فروش یک عدد psp fat ( بسیار تمیز )

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان . همونطور که از اسم تاپیک معلومه . بنده قصد دارم psp خودم رو بفروشم . دستگاه من بسیار سالم هست و کوچکترین مشکلی نداره . کپی خور هست و فریمور 3.90 هم روش نصبه . مدل ولیو پک هست و هندز فری و کیف و بند و .... هم داره . قیمت پیشنهادی رو خودتون یا این جا بگید یا بهم pm کنید . فقط خواهشا یه قیمتی بدید که نه سیخ بسوزه و نه کباب !!

علت فروش : داییم یک عدد psp اسلیم برام از دبی خریده و نمی دونسته که من psp دارم ! حالا اون اسلیم رو نگه داشتم و می خوام فت رو بفروشم .

نکته : دستگاه بسیار بسیار سالم هست و کوچکترین خط و خشی نداره . صفحه lcd بسیار تمیز هست و از روز اولی که خریدم ( 2/5 ماه پیش ) از این برچسب های محافظ lcd هم بهش زدم . خلاصه این که از بابت تمیز بودن و سالم بودن دستگاه خیالتون راحت راحت راحت باشه .

ممنون

موفق باشید

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
Rating - 0%
0   0   0
مموری نداره؟
خب خودت یه قیمت میدادی .الان باز میان قیمت پایین میدن شمام نمیدی بهشون:biggrin1:
من یدونه برای داداشم میخام تا 130_120.
اگر مشتری بیشتر از این بود بده بهش اگرم نه بهم pm بده

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
سلام . دوستان مموری نداره . یعنی مموریشو گذاشتم روی دستگاه اسلیمم !!

قیمت پیشنهادی هم که من هر چی بگم فایده نداره !! شما قیمت های پیشنهادیتون رو برام pm کنید یا همین جا بگید . من حال و حوصله ندارم یه قیمت بدم و بعد هم تا یک هفته بحث کنم :biggrin1: هر کی هر چقدر فکر می کنه می ارزه بگه !

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر