فروش یک کنسول wii با 10 بازی

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
Rating - 0%
0   0   0
تقریبا دو هفته پیش خریدمش.
کاملا نو هستش.و بهمراه 10 بازی برام 430 تومن تموم شد.
کنسول ریجن ژاپنی هست.
علت فروش(که میدونم برای خیلیهاتون سئواله):عدم موافقت خانواده :blushing:با بودن 2 کنسول هم زمان و یه کنسول دستی در منزل.
نقل قول:"چه خبره با این سن و سالت:mad:خونه رو کردی گیم نت :mad:مردم چی میگن:-"."
با این که خیلی دوستش دارم:love::love:.ولی متاسفانه مجبورم:((:((.چون توی خونه یا جای منه یا 3 کنسول هم زمان:laughing:
برای همین تصمیم گرفتم به بالا ترین قیمت پیشنهادی دوستان و البته بصورت نقدی بفروشمش.
از همین الان مزایده شروع میشه.
....................
پ.ن:لطفا فقط خریدارن واقعی پست بدید.وبا عرض شرمندگی پستهای بیربط رو جواب نمیدم.:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
Rating - 0%
0   0   0
دوستان خوب چرا آک نمیخرید؟ من هیچ وقت کنسول دسته دوم نمی خرم البته قسد بدی ندارم اما ریسک هست

اما بازیهایی که داره ارزش داره اونارو حتما ازش بخرید
ببینم تو وی چند تا دسته هست؟ و چند تا ساپورت می کنه؟
علی جان من دکتر مهام رو میشناسم مطمئن باش وقتی میگه 1 هفته خریدمش یعنی 1 هفته خریدش و کنسولش هیچ مشکلی نداره!

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
Rating - 0%
0   0   0
علی جان من دکتر مهام رو میشناسم مطمئن باش وقتی میگه 1 هفته خریدمش یعنی 1 هفته خریدش و کنسولش هیچ مشکلی نداره!

من که نگفتم دروغ میگه! من به ایشون احترام هم می گذارم و مطمئن هستم راست میگه

اما کنسول آک یه حال دیگه ای داره....

موفق باشید

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
از من به شما نصیحت آقای D.D.S: از این 3 تا کنسولت Wii تو نفروش! یکی از اون 2 تای دیگرو بفروش! یا یه دونه Wii fit بخر خانوادگی بازی کنین نظر خانوادت عوض شه! ولی باز نظر نظر خودته!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Rating - 0%
0   0   0
D.D.S جان! آخه چرا Wii ؟؟؟ چه کنسول های دیگری داری مگه ؟؟؟
به نظر من نفروش حیفه؛ حداقل یه کم صبر کن Super Mario Galaxy رو هم بازی کن بعد...
یا میتونی کنسول های دیگه خودتون رو بفروشید ، خلاصه بگم : این کار رو نکن...

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
Rating - 0%
0   0   0
از من بهت گفتن بعدا پشیمون میشی:(! Wii روز به روز براش نوآوری های جدید میاد اما پی اس پی و ایکس باکس360......../:)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
اسم بازی ها رو بنویس.
دوست عزیز اگه یه زحمتی به خودتون بدید و صفحه ی قبل رو نگاه کنید می بینید که لیست بازیها هست.
1.wii sport
2.wario ware
3.mario party 8
4.nfs carbon
5.super paper mario
6. red steel
7.MOH
8.RE4
9.rayman
10.wii play

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
Rating - 0%
0   0   0
خیلی خوشحالم که دارین به قیمت واقعیش می فروشید ... کاش همون اول قیمت پیشنهادی رو هر کس بگه تا دیگر این مشکلات بوجود نیاید ... بعضی ها را می شناسم که فقط در بازارچه می آیند و نظر می دهند و تو سر مال می زنن و صد البته قصد خرید هم ندارن ... یکی رو می شناسم که در بیشتر گفتگوهای بازارچه شرکت می کند و یک رقم پایینی رو در نظر می گیرد و پیشنهاد می دهد ... و البته می رود پی کارش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر