سئوالت تو توضیحات شماره 4 هستش هم اینکه این نوع پیامها بدون جواب خواهند بود و فقط وقت خودت رو صرف فرستادنش، بیهوده تلف کردی!

8-2 - و یا اگه با این قیمتها کلا" مشکل داری: شما نخر دوست عزیز! خریدار خودش با همین قیمت خریداره.

Attachments

• UFC UNDISPUTED 3.jpg
    UFC UNDISPUTED 3.jpg
    100 KB · مشاهده: 15
  • UFC UNDISPUTED 3_1.jpg
    UFC UNDISPUTED 3_1.jpg
    100.3 KB · مشاهده: 19
  • UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE.jpg
    UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE.jpg
    99.3 KB · مشاهده: 17
  • UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE_1.jpg
    UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE_1.jpg
    98.6 KB · مشاهده: 22
  • RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION.jpg
    RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION.jpg
    99.7 KB · مشاهده: 12
  • RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION_1.jpg
    RESIDENT EVIL 5 GOLD EDITION_1.jpg
    98.8 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:

mohsenrd

کاربر سایت
May 8, 2012
7
نام
محسن
Rating - 90.9%
10   1   0

شما طبق قوانین میتونی در مجموع سه بازی برای فروش داشته باشی
نه تو هر تاپیک!
فعلا هم که سایر تاپیک ها حذف شده
نمیدونم خودتون حذف کردید یا مدیرا
اما تو قوانین نوشته اگه 3 بار تخلف کنید 2هفته بن میشید و اگه دوباره تکرار بشه کلا بن میشید.
من به این خاطر متذکر شدم که یه وقت ندانسته بن نشید

در مورد قیمت ها هم به نظر من قیمت هایی که میزارید به خودتون مربوط میشه! یعنی من اون بند قانون رو دوست ندارم اما مجبوریم که رعایتش کنیم! حالا کی و چه منبعی میخواد مشخص کنه که قیمت ها واقعی و درست هستند و یا سودجویانه و زیاد رو خدا میدونه. به همین علت هم میگم اون بند قانون مشکل داره اما خوب حالا که قوانین سایته و باید رعایت بشه!
اما در کل حق با دوستانه، قیمت ها بسیار بالا هستند! حالا نه همه بازی هایی که گذاشته بودید برای فروش اما خدایی فوتبال PES2009 رو کسی بالای 20 تومن ازت بخره باید کلاهت رو بندازی هوا!
برای اینکه فوتبال چون هر ساله یه دونه ازش ریلیز میشه به شدت قیمتش افت میکنه!
اکثر بازی ها هم همینطور! آخه COD MW2 رو خدایی 110 تومن کی میخره! من خودم خریدم 30 تومن! بچه ها 40 تومن هم فروخته اند اما نه دیگه 110 تومن!!!!
به هر حال من به خاطر خودت گفتم که اولا بن نشی و دوما بازیهات فروش بره!

صادق جان! من این رو متوجه نمیشم! الاآن که من این 3 مورد رو گذاشتم واسه فروش، تا موقعی که اینا فروش نرن نمیتونم آگهیه دیگه بدم؟ یا بعد از مثلا" یک روز میتونم چیزهای دیگه آگهی کنم؟ یا فقط تاپیک رو عوض کنم هر چندتا آگهی که لازم باشه میشه داد در یک روز؟ من قانون رو مطالعه کردم اما واسه من این مورد مفهوم نیست.

آخرین ویرایش:

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
Rating - 100%
5   0   0
صادق جان! من این رو متوجه نمیشم! الاآن که من این 3 مورد رو گذاشتم واسه فروش، تا موقعی که اینا فروش نرن نمیتونم آگهیه دیگه بدم؟ یا بعد از مثلا" یک روز میتونم چیزهای دیگه آگهی کنم؟ یا فقط تاپیک رو عوض کنم هر چندتا آگهی که لازم باشه میشه داد در یک روز؟ من قانون رو مطالعه کردم اما واسه من این مورد مفهوم نیست.
نسبتا خوب توضیح داده که:
کاربران فقط می توانند در هر زمان حداکثر 3 بازی خود را برای فروش قرار دهند، همچنین بازی ها باید کاملاً شخصی و متعلق به خود کاربر باشند بدین معنی که فروش به تعداد بازی های نو به هر نحوی غیر مجاز هست و در صورت مشاهده با شخص برخورد خواهد شد، مگر در شرایطی که مشخص باشد که بازی به منظور استفاده شخصی خریداری شده ولی به دلایلی استفاده نشده است. اشخاص فقط می توانند حداکثر یک بازی نو در هر ماه به فروش برسانند!

تبصره قانون 3: چنانچه سه بازی شما در تاپیک مورد نظر به فروش رفته باشد به هیچ عنوان حق اضافه کردن بازی جدید در تاپیک احداث شده را نخواهید داشت و برای فروش بازی های جدید خود باید به ساخت تاپیک دیگری اقدام کنید در غیر این صورت تاپیک مورد نظر قفل و با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

یعنی شما در آن واحد نمیتونی بیشتر از 3 تا بازی برای فروش داشته باشی!
یعنی تا زمانی که این 3 تا فروش نرفته نمیتونی آگهی جدید بزنی!
حالا میخواد 1 ماه باشه یا 1 روز!
هر وقت فروش رفت دوباره یه تاپیک جدید میزنی و بازیهای جدیدت رو میفروشی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
به عنوان یه راهنمایی برادرانه با اجازه صاحب تاپیک متذکر شم که قیمتا بالاست و کسی با این قیمت نمیخره.قصد ناراحتی صاحب تاپیک رو ندارم فقط و فقط واسه فروش رفتن بازی هاتون، خواستم یه کمکی کرده باشم ...
شما آپــ حساب کن ! ;)

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
Rating - 100%
27   0   0
داداش گلم
مثلا شما يه pes2009 داشتي قيمت گذاشته بودي 88/000تومن
اين 12تا15 تومن ميارزه
اين پست منم آپ حساب كن كه ناراحت نشي
ايشالا كه با قيمتهاي مورد نظر خودت بفروشيشون
اصلا 880/000 تومن بفروش ما خوشحالم ميشيم

mohsenrd

کاربر سایت
May 8, 2012
7
نام
محسن
Rating - 90.9%
10   1   0
داداش گلم
مثلا شما يه pes2009 داشتي قيمت گذاشته بودي 88/000تومن
اين 12تا15 تومن ميارزه
اين پست منم آپ حساب كن كه ناراحت نشي
ايشالا كه با قيمتهاي مورد نظر خودت بفروشيشون
اصلا 880/000 تومن بفروش ما خوشحالم ميشيم
مهدی جان من نمیدونم قیمت استاندارد تو سایت چنده. شما و دوستان لطف کنین پیشنهاد بدین من حتما" تغییر میدم . ناراحتی نداره داداشم. شما لطف میکنین به من تو فروش با نظراتتون کمک میکنین :)

---------- نوشته در 09:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 PM ارسال شده بود ----------

آنچارتد نهایتا 30 تومن و رزیدنت ایول هم نهایتا 50 تومن!
اون یکی رو نمیشسناسم
مرسی صادق جان. نزدیک به قیمت شما رو گذاشتم واسه آنچارتد :)

آخرین ویرایش:

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
Rating - 100%
13   0   0
نیست. قیمت یوزدش همینه که من زدم. حتی تو ریجن 1 هم یوزدش نزدیک به 117 هستش. با این حال ممنون از توجهت ممدرضا >:d
البته چون کمیابه انقدر گرونه..:-<
(اگه پولم جور شد تخفیف بدی ها!!:d من خیلی دنبالشم)

mohsenrd

کاربر سایت
May 8, 2012
7
نام
محسن
Rating - 90.9%
10   1   0
به عنوان یه راهنمایی برادرانه با اجازه صاحب تاپیک متذکر شم که قیمتا بالاست و کسی با این قیمت نمیخره.قصد ناراحتی صاحب تاپیک رو ندارم فقط و فقط واسه فروش رفتن بازی هاتون، خواستم یه کمکی کرده باشم ...
شما آپــ حساب کن ! ;)

محمدحسین جان!
ممنون از حسن توجهت. من به نظر شما احترام میذارم اما از دیدگاه من مردوده و نه تنها به نظرم قیمتها معقوله بلکه فراموش نکنیم که خریدار خودش با همین قیمتها خریداره. قصد ناراحتی شما نیست، فقط و فقط جهت اطلاع عرض کردم دوست عزیز :)

---------- نوشته در 03:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 AM ارسال شده بود ----------

قیمت UFC هم کارکرده بین 55-65 هستش..
قیمت UFC ی من متأسفانه دوبلِ اینه. ریجن یکش رو با قیمتی که شما میگی من جایی سراغ ندارم. اگه از ریجن و قیمتش مطمئن و ok هستی، در خریدش بین 55 تا 65 شک نکن ممدرضا جان :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر