فروشنده فروش کنسول XBOX ONE S 500GB

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
Rating - 100%
72   0   1
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان خوب بازی سنتر
هدف از ایجاد تاپیک فروش یک عدد کنسول XBOX ONE S با ظرفیت 500 گیگ هستش
دستگاه بینهایت تمیز هستش
سر و ته 3 تا بازی باهاش تمام شده
تمامی متعلقات مثل کابل HDMI و POWER و کنترلر XBOX ONE S و دفترچه های دستگاه و کارتنش سالم و موجود هستش (تمیزه تمیز)
این نکته رو هم عرض کنم این کنسول دوم بنده بود (یه ONE و یه ONE S و یه ONE X) دارم که قصد فروش ONE S رو دارم
برای همین دیگه خودتون ببنید چقدر کم کار کرده
چون اکثرا با ONE بازی میکنم و XBOX ONE S, X رو کمتر روشن کردم

بنده شهرستان هستم و هزینه ارسال به عهده خریدار محترم هستش ولی رعایت در نحوه بسته بندی و سالم رساندنش به بنده مربوط میشه

توی شهر های نزدیک من مثل شیراز، یاسوج، گچساران، بهبهان، اهواز، امیدیه میتونم کنسول رو حضوری تقدیم کنم
در ضمن دیتا بازی های زیادی رو دارم که اگر خریدار بخواهد براش کپی میکنم مثل بازی های FREE یا بازی خاصی اگر داشته باشم (همگی آپدیت هستند) (مثل فورتنایت و ...)
اگر خریدار محترم خواست براش اکانت مایکروسافت درست میکنم و کنسول رو هم خودم به آخرین ورژن سیستم عامل به روز رسانی میکنم (کردم) و بعد تقدیم میکنم
یه دیسک بازی PES2017 هم هست که اگر خریدار مایل بود به قیمت خیلی مناسب تقدیمش میکنم بهمراه کنسول (دیتا آپدیت شده اش رو هم براش کپی میکنم)
قیمت رو میتونید توی سایت ها سرچ کنید تا ببنید چقدر گرون شده
ولی چون برای خریدار میخواهم کنسول رو بفروشم نه دلال یه قیمت خوب گفتم
چونه نمیزنم و کمتر هم راه نداره
قیمت فروخته شد
در ضمن اول واریز وجه و هزینه ارسال بعد ارسال دستگاه ( امتیاز بازارچه من خودش نشان دهنده همه چیز هست) در ضمن قبل از ارسال هم برای خریدار در نرم افزار های اجتماعی هر اطلاعات یا عکس یا ... بخواهد ارسال میکنم)
عکس ها:

DSC_0146.JPG DSC_0147.JPG DSC_0148.JPG DSC_0149.JPG

در ضمن فروش رو فقط اول در سایت بازی سنتر قرار دادم و توی پرشین تولز یا دیوار آگهی نزدم که اول از بچه های بازیسنتر کسی خواست تقدیمش کنم
اگر مشتری اینجا پیدا نشد بعد بقیه سایت ها آگهی میکنم (با احترام به بازیسنتر :) )
هر سوالی باشه در خدمت دوستان هستم
تشکر از سایت خوب بازی سنتر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر