فروشنده فروش کد تخفیف خرید یک بازی پلی استیشن امریکا

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Rating - 100%
16   0   0
لازم به خرید نیست. خود این آقا از روش پایین رایگان گرفته حالا میخواد به بقیه بفروشه

بیایید اینجا و تو کوئست هاش اونی که برا کد 20 درصد تخفیفه رو انجام بدین:

live.playstation.com

خودمون به خودمون رحم نمیکنیم و میخوایم از همدیگه بِکَنیم بعد توقع داریم بالایی ها به فکر ما باشن

تا وقتی همچین کارایی میکنیم لیاقتمون همینه

nimash-fps

کاربر سایت
Oct 5, 2017
16
Rating - 0%
0   0   0
لازم به خرید نیست. خود این آقا از روش پایین رایگان گرفته حالا میخواد به بقیه بفروشه

بیایید اینجا و تو کوئست هاش اونی که برا کد 20 درصد تخفیفه رو انجام بدین:

live.playstation.com

خودمون به خودمون رحم نمیکنیم و میخوایم از همدیگه بِکَنیم بعد توقع داریم بالایی ها به فکر ما باشن

تا وقتی همچین کارایی میکنیم لیاقتمون همینه

هیچی دیگه غیبگوی خوبی هستین...
فاکتور خرید دارم و به محض درخواست تحویل میدم.
به دلیل کم آگاه بودن در مورد نحوه عمل کردن کد تحفیف برروی خرید بازی های pre-order مجبور به فروش شدم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persona.Q

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
Rating - 100%
17   0   0
هیچی دیگه غیبگوی خوبی هستین...
فاکتور خرید دارم و به محض درخواست تحویل میدم.
به دلیل کم آگاه بودن در مورد نحوه عمل کردن کد تحفیف برروی خرید بازی های pre-order مجبور به فروش شدم.
خب متاسفانه اون سایت کد رو کرده تو پاچه شما
تقریبا اکثر سایتایی که کد تخفیف میفروشن همون کدایین که رایگان سونی میفرسته
هروقت کد فرستاده میشه دوستان لینک یه سری سایتارو میذارن که همون کدو دادن میفروشن و اینجور که معلومه واقعا هم دارن میفروشن!
اگه این کد همون کد رایگانی نبود که برای دیتروید فرستادن نباید تاریخ انقضاش انقدر کوتاه میبود. قبلا هم که یکی دو بار کد تخفیف فیزیکی برای فروش دیده بودم تاریخ انقضاشون انقدر کوتاه نبود.
به هر حال قصد تخریب تاپیک رو نداشتم و اگه خوندید میتونید بگید پستو پاک کنم صرفا خواستم بگم دفعه بعد دیدید سایتی کد تخفیف گذاشته که مدتش هم کوتاهه قبلش همین انجمن رو چک کنید تا کد رایگانو بهتون نفروشن

• Like
Reactions: nimash-fps

nimash-fps

کاربر سایت
Oct 5, 2017
16
Rating - 0%
0   0   0
خب متاسفانه اون سایت کد رو کرده تو پاچه شما
تقریبا اکثر سایتایی که کد تخفیف میفروشن همون کدایین که رایگان سونی میفرسته
هروقت کد فرستاده میشه دوستان لینک یه سری سایتارو میذارن که همون کدو دادن میفروشن و اینجور که معلومه واقعا هم دارن میفروشن!
اگه این کد همون کد رایگانی نبود که برای دیتروید فرستادن نباید تاریخ انقضاش انقدر کوتاه میبود. قبلا هم که یکی دو بار کد تخفیف فیزیکی برای فروش دیده بودم تاریخ انقضاشون انقدر کوتاه نبود.
به هر حال قصد تخریب تاپیک رو نداشتم و اگه خوندید میتونید بگید پستو پاک کنم صرفا خواستم بگم دفعه بعد دیدید سایتی کد تخفیف گذاشته که مدتش هم کوتاهه قبلش همین انجمن رو چک کنید تا کد رایگانو بهتون نفروشن

ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز.

• Like
Reactions: zilyzal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر