فروش یک دستگاه wii

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
100
نام
آرش میرزائی
Rating - 100%
1   0   0
با سلام

یک دستگاه wii به همراه لوازم زیر به فروش می رسد.

یک عدد دستگاه wii-fit به همراه dvd ارجینال
یک عدد دسته اضافی اصلی
یک عدد دسته کلاسیک (اونهایی که pes - re0 - remake بازی می کنن خیلی به دردشون می خوره)
یک عدد کابل کامپوننت اصلی
یک عدد تفنگ جهت انجام بازی های اول شخص
۳۵ عدد دی ود دی از بهتزین باری های wii که اکثرا با کاور هستند
دو عدد محافظ ژله ای برای دو دسته که دسته در آن قرار می گیرد

دستگاه کپی خور نرم افزاری است . به عرض برسونم که دستگاه و کلیه لوازم بسیار تمیز هستند با نو فرقی ندارند و واقعا کم استفاده شده.
قیمت پایه دستگاه با کلیه لوازم و دی وی دی ها رو ۵۵۰ هزار تومان می گم و فکر می کنم خداییش واقعا قیمت مناسبی باشه با این همه لوازم و تمیزی. لطفا چونه نزنید و اگر از قیمت پایه پیشنهاد بالاتری بود به اون فروخته می شه . (کلبه لوازم با هم فروخته می شود و جداگانه هیچ لوازمی فروخته نمی شود).
من تهران هستم . ترجیها فروش به صورت حضوری در تهران در صورت ارسال به شهرستان هزینه ارسال به پای خریدار .
لطفا از بحث و اسپم جدا خودداری نمایید .

Attachments

• 2012-10-02-176.jpg
    2012-10-02-176.jpg
    123 KB · مشاهده: 107

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
سلام داداش اول اینکه ریجن دستگاه چی هست؟ چون دیسک کپی هم روش میفروشید قاعدتا باید درایوش هم کپی بخونه دیگه؟ اگه قصدتون درباره فروش همه باهم عوض شد من دسته کلاسیک رو میخوام واسه همون دلیلی که خودتون گفتید

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Rating - 100%
3   0   0
دوست عزيز جدا بفروشي به نفعته چون كيو ديدي ٥٥٠ داشته باشه بره wii بخره!؟!؟!؟!؟نميگم قيمت بده ولي اونطوري خييييييلي زود تر و حتي با قيمت بهتر فروش ميره

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
Rating - 0%
0   0   0
آره عزیز دوستان حرف حساب میزنن جدا بفروش سه سوت فروخته میشه من دستگاه با دسته کلاسیک رو 250 میخرم باقیش رو هم دو.ستان میخرن اگر موافقی شماره حساب پی ام کن مرسی

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Rating - 100%
3   0   0
آره عزیز دوستان حرف حساب میزنن جدا بفروش سه سوت فروخته میشه من دستگاه با دسته کلاسیک رو 250 میخرم باقیش رو هم دو.ستان میخرن اگر موافقی شماره حساب پی ام کن مرسی
خدا وكيلي قيمتت خيلي پايينه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر