فروشنده فروش کارت صدای حرفه ای Creative X-Fi Platinum Fatality Champion Series

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
Rating - 100%
1   0   0
** از فروشش منصرف شدم دیگه. ختم تاپیک **

با سلام خدمت دوستان.
همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه یکعدد کارت صدای کریتیو که متعلق به خودم هست رو میخوام بفروشم.
کارت صدا، پنل جلوی کیس و کنترل همگی سالم هستند.
به خریدار محترم 48 ساعت مهلت تست میدم که همه رو تست کنه تا از بابت سالم بودن کارت و متعلقات خیالش راحت باشه.
این کارت صدا 64 مگابایت رم روی خودش نصب داره که اطلاعات مربوط به پردازش صدا روی رم کارت صدا قرار میگیرن و توسط پردازنده صوتی هم پردازش میشن و این مزیت باعث میشه که پردازشهای صوتی بطور کامل روی کارت صدا انجام بشه و CPU و Ram کامپیوتر به هیچ عنوان درگیر نشن.
و اما عکس ها ....
نمای جلوی کارت صدا:

نمای پشتی کارت صدا:

نمایی از برد پنل که جلوی کیس نصب میشه:

نمایی از روبروی پنل که جلوی کیس نصب میشه:

نمایی از متعلقات داخل کارتن (توضیح اینکه اون کابل پهن وظیفه اتصال کارت صدا به پنل جلویی رو به عهده داره و کابل مخصوص خودش هست)

گارانتی دستگاه خیلی وقته تموم شده اما کارت گارانتی موجوده و شماره سریال درج شده روی کارت گارانتی همونطور که مشخصه با شماره سریال روی کارتن همخونی داره:

کارت صدا ساخت مالزی هست و شماره سریال روی کارت هم درج شده:

پنل جلوی کیس هم ساخت مالزی هست و شماره سریال روی پنل درج شده:

نمایی از قسمت جلوی کارتن:

نمایی از قسمت پشت کارتن (توضیح اینکه داخل انبار یه میله به کارتن برخورد کرده بوده که سوراخش کرده بود اما همونطور که مشخصه چسب زدم)

قیمت کارت صدا با تمامی متعلقات :
350 هزار تومن مقطوع!

من ورامین هستم. ورامین رو میتونم حضوری تحویل بدم اما هر شهر دیگه ای حتی تهران رو باید پست کنم.
هزینه پست پیشتاز که یه چیزی بین 15 الی 20 هزار تومن میشه با خریدار محترم هست.

سوالی در مورد محصول داشتین همینجا بپرسین یا مسیح بدین.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
Rating - 100%
1   0   0
کلا میتونم بپرسم کار کارت صدا چیه؟
فکر میکنم جواب ساده ای داشته باشه :) پردازش اطلاعات مربوط به کدهای صوتی حالا تو بازی یا فیلم یا اصلا فایلهای صوتی و ... و در عین حال تقویت یه سری اصوات بسته به قابلیت ها و قدرت و امکانات کارت صدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر