فروش پک کالکتور ویژه ( Press kit ) و کاملاً نایاب بازی L.A.I.R (انحصاری PS3)

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
Rating - 100%
11   0   0
با سلام
همونطور که از عنوان تاپیک هم پیداست یه سوپرایز برای تمام کالکتوربازها و آرشیوداران خاص بازی سنتر دارم.

همونطور که می دونید بازی L.A.I.R یه بازی انحصاری برای PS3 هستش که حتی نسخه معمولیش کمیاب هست و براحتی پیدا نمیشه و چه برسه به نسخه کالکتور یا به اصطلاح Press kit این بازی که حتی اگه تو google و ebay هم سرچ کنید، سرنخ زیادی از این پک دستگیرتون نمیشه و میشه گفت شاید تنها نفری باشم که حداقل این پک رو تو ایران داره و لازم به ذکره این پک رو چند ماه پیش یکی از دوستان برام از آمریکا آورده که کلی دنبالش گشته تا تونسته از یه بنده خدای اسپانیایی گیرش بیاره و اول از اسپانیا به آمریکا ship شده و از اونجا با خودش آورده ایران و الان تصمیم گرفتم اگه مشتری خاصی برای این پک پیدا شد، برای فروش یا تعویض با پک های خاص بگذارم.
در یک کلام این یه پک خاص برای افراد خاص هستش...

همونطور که گفتم نسخه کالکتور بازی L.A.I.R که در حال حاضر نه تو ebay و نه تو کل نت ازش چیزی موجوده، (بخاطره نایاب بودن نه اینکه فیک باشه) البته تو ebay زمانی که بودش، مزایدش تا حدود 300 تا 400 دلار بالا میرفت.
اسم این نسخه Press Kit ه ! که کلاً تعداد محدودی ازش تولید شده و اونم واسه خبرنگارا و منتقد سایتها بیرون اومده. (عکس نامه ای که آخر همین نوشته پیوست میکنم رو ببینید که این پک یک ماه و نیم قبل از ریلیز جهانی بازی آماده شده)
این پک شامل جعبه مقوایی 35 سانتی بازی، بلوری اورجینال خود بازی، دیسک DVD اورجینال پشت صحنه های بازی ، دفترچه بازی ، یه عکس بزرگ به همراه توضیحات در دو صفحه و نامه ای که بالا گفتم هستش.

مبلغی که برای خرید این پک واسه من دراومده نزدیک به 400 دلار بوده که با توجه به نرخ روز میشه 800 هزار تومن.
قابل ذکره این پک ریجن یک هستش.
و فعلاً من مبلغ این پک رو 500 تومن تعیین میکنم. فروخته شد.

ضمناً اگه کسی پک کالکتور خاصی داشت، نه از این مواردی که DC میاره و تو تهران هستش، می تونه بهم pm بزنه تا در موردش مذاکره کنیم.

البته این پک جزو آرشیو شخصیه و عجله ای برای فروش ندارم.

از نظر اطمینان هم من حدود 30 بازی تو این فروم و فروم های همسایه مثل بازی رایانه، بازی نما و psbaz فروختم که لینک تاپیکهای بازی سنتر رو هم می تونین تو پروفایل من و در قسمت "یافتن گفتگوهای ایجاد کرده" ببینید.

البته حضوری هم اگه برای زیارت تشریف میارید مشهد :D میتونیم حضوری معامله کنیم یا میتونم براتون تیپاکس یا پست کنم.
حتی ممکنه برای دوستان تهرانی هم بتونم یه جوری حضوری به دستشون برسونم.

ابعاد پک با ارتفاع 35 cm ، طول 28 cm و عرض 5 cm هستش که عکسهاش رو پایین پیوست میکنم.

اینم عکس نامه ای که بالا در موردش گفتم:

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Rating - 100%
39   0   0
لینک عکسا کار نمی کنه.لینک بازی سنتری هم که گذاشتی کار نمی کنه.کلا هرچی لینک گذاشتی کار نمی کنه.=))

همه لینک ها به صورت بند انگشتی دیده میشه ولی ... روشون کلیک می کنی Error میده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر