فروش یه بازی Torchlight II Pre-Order تحت استیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
خوب یه دونه بازی گیف دارم Torchlight II Pre-Order همینطور که میبینید نسخه من Pre-Order هستش !
با توجه به Pre-Order بودنش قیمت پیشنهادی بدین
؟

خارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شدخارج تاپیک فروخته شد

torchlight2-cover.jpg

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 PM ارسال شده بود ----------

اپپپپپپپپپ

آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
عزیز دلم من فروشنده ام اینو میدونم که دوتا فری هست حتی به زور 1$ ارزش داره الان من خودم چند روز پیش 5-6 تا رایگان دادم به دوستان بازیسنتری ! با بازی خوب یا فروش !!!!!!! این نسخه که من دارم هم پیش خرید همراه شماره دو بازی یه عدد شماره یکشو استیم به شما کادو میده !

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
Rating - 0%
0   0   0
دعوا كه نداريم رفيق
همه ميدونن دوتا2 فري هست ولي فعلا بتا كي فروش ميره ،ميتونه تو همين بازارچه يا جاهاي ديگه قيمتشو ببيني
ورمز ريلود هم اون موقع كه خريدم 23 دلار بود.
در ضمن من تورچ لايت 1و2 رو تموم كردم خواستم آنلاينشم يه تستي كنم .
بازم ممنون از جواب راسختون

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
دعوا كه نداريم رفيق
همه ميدونن دوتا2 فري هست ولي فعلا بتا كي فروش ميره ،ميتونه تو همين بازارچه يا جاهاي ديگه قيمتشو ببيني
ورمز ريلود هم اون موقع كه خريدم 23 دلار بود.
در ضمن من تورچ لايت 1و2 رو تموم كردم خواستم آنلاينشم يه تستي كنم .
بازم ممنون از جواب راسختون
داداش دعوا کجا بود اخه !
کا از ورمز خوشم نمیاد ! در مورد دوتا قبلا چرا اما الان نه حداق منی که مطلع هستم نه ! تشکر انلاین بازی بسیار خوبه اونجور که بچه ها تعریف میکردن چون تعداد پلیرها بیشتر باشه دشمنان بیشتری میاد و خوب همکاری و ....

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
upppppppppp
از این بازی فقط یکی دارم ها یکی گفته میخواد منتها پولش جور نیست هرکی میخواد زودتر بیاد !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر