فروش 2عدد PSP GO آکبند به قیمت عالی

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
Rating - 100%
24   0   0
با سلام

چند تا واسم پی اس پی گو اومده که همه اش رو فروختم (سفارشی بود) دو تاش مونده که میفروشم

پی اس پی ها اکبند بوده ومشکی رنگ است

هر کسی که خودش کپی خور می کنه که هیچ اگر کسی خواست میتونم براش باز کنم وکپی خور کنم ومموریش رو پر از بازی هایی که بخواد براش پر کنم وخودش هم به اخری ورژن یعنی 6.60prob9اپدیت می کنم

و اگر کسی خواست میتونم برنامه هاش رو همرا ه با اموزش تصویری که خودم می گیرم روی یک سی دی همراه پی اس پی بفرستم وخودش کپی خور کنه خودش هم پشتیبانی تلفنی می دهم

برای همه چه خود کپی خور کنم چه خودش 2 تا دی وی دی زا بازی هایی که بخواد براش میفرستم

قیمت پی اس پی ها 235هزار تو مان می باشد

و هزینه پستی هم با پیشتاز 3000تومان

هر کس خواست پیام خصوصی بده وتو این تاپیک هم پست بده وعنوان پیام رو هم پی اس پی گو بزاره

1uvwq2fz3qsi1jmxgcpd.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Behzad80

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
Rating - 100%
10   0   0
من امروز لباف بودم اگه بگم 195 کپی خر دائم قیمت دارم فکر نکنم باور کنی ولی اگه شماره مغازه رو بدم چی / دوست عزیز من 190 خریدارم در ضمن هر موقع خواستی شماره بدم اونم از 2 مغازه هر دو تو لباف....

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
Rating - 100%
10   0   0
سلام آقا من یکی شو میخوام .

200 تومن هم نقد میدم . میخوام که بی زحمت بازش کنی و کپی خور دائمش کنی و بازی و برنامه هم هرچی هست تا خرخره ! پر کنی ! :d

اگه یه سی دی راهنمای بازی و برنامه هم برام بزاری ممنون میشم . آخه من اصلا PSP کار نکردم . اما PS3 دارم . اگه کارکردش مثل اون راحت ! باشه بلدم ! ;)

این هم شماره من سر قیمت به توافق میرسیم ایشالا ! ;)

09354058423

chelsee

کاربر سایت
Jan 13, 2009
52
نام
abolfazl
Rating - 0%
0   0   0
فردا یک قیمت جدید می پرسم اینجا اعمال می کنم

تو توپخنه کدوم فروشگاه 220 میداد امکان داره نامش رو بگید

ممنون
چون جنبه تبليغاتي ميشه نميتونم.
ولي خدايي توي پاساژ لباف بريد حتما پيدا ميكنيد.
من ديروز رفته بودم بگيرم(كاركرده)گيرم نيومد.اونجا قيمت نو رو پرسيدم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
Rating - 100%
24   0   0
من زور ندارم کسی حتما از من بخره ولی او نخدماتی رو که منمیدم رو حساب کن تو با اون ها حساب کنی ببین چند واست در میاد

بازی می دم 2تا دی وی دی کپی خور دایمش می کنم

توش رو پر بازی می کنم و. . . .

• Like
Reactions: Behzad80

Behzad80

کاربر سایت
Aug 11, 2018
3
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
آقا من یکی شو میخام واسم کپی خورش میکنی
چند تا واسم پی اس پی گو اومده که همه اش رو فروختم (سفارشی بود) دو تاش مونده که میفروشم

هر کسی که خودش کپی خور می کنه که هیچ اگر کسی خواست میتونم براش باز کنم وکپی خور کنم ومموریش رو پر از بازی هایی که بخواد براش پر کنم وخودش هم به اخری ورژن یعنی 6.60prob9اپدیت می کنم

و اگر کسی خواست میتونم برنامه هاش رو همرا ه با اموزش تصویری که خودم می گیرم روی یک سی دی همراه پی اس پی بفرستم وخودش کپی خور کنه خودش هم پشتیبانی تلفنی می دهم

برای همه چه خود کپی خور کنم چه خودش 2 تا دی وی دی زا بازی هایی که بخواد براش میفرستم

هر کس خواست پیام خصوصی بده وتو این تاپیک هم پست بده وعنوان پیام رو هم پی اس پی گو بزاره

1uvwq2fz3qsi1jmxgcpd.jpg

Behzad80

کاربر سایت
Aug 11, 2018
3
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
سلام من یکی شو میخوام واسم کپی خورش کنید من شمارتونو ندارم میشه به این شماره پیام بدید 09198427686

1uvwq2fz3qsi1jmxgcpd.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر