فروش یک عدد PS2 Fat

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها من یه PS2 Fat دارم میخوام بفروشم فقط اگه کسی خواست بگه چون ممکنه به مغازه بفروشم.چلوی قاب دستگاه یه کوچولو شکسته و جای مموری کارت یکش یکم گیر داره ولی خواندن بازی هاش بیسته و حرف نداره. خود کنسول رو با سیم composite و کابل برق و یک دسته نقزه ای رنگ میدم اگه کسی خواست قیمتشو همین جا بگه.کسی اگه واقعا خریدار باشه باهاش راه هم میام.K_JAL

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها من یه PS2 Fat دارم میخوام بفروشم فقط اگه کسی خواست بگه چون ممکنه به مغازه بفروشم.چلوی قاب دستگاه یه کوچولو شکسته و جای مموری کارت یکش یکم گیر داره ولی خواندن بازی هاش بیسته و حرف نداره. خود کنسول رو با سیم composite و کابل برق و یک دسته نقزه ای رنگ میدم اگه کسی خواست قیمتشو همین جا بگه.کسی اگه واقعا خریدار باشه باهاش راه هم میام.K_JAL
یعنی توش مموری کارد نمیره اصلا ؟
میتونی عکس بذاری ازش؟

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
بابا اونقدر هم درب داغون نیست که ممموری توش نره.یه خورده روون نیست.چیز محسوسی نیست واسه این گفتم که فردا شاکی نشین.دیسک خوندنش خدایی من تا حالا ندیدم پی اس 2 اینجوری بخونه که
ثانیه ای میاد.راستش دودلم.........یادگار متال گیره دوستش دارم.......اصلا دیگه نمیفروشم اگه هم بفروشم 135

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
نمیفروشم برین پولاتونو بریزین تو جیبتون.80 تومن؟اگه خواستی سگا دارم با این پولت.من که گفتم نمیفروشم.یادگار بیگ باسه.دوستش دارم.به هیچکس هم نمیدم.لطفا تاپیک رو قفل کنید.بای

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز من میخواستم برای فروش به مشتری . که البته بهتره بدونید کنسول بدون جعبه مفت هم نمی ارزه یعنی حتی تو مملکت عقب افتاده خودمون هم مشکل قانونی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر