فروش پلی استیشن2 دسته دوم 20 روز کار کرده

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
Rating - 100%
16   0   0
بچه ها من یه دستگاه دو سه هفته پیش خریدم نو نو هم هست مدل بزرگ هم نیست سری 77000 هزار هم هست یه دسته با مموری روشه اصل حالا با انصاف قیمت بدید من می خوام بدم بره هیچ مشکلی هم نداره :p

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
Rating - 0%
0   0   0
بچه ها من یه دستگاه دو سه هفته پیش خریدم نو نو هم هست مدل بزرگ هم نیست سری 77000 هزار هم هست یه دسته با مموری روشه اصل حالا با انصاف قیمت بدید من می خوام بدم بره هیچ مشکلی هم نداره :p
سلام
70 تومن چطوره؟اگه 70 ميفروشيش خبرم كن.

lonelinesspains

کاربر سایت
Aug 8, 2007
4
Rating - 0%
0   0   0
.
80,000
میفروشی ؟!:love:

lonelinesspains

کاربر سایت
Aug 8, 2007
4
Rating - 0%
0   0   0
میگم اصلا کار نکرده 10 20 روز زیر 120 هم نمی دم
.
کنسول مال شما ا و به هر قیمتی که مایل باشی میفروشیش ، منتها دوست من میدونی که شما وقتی کنسول رو میخرید دیگه نو نیست حتی اگه نصف روز هم کار نکرده باشه و حد اقل از قیمت نو اش 30 درصد کسر میشه اگه دستگاه سالم باشه.
.
پی اس دو الان نوش 140 تومن باید باشه،این ها رو برای این گفتم که حق بدی به خریدار قیمتی که پیشنهاد شده تاحدی منصفانه است.
شما اگه تهرانی و قصد فروش کنسولت رو داری هماهنگ کنیم ببریم توپخونه هر قیمتی که اونجا بعد از تست فنی دستگاه فروشنده های اونجا پیشنهاد دادن خب کمی بالاتر من خرید می کنم ازت.:love:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
Rating - 0%
0   0   0
نه تهران نیستم ولی زیر 120 نمیدم اون دسگاهی که شما می خرید دسته مموری روش نیست اینو من 170 خریدم
مگه دسته چي خريدي واسش؟
مموري كه الان نوش 8 تومن هست.
من نميدونستم دو تا دسته داره .با دو تا دسته80 برميدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر