فروش 16 بازي 360 با قيمت مناسب

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام بچه ها من ميخوام16 بازي 360 به قيمت 20هزارتومن بفروشم بازيها نو هستن و با پك البته در مورد نوع ديويديهام بايد بگم كه هم كپي اند هم مالزي هر كي خواست پيام بده بيشتر توضيح ميدم بهش يا اگر كسي فن پشت دستگاه اضافي داره من حاضرم باهاش عوض كنم ممنون

همه بازيها براي j هستند

call of duty3
rainbow *** vegas
perfect dark zero
forza motorsport 2
fifa07
quake4
winning eleven x
hour of victory
farcry
open season
virtua tennis 3
lost planet
splinter cell double agent
ghost recon1
pirates ofthe caribbean at worlds end
condemned

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
:laughing:نه ببا فكر كنم سكس سانسور كرده عجب مملكتيه:laughing:(البته اشتبباه از من بود اشتاه تايپ كردم بايد six ميزدم كه اشتباه همون چيز بد نوشتيم از بس كه فكرمون خراب شما عزيزان ببخشيد)
ببخشيد بچه ها نميدونم چرا 2 تا موضوع مثل هم درست شد شرمنده ميشه يكي اون موضوع تكراري پاك كنه من بلد نيستم پاكش كنم بازم ببخشيد

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام ببخشيد دوستان من جواب شما رو ندادم چون دليل داشت ببينيد من تمام بازي ها باهم ميدم چون باسم خيلي دردسر داره شايد تعجب كنيد ببينيد من جايم كه اگر بخوام باستون پست كنم بايد از 7خوان رستم بگزرم باور كنيد باسم صرف نداره بخوام دونه اي بدم ببينيد من قيمتي گفتم كه به فروش بره تا ارزش اينو داشته باشه من برم دونبال دوندگياش بهترين پيشنهاد اقاي hlozeie داد كه ازش ممنونم ولي همش نخواست
بينيد من بچه زاهدانم از اينجا شايد باور نكنيد نميزارن هيچ cd,dvd پست كنيم اگرم بخوان بزارن بايد بري وزارت ارشاد اونجا يه ادماين كه بري پيششون سرت دود ميكنه اون سري باسه يكي از بچه ها باسش چندتا بزي پست كردم كلي حالم گرفته شد حال بهم حق بدين يكي 2تا بازي ميخواد يكي 4 تا ببينيد اينجوري من بايد هر سري برم اونجا من همه ميدم به قيمت خوب يك جا كه يكبار برم اونجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر