فروش یک میلیارد دلاری Black Ops 2 تنها در 15 روز

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس آمار های منتشر شده، بازی Call of Duty: Black Ops 2 توانسته است تنها در عرض 15 روز، یک میلیارد دلار فروش داشته باشد.

blops-2-MP-screens.jpg

این در حالی است که سال گذشته، Call of Duty: Modern Warfare 3 توانسته بود در عرض 16 روز به این میزان فروش دست یابد. آقای Bobby Kotick، مدیر عامل شرکت اکتیویژن در این باره گفت:

"عرضه هرکدام از بازی های سری Call of Duty در 6 سال گذشته، مهم ترین اتفاق دنیای سرگرمی بوده است. از زمانی که سری Call of Duty منتشر شده است، درآمدی بیشتر از مجموع درآمد 10 فیلم پر فروش سال 2012 داشته است. فروش سری بازی های Call of Duty از ابتدا تا کنون حتی بیشتر از دو سری پر فروش هالیوود یعنی سری Harry Potter و Star Wars بوده است."

در مقایسه با سینما، رکورد مشابه بیش ترین فروش، متعلق به فیلم Avatar است که توانسته بود در مدت 17 روز یک میلیارد دلار بفروشد.

از زمان عرضه، Black Ops 2 تا کنون 150 میلیون ساعت به صورت آنلاین و از طریق PSN و XBL بازی شده است.

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تنها دلیل این فروش پیشینه سازنده هاش هست که بازی رو به اینجا رسوندن و البته بیش از حد سینمایی بودن بازی. وگرنه همه می دونن که BO2 در حد نسخه های قبل نبود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
تنها دلیل این فروش پیشینه سازنده هاش هست که بازی رو به اینجا رسوندن و البته بیش از حد سینمایی بودن بازی. وگرنه همه می دونن که BO2 در حد نسخه های قبل نبود.
ولی این نظر شماست:D

البته من نمیگم این نسخه از نسخه های قبلی بهتر بوده ولی وقتی با اون MW3 مقایسه میکنم خیلی بهتره
ولی الان بنظر من بهترین نسخه ها WaW BOI MW2 BOII بوده من اونقدری که با این چهار تا حال کردم با هیچ کدوم از نسخه های CoD حال نکردم هم از نظر مولتی هم از نظر سینگل
مخصوصا نسخه MW2 که از نظر مولتی سره

البته فکر نکنید من گیمر بچه سالیم که فقط همین دو سه تا جدیدو بازی کردم
من از نسخه دوم بازی تا الان دارم بازی میکنم ولی این چهار تا رو شاهکار های IW و Treyarch میدونم.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
واقعاً من نمی دونم تا کی می خواد ادامه بده. واقعاً این سری مدیون Infinity Wardـه. اما حیف که اکتیویژن این کار را اینفیتی وارد کرد. وگرنه مطمئناً نسخه های بعد این سری خیلی بهتر می شد.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
واقعاً من نمی دونم تا کی می خواد ادامه بده. واقعاً این سری مدیون Infinity Wardـه. اما حیف که اکتیویژن این کار را اینفیتی وارد کرد. وگرنه مطمئناً نسخه های بعد این سری خیلی بهتر می شد.
الان یعنی mw3 از bo2 بهتره؟:-o
بابا از این شوخیا نکنید سکته میزنم!:-s

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
حق یه همچین عنوانی فروش خیلی بیشتر از این حرفاست !

اکشن اول شخص فقط Cod :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر