فروش یک عدد کنسول Xbox 360 Premium بسیار تمیز

Hamid_da2007

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
با سلام خدمت دوستان.

من یک دستگاه Xbox 360 دارم که دقیقا 1 ماه و 24 روز پیش خریدم. البته خودم تاریخ خریدش دقیق یادم نبود ولی از روی این پست که لینکشو براتون میذارم تاریخ خریدشو در آوردم. توصیه میکنم دو ستانی که نظر به خرید دارن این لینکو چک کنن چون یکی دو تا عکس از درایو کنسول و تاریخ ریلییزش تو این صفحه گذاشتم.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=162032#post162032

مشخصات دستگاه
کنسول : Xbox 360 Premium کپی خور شده
تاریخ ریلیز: 29/11/2006
درایو : سامسونگ

تمام محتویات داخل پک کنسول پرمیوم: 1 عدد دسته بیسیم، هارد 20 گیگ و 1 عدد هد ست وباطری و تمام دفترچه ها موجودهست.

کنسول بسیار بسیار تمیز و در حد نو. جعبه کنسول هم بسیار تمیز و نو هست. تا حالا با این کنسول به لایو وصل نشدم و مطمئنا دوستان بدون هیچ مشکلی با این کنسول میتونن به لایو وصل بشن. البته توصیه میکنم چون مایکروسافت داره کنسولهای کپی خور شده رو بن میکنه، برای بازی کردن به لایو وصل نشن. بهتره فقط برای دانلود دمو و آپدیت کنسول به لایو وصل شن.

کلا از این 1 ماه و 24 روز فقط همون 24 روزش از کنسول استفاده شده چون تو این مدت من حدودا 1 ماه مسافرت بودم.
باز هم بگم کنسول و قطعاتش بسیار نو هستن و هیچ مشکلی ندارن. کلا از کنسول هم بسیار راضی هستم چون بسیار آروم و بی سروصدا کار میکنه و تا حالا همه بازیهائی که داشتم که انواع مختلف بوده رو بخوبی اجرا میکنه.
دلیل فروش: خوشبختانه یا متاسفانه بمدت چند سالی میرم خارج از کشور و کسی هم خونمون از این کنسول استفاده نمیکنه. میخوام بمحض رسیدن یک کنسول الیت کپی خورنشده بخرم و چند بازی اوریجینال برای لایو. البته الان چند تا بازی اوریجینال دارم که نمیفروشمشون و نگهشون میدارم. البته یه دسته بیسیم اضافه هم دارم که اونم نگه میدارم.

لیست بازیهائی که دارم برای فروش:

Rinbow Six Vegas
Fight Night Round 3
Winning Eleven X
Pirates of Caribbean
Forza Motorsport 2
Command and Conquer 3 Tiberium Wars
Guitar Hero II
Gears of War
Virtua Tennis 3
Oblivion
Need For Speed Carbon
Call of Duty
Def Jam Icon
Lost Planet
Crackdown

دوستان توجه کنن که در مورد خود کنسول تک فروشی نمیکنم. یعنی مثلا هارد دستگاه رو جدا بدم و دستشو جدا ! کلا همونجوری که کنسولو خریدم، میفروشم. یعنی همش با هم.
در زمینه بازیها هم کسی که کنسولو بخره میتونه هر کدوم از این بازیها رو انتخاب کنه. اگه چیزی از بازیها موند بقیشو حاضرم جداگانه به کسائی که میخوان بدم. در هر صورت حق تقدم با خریدار کنسول هست.
قیمت: چون فرصت برای فروشش دارم به مزایده میزارم. یعنی هر کدوم از دوستان قیمت بهتری بدن ، کنسول متعلق بهشون میشه.
قیمت پایه هم از 350.000 تومن شروع میشه. البته قیمت پایه به این معنا نیست که میخوام به این قیمت بفروشم، بیشتر منظورم اینه که زیر این قیمت نمیفروشم.
لازم به ذکره که خودم کنسول 450.000 تومن خریم. تو پستی که لینکشو دادم نوشتم.
دوستان میتونن اگه سؤالی دارن بهم PM بدن.
در ضمن میتونم شخصا کنسولو خدمت دوستان تهرانی و مشهدی برسونم چون هر یکی دو هفته چند روزی تهران هستم و مابقی هم مشهد.

ممنون.

آخرین ویرایش:
370 میدی من می خوام کی میای تهران
البته برای یکی از دوستام می خوام من خودم دارم

شما این قیمت با تمام بازیها مد نظرتونه؟
تا بحال چند تا از دوستان تماس گرفتند و قیمت دادن. فعلا تا 1 هفته دیگه فرصت برای فروش دارم. اگه صبر کنید مشخص میشه به این قیمت میتونم بهتون بدم یا نه.
ممنون.

Need For Speed Carbon
Call of Duty
Def Jam Icon
Lost Planet
Crackdown
Gears of War
Forza Motorsport 2
Rinbow Six Vegas
Fight Night Round 3
همه اینها رو با هم چند؟

مرسی دوست عزیز. ولی خب گفتم اگه این بازیها رو همراه کنسول میخواین، در رابطه با قیمت کلیش میتونیم با هم صحبت کنیم. من شمارمو بهتون PM دادم.

آخرین ویرایش:
سلام.

آقا من خوده کنسول را بدون هارد و دسته و هدفون و ...... دیگه 250 می خرم.چون قبلا یک کنسول پریمیوم داشتم که خراب شد،اینسری فقط کنسول را می خرم و نیازی به هیچ چیز اضافه ندارم.

سلام.

آقا من خوده کنسول را بدون هارد و دسته و هدفون و ...... دیگه 250 می خرم.چون قبلا یک کنسول پریمیوم داشتم که خراب شد،اینسری فقط کنسول را می خرم و نیازی به هیچ چیز اضافه ندارم.
به نظر من چون دوستمون عجله داره اگه میتونی کلش رو بخر چیز های اضافی رو بفروش:-"
آقای shayan_GOW مثلا یه سری از بازی ها رو می خوان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or