فروشنده فروش یک دستگاه PS4 Pro به همراه دو عدد Dual Shock 4

aminsayyadi

کاربر سایت
Apr 4, 2019
14
نام
امین صیادی تخته کار
Rating - 100%
3   0   0
سلام خدمت دوستان گرامی...

یک عدد دستگاه PS4 pro به همراه دو عدد دسته بازی به فروش می رسد. یکی از دسته ها کاملا نو مونده و استفاده نشده و از دسته قبلی که مال دستگاه قبلیم بوده استفاده کردم.

دستگاه کپی خور نیست. بن شده نیست و دارای آخرین آپدیت هست. از بلوری رام هم فقط یکبار برای بازی استفاده شده و بقیه بازی ها بصورت دیجیتال از استور خریداری میشده. ( اکانت قابل فروش نیست و دستگاه بدون بازی بفروش میرسد). مدل تولیدی دستگاه CUH- 7116B هست.
قیمت 5500000 تومان....

اگر دوستان خواستار عکس های بیشتر از جهات دیگر و روشن دستگاه هم بودند، جهت اعتماد سازی عکس لحظه ای گرفته میشود و از طریق تلپرام و واتس اپ ارسال می گردد.

بنده در شاهین شهر اصفهان ساکن هستم.

شماره تلفن:09373150540 فقط از طریق تلگرام و واتس اپ در ارتباط باشید. با تشکر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
Rating - 100%
53   0   0
سلام خدمت دوستان گرامی...

یک عدد دستگاه PS4 pro به همراه دو عدد دسته بازی به فروش می رسد. یکی از دسته ها کاملا نو مونده و استفاده نشده و از دسته قبلی که مال دستگاه قبلیم بوده استفاده کردم.

دستگاه کپی خور نیست. بن شده نیست و دارای آخرین آپدیت هست. از بلوری رام هم فقط یکبار برای بازی استفاده شده و بقیه بازی ها بصورت دیجیتال از استور خریداری میشده. ( اکانت قابل فروش نیست و دستگاه بدون بازی بفروش میرسد). مدل تولیدی دستگاه CUH- 7116B هست.
قیمت 5500000 تومان....

اگر دوستان خواستار عکس های بیشتر از جهات دیگر و روشن دستگاه هم بودند، جهت اعتماد سازی عکس لحظه ای گرفته میشود و از طریق تلپرام و واتس اپ ارسال می گردد.

بنده در شاهین شهر اصفهان ساکن هستم.

شماره تلفن:09373150540 فقط از طریق تلگرام و واتس اپ در ارتباط باشید. با تشکر

عکس کالا رو مطابق قوانین ویرایش کنید.
فروشنده موظف به قرار دادن تصویر و یا تصاویری از کالای خود (نو و یا کارکرده) با مشخصات مورد نظر که عبارتند از : 1) نام کاربری فروشنده(به طور کامل و با تمام حروف) 2) نام و یا آدرس بازی سنتر 3) تاریخ ثبت عکس در پست اول تاپیک است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر