فروش يك عدد psp slim و يك عدد psp fat فوق العاده تمیز

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
Rating - 0%
0   0   0
يك عدد psp slim با مشخصات: فريم ور 4.01،كيف،بند،يك مموري 4گيگ سوني + يك مموري 2گيگ سوني ، رنگ مشكي، lcd protecter ، به همراه چند بازي معروف ، كاملا بدون هيچ گونه خط و خش در حد نو قيمت 215
و يك عدد psp fat با مشخصات : فريم ور 3.80 ، 2عدد مموري 2گيگ سوني+يك عدد umd،قاب كريستالي رنگ مشكي در حد نو بدون هيچ گونه خط و خش به همراه چند بازي قيمت 190
هر کی میخواد واسم پیغام خصوصی بزاره

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
Rating - 0%
0   0   0
خیلیا واسه فروش رم تنها واسم پیغام گذاشته بودند اگه کسی خود کنسول رو تنها خواست رم ها رو جدا میفروشم در غیر این صورت شرمنده، در ضمن من رم 4 گیگ سونی (مشکی) رو میتونم یه قیمت عمده فقط برای بچه های بازی سنتر به قیمت حولو حوشه 22 تهیه کنم اگه کسی خواست واسم پیغام خصوصی بزاره

آخرین ویرایش:

alip30

کاربر سایت
Mar 26, 2006
84
نام
یه بنده خدا
Rating - 0%
0   0   0
استاد اسلیم رو تا فردا شب اگه تحمل کنی من بهت خبر میدم!
اگه خبر دادم که خوب هیچی! یعنی میخوام
اگه نه بفروش بره! با همه آت و آشغالاش میخوامش ( یعنی رم و ... )
کارتون و ایناش هم سالمن دیگه؟

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
Rating - 0%
0   0   0
استاد اسلیم رو تا فردا شب اگه تحمل کنی من بهت خبر میدم!
اگه خبر دادم که خوب هیچی! یعنی میخوام
اگه نه بفروش بره! با همه آت و آشغالاش میخوامش ( یعنی رم و ... )
کارتون و ایناش هم سالمن دیگه؟
چشم دوست عزیز،کارتونش هم سالمه

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
Rating - 0%
0   0   0
سلام ...
آقا این قیمت fat رو با یه رم و بدون umd بده .... ( umd ش چیه ؟) چون قیمتت کمی بالاست برای من .... عکسی نداری وظعیت ظاهریش معلوم شه ؟

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
Rating - 0%
0   0   0
سلام ...
آقا این قیمت fat رو با یه رم و بدون umd بده .... ( umd ش چیه ؟) چون قیمتت کمی بالاست برای من .... عکسی نداری وظعیت ظاهریش معلوم شه ؟
دوست عزیز شرمنده.من چون واقعا فروشنده هستم 180 بهت میدم با کل وسایلش. umd twiset metal هستش اگه غلط املایی نداشته باشم:biggrin1:

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز والا خودت نگاه کن به وسایل اضافش، قیمت خوب دادم دیگه آخه خود کنسول هم ببینی هیچ فرقی با نو نداره یک سر سوزن خش روش پیدا کردی مال خودت برش دار ببر:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر