فروشنده فروش پلی استیشن 2 (فلش خور)

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
Rating - 0%
0   0   0
این دستگاه دو سال قبل از طریق ایسام خریداری شد، حدود یک ماه با آن بازی کردم و سپس به منظور آماده شدن برای نقل مکان، جمع آوری و در جعبه گذاشته شد، پس از اسباب کشی به دلایل مختلفی مانند از دست دادن علاقه به کنسول گیمینگ، نداشتن تلویزون با ورودی کامپوننت و تصویر پراگرسیو و غیره حدود هفت ماهی در جعبه بود تا اینکه برای تجربه RE4 آن را از جعبه خارج کردم و حدود دو ماه با آن روزی یکی-دو ساعت بازی کردم، سپس به دلیل کمبود وقت و انجام بازی های قدیمی و کنسولی با PC دوباره جمش کردم و بیشتر از یک سال در جعبه بود تا اینکه دو ماه قبل چند روز برای فروش گذاشتمش ولی آگهی فروش را حذف کردم، گفتم حالا که بعد این همه وقت از جعبه در آوردمش یکم باهاش بازی کنم، یه یک ماهی هر یکی-دو روز چند ساعت باهاش بازی کردم بعد ازش عکس گرفتم و دیگه جمش کردم.

من این کنسول را از طریق آموزش های تاپیک زیر فلش خور کردم:

کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

الان کنسول از طریق کارت حافظه، فلش خور است، اون CD فلش خور کردنش هم موجوده که تقدیم خریدار میشه و باهاش میتونید دستگاه های مشابه را هم فلش خور کنید.

کنسول تمام مدت دست خودم بوده، لنز آن سالم است، من البته فقط حدود 10 ساعت از لنز آن استفاده کردم چون فقط دو تا بازی به صورت دیسک نوری دارم، یک بازی PES 2012 که مالک قبلیش بهم داد و چون علاقه ای به فوتبال ندارم فقط نیم ساعت امتحانش کردم و یکی هم بازی Cabela's Outdoor Adventures (2009 video game) که خودم چند سال قبل خریدم. من بیشتر از طریق فلش، بازی هایی که دانلود کرده بودم را انجام میدادم.

متعلقات:

* سه دسته همراه خودش دارد، دو دسته مشکی که همه چیشون سالمه فقط یکیشون حین بازی RE4 اون آنالوگ سمت چپش فنرش از جا در رفت و اگر به سمت بالا و پایین فشار بدید و ولش کنید سر جاش برنمیگرده یعنی خودتون باید بیاریدش وسط، البته کم و بیش فنرش کار می کنه فقط کافیه یکبار باز بشه و فنرش جا انداخته بشه، من چون پیش کوشتی ریز ندارم نمی تونم باز کنم، یک دسته طوسی رنگ هم داره که مالک قبلیش گفت نیاز به کمی تعمیر داره، من تا حالا امتنحانش نکردم، فقط از توی کیسه بزرگی که توش بود درش آوردم و با دستمال آغشته به الکل اتیلیک تمیزش کردم و در یک کیسه پلاستیکی صاف و تمیز گذاشتم و با سه تیکه چسب کاغذی بستمش (سلیقه رو داشته باش!:Cheesygrin:)

* یک کارت حافظه 8 مگابایت به همراه بسته بندیش که روش برچسب قیمت 12 هزار تومان خورده

* دو کابل پاور

* سه دیسک: بازی PES 2012, بازی Cabela's Outdoor Adventures (2009 video game) که داخل کنسول قرار داره و یادم رفت ازش عکس بگیرم, سی دی فلش خور کردن.

مالک قبلیش کابل تصویر برام ارسال نکرد، گفت که تو جعبه جا نمی شده و اون کنار بوده و فراموش کرده بزاره تو کیسه، من خودم به سختی تونستم یک کابل کامپوننت شش فیش پیدا کنم که سازگار با PS3 و PS2 است و کیفیت بسیار بالایی دارد، دارای روکش از جنس توری، سر فیش ها همگی طلایی رنگ هستند، هم کامپوزیت است و هم کاموننت، این کابل جداگانه فروخته می‌شود به قیمت 40 تومان، در صورت خرید کنسول 5 هزار تومان بابت آن تخفیف می‌گیرید.

قیمت:
* 155هزار تومان، کنسول و متعلقات
* 40 تومان بابت کابل، در صورت خرید کنسول 5 تومان بابت آن تخفیف میگیرید.

تصاویر:

PS2.jpg

PS2-1.jpg

PS2-2.jpg

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
Rating - 0%
0   0   0
اگر حضوری کنسول رو تحویل بگیرید من میتونم بازی هایی که دانلود کردم را روی فلش مموری خودم (16GB) بریزم و بیارم براتون تا روی تبلت یا لپ تاپتون کپی کنید.

این هم لیست بازی هایی که دانلود کردم به همراه حجمشون:

Code:
1.1G - Black (USA).7z
2.4G - Cold Fear (USA) (En,Fr,Es)--SLUS_210.47.7z
2.1G - Downhill Domination (Europe) (En,Fr,De,Es,It)--SLES_522.02.7z
2.6G - Enter the Matrix (USA) (v1.01)--SLUS_204.54.7z
2.4G - Grand Theft Auto - San Andreas (Europe) (En,Fr,De,Es,It) (v2.01).7z
1006M - Gun (Europe, Australia) (En,Fr,Es,It)--SLES-53523--Mode nil.7z
302M - Half-Life (USA)--SLUS_200.66.7z
2.3G - Resident Evil - Code - Veronica X (Europe) (En,Fr,De,Es).7z
646M - Second Sight (Europe) (En,Fr,De,Es,It).7z
2.0G - Silent Hill Origins (Europe).7z