فروشنده فروش کنسول PS4 - CUH-1115A

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
Rating - 100%
4   0   0
با سلام خدمت عزیزان

20160718_11320711.jpg

توضیحات تکمیلی

دستگاه از آمازون خریداری شده و رجیون یک هست.
از زمان خرید روی بخش براق برچسب زده شده و بدون کوچکترین خط و خشی است.
دستگاه و دسته سالم هستند و تمیز، فقط LED دسته رنگ هاش دقیق نیست که پایین تر کم کردم قیمت رو براش. به غیر از این مشکل، خود دستگاه هارد درایو و ... همگی سالم هستند.
فریمور دستگاه 3.15 هست و روی اون بازی GTAV به صورت پرایمری اکتیو هست، اکانتی به دوستان داده نخواهد شد ولی این مورد رو به عنوان تخفیف در نظر گرفتم که میتونید بازی کنید.
دور فن دستگاه نرمال هست و مشکلی از این نظر هم وجود ندارد. البته الان فصل گرم هست و جای گرم از هر کنسولی استفاده کنید صداش یکم میره بالا(روی بازی های سنگین البته مثل همین gta).
فکر کنم دستگاه تولید اخر 2014 هست ولی دقیق یادم نیست، مدل دستگاه هست میتونید چک کنید خودتون.
روی دستگاه یک کاور ژله ای ساده مشکی برای دسته و یک عدد Gametower برای نگه داری بازی های اورجینال bluray به صورت اشانتیون تقدیم خواهد شد.
ارسال پستی مقدور هست، هزینه ارسال به عهده خریدار متحرم.
مهلت تست در شرایط نرمال و معمولی کنسول هم 24 ساعت هست.
تصویر زیر عکس با کیفیت بالای گرفته شده هست که می تونید چک کنید.
http://uupload.ir/files/iuef_20160718_113207.jpg

قیمت
قیمت مد نظرم برای کنسول + دسته + بازی + کاور ژله ای دسته + Gametower روی هم رفته 1,000,000 تومان هست.

بحثی مطلبی چیزی اگر هست با آیدی زیر در ارتباط باشید.
Abolfazl Khazaei

داخل تایپک به ندرت میام، پس توقع جواب دادن سریع در این جا رو نداشته باشید.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
Rating - 100%
4   0   0
سلام من خریدارم،وای دوست عزیز الان ریجن ۲ ساخت ۱۲۱۶ قیمت اکبندش ۱۲۰۰ هیت،قیمتو بیار پایین خریدارم

پایین تر از قیمت پایه امکان پذیر نیست به اندازه کافی روش لوازم هست و خودشم تمیز. و در ضمن دستگاه در شرف فروش هست اگر کسی میخواد زودتر حرکت بزنه که بعدا پشیمون نشه دستگاه عروسکیه؛ پول لازم نبودم نمیفروختمش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر